ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: ETC 2014

Post autor: Dymitr »

Kołata pisze:
Remo pisze:Zresztą coś mi się wydaje, że to się nigdy nie zmieni dopóki jedni będą tą grę traktować jak hobby a inni jako sposób na dowartościowanie i możliwość przynależenia do grupy - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.
Nic się nie zmieni, dopóki jedni będą traktować tą grę jako sport, a inni jako na sposób na przeniesienie w krainy elfów i smoków z podobnymi sobie nerdami - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.
made my day!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Remo pisze:
To już nie lepiej grać na zasady opisane w naszych najdroższych książkach jakie kiedykolwiek kupiliśmy niż na te wymyślone przez ludzi, którzy jak sami twierdzicie nie znają się?
Ja tam mam droższe książki w domu, i te papierowe i te płynne, nawet ładniej wydane!

A co do OPen/EUro to obie te grupy "paraolimpijczyków" i larpowców w lateksowych strojach elfa to zwykli masochiści, acz takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.
Ostatnio zmieniony 6 mar 2014, o 11:54 przez Gremlin, łącznie zmieniany 1 raz.
xYz

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

Kołata pisze:
Remo pisze:Zresztą coś mi się wydaje, że to się nigdy nie zmieni dopóki jedni będą tą grę traktować jak hobby a inni jako sposób na dowartościowanie i możliwość przynależenia do grupy - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.
Nic się nie zmieni, dopóki jedni będą traktować tą grę jako sport, a inni jako na sposób na przeniesienie w krainy elfów i smoków z podobnymi sobie nerdami - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.
czy traktowanie figurek po "sportowemu" wyłącza to, że ktoś jest nerdem - nie sądzę ;)

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

czekaj jeszcze ja się nie wypowiedziałem :P

@ Shino - miałeś mi załatwić ten marsz w 12" od hiero w TK i co ? :P... usunęli i dali tylko +3PD ... jak mam teraz dalej grać TK bez tej "zasady" ? ... no powiedzcie mi jak ? :D... że niby na oryginalne zasady GW ? :shock: a jak to się gra.... ?

remo i murmandus dobrze mówią, a połowa z tych co krzyczą "ETC, ETC" z chęcią by zagrała open, ale nie byliby już wtedy tacy pro... a poza tym zaraz byłaby nagonka "wielkich graczy - kolegów", że open ble, bo słońce, 2 czołgi, 2 blastery, eteryki, warlocki....

zagrałby człowiek opena, ale nie bo jakieś brzydko napisane z AR wiedzą lepiej od GW ;/ - czemu jeszcze nie stworzyli własnego systemu ? a Wy musicie jak papugi po nich powtarzać ? Naprawdę ciężko mi w to uwierzyć, że nie jesteście jeszcze tym zmęczeni i naprawdę w to całe ETC wierzycie...

czy jakiś Polski "komitet" (jak zwał, tak zwał) widzi co się dzieje i że gracze muszą grać euro, bo na bezrybiu i rak ryba ?... organizatorzy robią pod ETC, bo wtedy ludzie zjadą, a ludzie jadą na ETC bo na open to nie wypada :D
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

NIe biadolcie tylko zróbcie komplet zasad to pogadamy już nad jakimś dokumentem, a tak to nie ma sensu jakby było lepiej gdyby...
jak ci nie odpowiada ETC, bo ci tną armię to napisz własne zasady i wrzuć na forum.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@ Shino - miałeś mi załatwić ten marsz w 12" od hiero w TK i co ? :P... usunęli i dali tylko +3PD ... jak mam teraz dalej grać TK bez tej "zasady" ? ... no powiedzcie mi jak ? :D... że niby na oryginalne zasady GW ? :shock: a jak to się gra.... ?
przez kilka dni mogles.

zero wdziecznosci .Mozesz sam sie probowac z nimi dogadywac :P

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Shino pisze:
@ Shino - miałeś mi załatwić ten marsz w 12" od hiero w TK i co ? :P... usunęli i dali tylko +3PD ... jak mam teraz dalej grać TK bez tej "zasady" ? ... no powiedzcie mi jak ? :D... że niby na oryginalne zasady GW ? :shock: a jak to się gra.... ?
przez kilka dni mogles.

zero wdziecznosci .Mozesz sam sie probowac z nimi dogadywac :P
To ja już nic w temacie animozji nie chcę :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Dobrze, że zmienili ten marsz, nie spodziewałem się niczego innego. Kosteczka jest w sam raz, potrzebna, a nie wywala armii do góry nogami. Niech tak zostanie, nic więcej nie trzeba.

Awatar użytkownika
Twister
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Twister »

Kiedy będzie obowiązywał 3 draft?

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Jak przestanie być wipem.
Wisła Kraków.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Sport w rzucie kostka?^^ ciekawe rzeczy mozna tu uslyszec:P
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Głupich nie sieją
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

3 magów z Lightem, 7x demigryf knights, war Altar czy w świetle tego zapisu:
Steam Tank (counts as 2 if 3 or more War Machines in the army)/Duplicated war machines in the army/Each 5 (or fraction) Demigryph models/War Altar and 2 or more Light Wizards in the army, max 3
poprawcie jeśli się mylę ale nie jest legalne.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Legalne

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Thx

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

2x demisie to 2 sloty a 3 magow i altar to tez 2 sloty
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

3 magow i altar to tez 2 sloty
nope

to jeden slot.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Czyli reasumując można mieć np 9DK plus ołtarz i np 3 magów?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

i niewiele maszytn.

tak.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Spoko dzięki.

ODPOWIEDZ