Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Post autor: Dymitr »

5 - "Napiłeś się z gwinta i... zaczynasz chrapać jak Dymitr" Bohater zyskuje krzyk banshee. Jeśli ma już taki krzyk to przerzuć ten rzut.
i jak mam teraz nie przyjechać..?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

no z deczka też tak myślę... ale co miejscówki to pewnie, że nowa...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

No ja będę na stówę !
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

dobry temat Rince poruszyłeś, prosimy o jakiś feedback na scenariusz. Efekty 1-2 negatywne, reszta skalująca się do najmocniejsze 6-tki, która powinna być lepsza od 1 ( w sensie mocniejsza niż 150VP). z góry dziękujemy!
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Do tego scenariusza ja bym dorzucił opcje z możliwością wybrania chempiona do picia z gwinta.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

musi być risky! to scenariusz dobrowolny, więc nie trzeba pić z gwinta jak się nie chce... i jest się miękką fają...
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Imho trzeba byc miekka faja, zeby nie wypic.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

to miałem na myśli ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

krzyk banshee bez +2 i zwykły kb a kara 100vp wydają mi się odpowiednie....

Latacz z hkb lub krzykiem nagle robi się bardzo op....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Nie wiem czy może czegoś nie doczytałem, ale w cenie mastera nie ma noclegu ani jedzenia?

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Przy sedziówce będą zwyczajowe ciastka, woda, kawa, herbata :)

Ale poza tym to tak, dobrze doczytałeś. Stwierdziliśmy, że środowisko dojrzało już na tyle że na ogół wybiera i tak noclegi w hostelach/hotelach/pensjonatach na własną rękę bo chcą mieć łóżko, czystą pościel, syte śniadanie rano i ciepły prysznic. Zasugerowaliśmy się innymi masterami w poprzednich sezonach, gdzie gracze potrafili sobie poradzić z ogarnięciem noclegu. Niestety, ale taka jest cena wynajmu tego miejsca, że aby zapewnić w cenie obiad, wejściówka musiałaby być conajmniej 75zł. Więc zamiast uszczęśliwiać Was na siłę wybranym przez nas obiadem po prostu każdy zamówi sobie taki obiadek/pizze jaki będzie chciał, pizzeria która zapewni catering jest naprawdę dobra (zamawiamy z niej żarcie na każdym turnieju) i otwarta do 2 w nocy. Ewentualnie jak ktoś chce przyoszczędzić to weźmie kanapki z domu :)
Ale coś za coś! Wieczorem zrobimy sytą imprezę, że zapomnisz o tym że musiałeś zamówić sobie obiad w barze... kto był na masterach na Politechnice ten pamięta te czasy (klub Gwint jest w tym samym budynku co mastery w latach 2009-2010).
Pozdro!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

:shock: To mnie rano rozbudziłeś Karli.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Rince pisze:Wydaje mi sie, ze "picie z gwinta" na wynikach 5-6 i moze miec zbyt znaczacy wplyw na rozgrywke.
+1

Co to w ogóle za scenariusze? Scenariusz powinien wymuszać wykonanie jakiegoś zadania. A tu bezsensowne turlanie kością na początku. "ooo..ja mam krzyk banshee, a ty -150 pkt - przegrałeś swój scenariusz"

W ogóle krzyk banshee i hkb to przecież mega boosty - w niektórych armiach są poobcinane, a w wy je rozdajcie jakby to było funowe gowienko.

Wyobraźcie sobie DE pegaza z krzykiem banshee i wardem na 3+. Ile zrobi dużych punktów? 5? 10? Np. dostać taka broń przeciwko demonom. Przecież to jest maska w plecy demonów - greatera nijak nie schowasz. Hkb zresztą tez jest game breaking.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

+2

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

+10 :D

Eeeee jak tak stawiasz sprawę to muszę tam być Karli... w sumie BOB to był mój pierwszy master i właśnie tam się odbył...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

To ja już teraz szukam dobrej duszy która mnie przygarnie na noc w piątek w wawie i na noc w sobotę w białymstoku.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Golonka pisze:To ja już teraz szukam dobrej duszy która mnie przygarnie na noc w piątek w wawie i na noc w sobotę w białymstoku.
Pakiet Wojtuś + Golonka
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

:D Któż przygarnie dwie zabłąkane duszyczki z Wrocławia?
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Maciek P. pisze:
Rince pisze:Wydaje mi sie, ze "picie z gwinta" na wynikach 5-6 i moze miec zbyt znaczacy wplyw na rozgrywke.
+1

Co to w ogóle za scenariusze? Scenariusz powinien wymuszać wykonanie jakiegoś zadania. A tu bezsensowne turlanie kością na początku. "ooo..ja mam krzyk banshee, a ty -150 pkt - przegrałeś swój scenariusz"

W ogóle krzyk banshee i hkb to przecież mega boosty - w niektórych armiach są poobcinane, a w wy je rozdajcie jakby to było funowe gowienko.

Wyobraźcie sobie DE pegaza z krzykiem banshee i wardem na 3+. Ile zrobi dużych punktów? 5? 10? Np. dostać taka broń przeciwko demonom. Przecież to jest maska w plecy demonów - greatera nijak nie schowasz. Hkb zresztą tez jest game breaking.
Zgadzam się z przedmówcą.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Jak to będzie 50 zł w fajnym miejscu a potem impreza a obiad mogę sobie kupić w barze na miejscu to jest to super. Oglądałem zdjęcia klubu w necie i wygląda to naprawdę syto.
Co do boostów to Maciek +1 .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ