Treje MAGNETYCZNE+magnesy- NAJsolidniej i NAJtaniej :P

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 783
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Re: Treje z blachy 0,5mm, treje magnetyczne, magnesy neodymo

Post autor: el Victor »

UP - nowy film:

13. Trej de Lux - blacha + sklejka + folia magnetyczna: http://www.youtube.com/watch?v=s_fmGOeAHoQ

Równocześnie informuję, iż niebawem prawdopodobnie pojawi się nowa dodatkowa oferta możliwości zamawiania:

- już gotowych trejów o określonych rozmiarach w NIŻSZYCH CENACH
- możliwość zamawiania WFB Army Tray Set pod konkretną armię (z możliwością wprowadzania lekkich modyfikacji)

Obydwie oferty będą rzecz jasna wychodziły znacznie taniej, niż oferta standardowa ;]

I jeszcze jedno - dla wszystkich Forumowiczów Border Princes:

Merry WFB Christmas and a happy New Year's 2014 ETC Draft !!!

- el Victor
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Paczuszka przyszła 24.12 od Mikołaja, bardzo eleganckie, powiedziałbym nawet że zajebiste te Treye chyba najlepsze jakie do tej pory zamówiłem, grube solidne i pioruńsko dobrze "kleją"

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

traye super ekstra, dokładnie jak chciałem :)

Awatar użytkownika
Weatherwax
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Weatherwax »

Tray'e na sklejce - wysokość 6 mm - genialna sprawa, warto dołożyć na folię magnetyczną. Bardzo wygodna rzecz, szczególnie na planszy w trakcie gry. Genialny pomysł.
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego, ale się myli. Nieważne, jak szybko pędzi, zawsze odkrywa, że ciemność dotarła na miejsce wcześniej i już na nie czeka.

Awatar użytkownika
Pizar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48

Post autor: Pizar »

Polecam szybko,tanio,solidnie!

XwikitorX
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: XwikitorX »

Perfekcyjnie wykonane treje! :D
Kontakt również świetny, pomoc przy doborze oraz miły sprzedawca :)
Z całego serca polecam! :D

-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Post autor: -Błażej- »

Kolejny zadowolony klient! Profesjonalizm na każdym etapie zlecenia. Polecam!

Lenczek
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: Lenczek »

Co tu dużo się rozwodzić, mimo mojego marudzenia i co chwile dokładanie czegoś do zamówienia, wszystko szybko i sprawnie :D
POLECAM W 100% !!

Treje są świetne :D

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Szybko i sprawnie, do tego bardzo fajny materiał i nawet ich malować nie trzeba! :D
No i ceny faktycznie niziutkie

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Mega profeska, polecam każdemu !

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

Jestem zadowolony jak zwykle. Z pewnością jeszcze zamówię.
Dziękuję i pozdrawiam.

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

bardzo fajne treje
zamówiłem próbkę ale już zamówiłem więcej :D

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Nie przesadzę jeśli napisze ze miałem do czynienia z najlepszym Sprzedawca w swoim bujnym świecie zakupów internetowych ;) Świetny kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia, super cena no i najważniejsze traye - idealnie przycięte i spasowane, mobilne na stole i w ogóle cud miód bąbelki ;) polecam i szykuje kolejne zamowienie
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Odebrałem wczoraj zamówienie i potwierdzam, że interesy z el Victorem to czysta przyjemność. Świetny kontakt i profesjonalna robota.

Maciek

Sanchis
Plankton
Posty: 2

Post autor: Sanchis »

jezeli ktos ceni sobie jakosc wykonania i zgodnośc zamówienia to jest to profesionalny czlowiek. Polecam.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Rzadko spotykany profesjonalizm - błyskawiczne zrobienie Treyów, mimo że trzeba było poczekać na swoją kolejkę, idealnie prezcyzyjna robota, szybka wysyłka, dobre, proste rozwiązania. Polecam! :D
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Jay_Jay
Wałkarz
Posty: 61

Post autor: Jay_Jay »

Blachy sa naprawde swietnej jakosci i profesjonalnie dociete. figurki umieszcza sie idealnie. przerobilem niektore blachy na treye i jestem bardzo zadowolone. Treye gw sa do kosza :D
bardzo polecam :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jakość wykonania po prostu niesamowita :) Jeszcze nie raz zgłoszę się do El Victora po treye :)

kjerzak
Plankton
Posty: 1

Post autor: kjerzak »

Szczerze polecam!!! Jakość wykonania na najwyższym poziomie! Dobry kontakt, cały deal miło sprawnie i przyjemnie!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Wczoraj dotarły do mnie blaszki. Z samych blaszek jestem bardzo zadowolony, są równo przycięte i mają fakturę ułatwiającą malowanie.
Niestety musiałem czekać 3 tygodnie. Po ponad dwóch tygodniach się upomniałem, i blaszki przyszły dwa dni później. W dodatku, jako bonus dostałem kilkadziesiąt magnesów!
Reasumując - gdyby to było allegro, to dałbym pozytyw. Za dobrą komunikację ze sprzedawcą, wysoką jakość towaru i za ten bonus. Ale poradziłbym innym kupującym, by nie robili zakupów na ostatnią chwilę, lecz z odpowiednim wyprzedzeniem.

ODPOWIEDZ