RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Jakvbek »

Trzeba będzie skupować stare żyrki :( Wiadomo coś czy będą latać w szwadronach czy tak jak teraz, samotnie? Bo ze zdjęć da sie wywnioskować, żę to sie nie zmieni :)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Obrazek
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

panterq pisze:Czyli - podsumowanie przecieków:
Bombowce - 125 punktów, profil jednostki identyczny z dotychczasowym, steam gun wymieniony na 4 strzały z S4 AP na 24" z jedną nieznaną zasadą (Dwarf-crafted, prawdopodobnie jakieś przerzuty?), do tego zrzucanie bomb - duży template z S3(6), scatteruje jak katapulta, na 4+ spada jeszcze raz, misfire boli na wynikach 1-3, ale daje 21% na przetrwanie wybuchu (rani na 3+, zabija na 5+) jeżeli żyrek był zdrowy. Na dzień dzisiejszy must-have.

nareszcie coś co od byle gały nie ginie :wink:
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Obrazek


no nie moglem się powstrzymać :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ano. Problem polega na tym, że potencjalnie na armie na który będzie najlepszy (Lizaki, Wood Elfy) dalej łatwo może spaść. Za to na Beastmenów, Skaveny (po spaleniu sztormówy), High Elves, Orki i Gobosy, Demony i VC - miodzio.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Figurki: Na Grungniego, Valaye i Grimnira! Aaaaarghhhh #-o
Obrazek
Co do zasad, zapowiada się wszytko fajnie tylko po tym jak Gav Thorpe nam zmajstrował kiedyś podręcznik do 6 ed. (starsi pewnie pamiętają), to "nie uwierzę" jeśli nie zobaczę tego, jak to działa "w praniu". Do tego czasu uważam, że nie ma co się zbyt podniecać i akurat ja zachowam "grzeczne zainteresowanie" by potem zbytnio się nie zawieść.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ciekawi mnie ta druga opcja złożenia runelorda (bardzo ładna i ciekawa zresztą) z tym ogniem...czyżby mieliby dostęp do jakichś czarów z lore of fire (albo ewentualnie zapowiadany wcześniej metal) ? :)
Ostatnio zmieniony 5 lut 2014, o 11:46 przez Azgaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Azgaroth pisze:Ciekawi mnie ta druga opcja złożenia runelorda (bądź co bądź bardzo ładna i ciekawa) z tym ogniem...czyżby mieliby dostęp do jakichś czarów z lore of fire ?:)

taaa... w modelu kowadła są dwa takie "ogieńki"... ma to symbolizować runę

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Dołączam się do ogólnego narzekania, te modele są po prostu szpetne, trącą plastikiem z daleka, ba stawiając je obok modeli z podstawki IoB miałbym duży problem z odróżnieniem,które figsy są z rozszerzenia a które z podstawki...Co to w ogóle jest jakieś wszystko obłe,duże i bez duszy, a co najgorsze dzieje się tak z każdą kolejną armią: HE i nudny feniks + jakieś jaskółki ciągnące rydwan, DE ołtarz i niekończące się schody + coś hydropodobnego i rydwan sunący po ziemi... z wh40 jest to samo no litości taki eldar wraithknight wygląda jak zabawka dla dziecka(dobrze że nie wyrzucałem figurek J.I.JOE będą teraz do gry jak znalazł), poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba założeniem miniatures war games jest granie miniaturowymi figurkami a nie jakimiś wielkimi klockami?

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Kupię pewnie większość poza żyrkami. Bombera kupię w kiosku, te styropianowe za 2 zł są ładniejsze.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ciekawe, ile to wszystko będzie kosztowało łącznie, jeśli ktoś będzie chciał sobie sprawić nowe klocki , maszynki i herosów :?: #-o

Awatar użytkownika
RedSkull
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Litzmannstadt,Navarro,Misty Mountain

Post autor: RedSkull »

Ja myślę, że "miotacze ognia" to będą mobilne salamandry :roll:

Pytanie - co będzie w 3 fali? Kowadło? Czy Czołg Parowy klasy Kowadło? #-o #-o #-o

Co do żyrków....DLACZEGO GW NIE MOŻE ZROBIĆ COŚ W TYM STYLU?

http://www.youtube.com/watch?v=lSpRWfB-tBg
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Bo i tak ktoś by narzekał?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

panterq pisze:Bo i tak ktoś by narzekał?
+1 :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Wycofuję swoje porównanie do RAH-66. To jest jajko niespodzianka z systemem AWACS na wirnikach.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Dla mnie te nowe krasnoludy wypadaja mega dobrE. Fakt, ze bomhowce i zyrki mega steam punkowe ale za 125 punktow zasady mega plus dobre mozliwosci konwersji:))
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Ekhem jak prawdziwy krasnolud dołączę się do narzekania.
- Idiotyczne te spiczaste do przodu czapko-hełmy z nausznikami.
- Żyros-pirania wiadomo wykonanie ujdzie pomysł-dupowaty, choć starczyłoby gdyby bombowiec nie był aż tak obudowany pancerzem i zamiast drony z kamerką miałby normalną wieżyczkę z obsługantem (powiedzmy kraś z cygarem i gatlingiem 8) ). Bo model naprawdę spoko, myślę że mógłbym przy nim podłubać i wywaliwszy dolną połowę kadluba wstawić jakieś lżejsze rusztowanie no i śmigła do wymiany.
- Synalek starego Burloka fajny, ale ten piec do zasilania ręki na widoku mnie nie przekonuje.
- Ten specjal ze sztandarem na plecach bardzo miodny.
- Piechota ogółem na duży "+" poza twarzami i małymi świńskimi oczkami. No ale oczywiście starych metali z klimatem nic nie zastąpi.

Czekać, czekać na ten book będzie zabawa. Ale czy mi się tylko wydaje, czy to co dzierżą ci alter-Ironi to nie muszkiety tylko miotacze płomieni ? :lol2: Niby pasuje do walk w tunelach (bo skoro mają działo to why not ręczna wersja) ale unowocześnianie battla na siłę postępuje... Gdzie mrok ? Gdzie grimdark ? Gdzie poświęcenie i heroizm ? Gdzie był gender gdy Rohan go potrzebował ? :evil:

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Od dzisiaj gyrki będą mi się kojarzyć tylko i wyłącznie z ta muza :lol2: https://www.youtube.com/watch?v=aqcQUmKJEK8

Awatar użytkownika
Sass
Plewa
Posty: 8

Post autor: Sass »

Liczyłem na nowe żyrki bardzo... niestety dostaliśmy coś co można zastąpić maskotkami angry birdsów ;)

ODPOWIEDZ