Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Re: Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Post autor: Domino »

Cóż, rozumiem, że droższa miejscówka, ale mam nadzieję po prostu, że nie zrobi się z tego nowy standard masterowy, 5 dych bez spania i papu, cóż, tego chyba jeszcze nie było. Przepraszam, że tak marudzę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

raczej się zrobi - bo bez znajomości czy wsparcie mocnych sponsorów raczej nie da się wynająć sali czy klubu na dwa dni poniżej pewnych kosztów....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

PiotrB pisze:raczej się zrobi - bo bez znajomości czy wsparcie mocnych sponsorów raczej nie da się wynająć sali czy klubu na dwa dni poniżej pewnych kosztów....
poczekaj na Wrocław ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Spoko - zobaczymy oby było jak najtaniej i jak najlepiej bo Wrocław to dla mnie obowiązkowa pozycja tak jak Szczyrk czy Silesian...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

@Orgowie -> Przemyślcie jeszcze raz ten "scenariusz" proszę. Może obustronna zgoda czy jakoś tak? Bo poczyniliście trochę krok w stronę "kto rzuci więcej ten wygrywa bitwę" jeszcze przed rozstawieniem figurek...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Spoko spoko, skoro są tak jednogłośne opinie o przegiętości scenariusza to na pewno przemyślimy sprawę efektów jeszcze raz.
Padła tutaj propozycja -100pkt, krzyku baśki bez +2LD i zwykłego KB. To chyba by już nie było przegięte...?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wtedy nic ciekawego nie dostajesz :(
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Karli pisze:Spoko spoko, skoro są tak jednogłośne opinie o przegiętości scenariusza to na pewno przemyślimy sprawę efektów jeszcze raz.
Padła tutaj propozycja -100pkt, krzyku baśki bez +2LD i zwykłego KB. To chyba by już nie było przegięte...?
Imho dalej za bardzo wpływa na rozgrywkę (choć już nie tak zaginając rezczywistość jak w pierwszych opcjach) - najważniejsze jednak, że to dalej nie "scenariusze" do wykonania, tylko zwykłe losowanka nie wymagajace skilla.
Dymitr pisze:wtedy nic ciekawego nie dostajesz :(
To też może zmienić dużo. Greater Demony są chronione przed HKB, ale taki krasnoludzki lord na tarczy może mieć nagle przerąbane bo wróg kulnął KB. Banshee bez +2 może nie zabija herosów i elit, ale na Furie z Ld2, czy Sabretuska z Ld4 czy nawet Chimerę z Ld5 uważam za przegięty bonus.

Przypominam, że to jeden z dwóch pozostałych do wyłonienia reprezentacji Masterów (Białystok i Szczyrk) - chcecie mieć na nich takie ranodmowe niezwiązane ze skillem bonusy?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, o 13:10 przez Maciek P., łącznie zmieniany 1 raz.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

bazyle też nie dawały specjalnego scenariusza wymagającego mega skilla do zrealizowania a fajnie urozmaicały grę :-) żeby daleko nie szukać
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Bazyle byly w wiekszosci plewne w porownaniu do tego, co zaproponowali frontowcy... Poza tym, to nie jest osobny model bez lookoutow i mozliwosci wejscia do unitu, tylko losowy boost dla armii/herosa. Na miejcu orgow zrezygnowalbym z takich dodatkow. Maja zbyt duzy wplyw na rozgrywke. No i +1 dla Macka. Zostaly 2 mastery. Grajmy w warhammera bez dodatkowych Kbkow i krzykow baski nawet bez tego +2.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Ja bym proponował coś na kształt scenariuszy które były rok temu.
Masz alko objectvy jak pokombinujesz to jest spoko, jak nie to sorry.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Alko obiekty były spoko, bo można było wrócić do domciu z winkiem.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jesli impreza ma byc tam gdzie turniej to wole gorsza miejscowke i orzdzielenie tych 2 miejsc.

NIe wiem czy to bedzie dobry pomysl.

W innym wypadku mi jest wszystko jedno.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Smiechu pisze:Alko obiekty były spoko, bo można było wrócić do domciu z winkiem.
No ba! To genialny lajtowy scenario - na pierwszych stołach spinają poślady i grają go tylko "mimochodem", za to w środku stawki daje dodatkowy "fun factor" nie wpływając na wyniki sportowe.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

True

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

Ja z wrocka na bank wpadnę, do zobaczyska
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Dogadałem się ze zmiennikiem, że biorę wolny weekend, maluję ludki i zajeżdżam :P

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Nie wiem jak można nie przyjechać na Boba. Przylatuje specjalnie z Uk. By poczuć "Jak co roku w Białymstoku"

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

powiedz to Kudłowi i Furkowi którzy specjalnie jadą do UK co by nie być na Bobie ;p

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Pocisk pisze:Dogadałem się ze zmiennikiem, że biorę wolny weekend, maluję ludki i zajeżdżam :P
Zajebiście :D
Klops pisze:powiedz to Kudłowi i Furkowi którzy specjalnie jadą do UK co by nie być na Bobie ;p
Chyba boga w sercu nie mają, że tak robią :P
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

ODPOWIEDZ