Bretonnia

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Re: Bretonnia

Post autor: Duke of Mousillon »

Legion pisze:Szkoda, że nie wyciąłeś tej kępki trawy spod włóczni zbrojnego, jednak to co wyczyniłeś na jego tarczy budzi podziw, brawo!

Bohater może być ciekawy, a może być zbyt cudaczny, poczekam na malowanie ;)

Ciiicho z ta trawa ;)

Wiem ze moze byc cudaczny, dlatego malowanie bedzie proste, zwykly herb jak mam w avatarze, zgodnie z fluffem. Postaram sie go w miare utrzymac w bretonskim stylu zeby nie przesadzic z Chaosem.

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Ale bajer odkrylem na Google+ Dodaje sie foty do albumu i automatycznie sie robi gif :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Fajne, pewnością wykorzystam :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

swoją drogą super malowanie :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

crovaxus pisze:swoją drogą super malowanie :)
+1 :)

W jaki sposób uzyskałeś te uszkodzenia na tarczy ?

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Azgaroth pisze:
crovaxus pisze:swoją drogą super malowanie :)
+1 :)

W jaki sposób uzyskałeś te uszkodzenia na tarczy ?
Opilowalem tarcze przed malowaniem, potem spraj, malowanie szachownicy i lekki drajbrasz srebrnym boltgunem a na koncu krew.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie to przypomina brete Troyan`a .Imo fajne realistyczne malowanie :D Jestem na tak ,tarcza super .

ooo znalazłem :D

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=145
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Man at arms dokładnie taki sam:

Obrazek

:shock:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Duke of Mousillon pisze:
Clark pisze:Dzięki ;) A tak poza tym wy jak malujecie swoje armie konkretnie na jakiś kolor czy inaczej?
Ja maluje na zoltoczarno. Zrobilem duzy reasearch w sieci i naogladalem sie podobnych schematow, nota bene dzisiaj mi ktos wytknal ze moje figsy wygladaja podobnie jak jednego uzytkownika forum dawno temu. Nie ma sie co dziwic, zerznalem schemat jak sie patrzy i kolory jakich uzywal :mrgreen: Jak zgapiac to od najlepszych:

Top 3 na Round Table:

Obrazek

Tyle ze ja czarnego nie rozjasniam granatem a szarym, troche dluzej i trzeba uwazac ale ten niebieski na czarnym jakos mi sie niepodoba.
;)

Jak sie tak czlowiek przyjrzy na necie to czarno-zotych armi bretonii jest... 3. Troyana, jakiegos goscia na The Round Table of Bretonnia co zrobil wampirow w identycznych barwach i tutaj Lenar co zrobil chlopow.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie widzę nic złego w tym, że kolorystyka i malowanie jest zgapiane. Ważne, żeby samemu pomalować figsy. Jeśli komus schemat sie podoba, to po co wyważać otwarte drzwi. A tak pomalować figsa to jest sztuka i tyle...

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

KOTR sztandarowy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Piękny ^.^
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

Super malowanie, szczególnie chorąży grali i chłopki ;) sam ma takich 40 do pomalowania ;) Jak malowałeś skórę? Dla takich galeri warto zbierać bretkę :)

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Kurcze zobaczyłem tego rycka od drugiej foty i się zastanawiałem, czy tobie też się zdażyło pomyliś biały sprej z lakierem maotowym bo tarcza tak dziwnie wyglądała, a potem patrze na inne foty i kamień z serca spadł bo figs zacnie wygląda =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Skora jest prosta, bylejaki flesh potem ink potem rozjasnianie bleach bone i bialym. Troche roboty jest ;)

Nie mam pojecia jak sie zabrac za zrobienie brudu na bardingu :( Macie jakies tutki do tego bez uzycia jakis wymyslnych specyfikow?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Nie mam takich tutków, ale kup sobie jeden pigment od vallejo wybranego koloru i na sucho go wcierając wychodzą fajne zabrudzenia np pyłem. Można go stosować jeszcze z różnymi innymi siuwaxami. Generalnie bardzo pomocne w weatheringu :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Coś pięknego! Uwielbiam Twoja galerie! Czekam na wiecej!
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ