Ranking Ligi 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: Ranking Ligi 2014

Post autor: KrzysiekW »

Kolejna aktualka dokonana. Powrzucałem większość tego co podesłaliście (dziękuję za pomoc tym co podesłali jeszcze raz wyniki ze zmienionym ID) i coś co sam pozmieniałem. Widać że wychodzimy z tradycyjnego zamieszania międzysezonowego. :)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Wynik z Krakowa wlicza się, ale po klknięciu w dowolnego gracza w wyniki szczegółowe - nie wyświetla go.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Czy turniej http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=42880 ID 4027. Został zgłoszony poprawnie? Nie ma wyników w update ostatnim.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Dlaczego system nie nalicza punktów kilku ostatnim graczom ? Mają zero do ligi a po kliknięciu w szczegóły są tam jakieś punkty. Coś nie tak z tym turniejem jest ? Wszyscy grający na: 2014-02-09 WINTER IS COMING mają za niego 0 pkt.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

czy moje wysłąne wyniki zaginęły? Czy się dodadzą?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Grolshek pisze:Dlaczego system nie nalicza punktów kilku ostatnim graczom ? Mają zero do ligi a po kliknięciu w szczegóły są tam jakieś punkty.
Dosłownie "jakieś punkty", gdyż nie wszystkie pokrywają się z rzeczywistą zdobyczą punktową uczestników tego turnieju.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Poniższy turniej nie został zaliczony do ligi. Proszę o dodanie bądź info od osoby odpowiedzialnej za ranking to prześlę wyniki raz jeszcze.

ID 4008 2014-01-25 Sezon czas zacząć!!! Katowice Szybki Szpil
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Ogólnie jest niezły rozpierdziel na tym rankingu. Na tabelce niektórzy mają np 250 pkt 2 turnieje a w szczegółach jeden turniej i 45 pkt;/

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Bo master jest zaliczony ale go nie widać - Furion o tym napisał.
Spokojnie, Krzysiek da radę.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

W to akurat nie wątpię ;]

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Furion pisze:Wynik z Krakowa wlicza się, ale po klknięciu w dowolnego gracza w wyniki szczegółowe - nie wyświetla go.
Doszła poprawka, więc usunąłem stare wyniki. Już powinno być lepiej.
Marys pisze:Czy turniej http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=42880 ID 4027. Został zgłoszony poprawnie? Nie ma wyników w update ostatnim.
Błędny format pliku.
W ramach zadośćuczynienia za zamieszanie drobne błędy (jakieś kropki po OK itp) poprawiam we własnym zakresie, ale zmianę z txt na csv to jednak niech org ogarnie (zresztą jakby mu łatwiej bo ma plik źródłowy :) ).
Grolshek pisze:Dlaczego system nie nalicza punktów kilku ostatnim graczom ? Mają zero do ligi a po kliknięciu w szczegóły są tam jakieś punkty. Coś nie tak z tym turniejem jest ? Wszyscy grający na: 2014-02-09 WINTER IS COMING mają za niego 0 pkt.
Teraz widzę, że zamieniona jest kolejność kolumn,a to też rzutuje na poprawne wyświetlanie się pliku w rankingu. Trzeba poprawić, niestety. Czasem przy tylu plikach mi coś umknie, przepraszam. :)
Dymitr pisze:czy moje wysłąne wyniki zaginęły? Czy się dodadzą?
Jakie ID? Mam tylko 3228, nowego nie mam.
Póki co wrzucam te, które orgowie dosłali ponownie z nowym ID, te które sam poprawie wrzucę później, w jednym rzucie, żeby się nie pogubić. :)
Heretic pisze:Poniższy turniej nie został zaliczony do ligi. Proszę o dodanie bądź info od osoby odpowiedzialnej za ranking to prześlę wyniki raz jeszcze.

ID 4008 2014-01-25 Sezon czas zacząć!!! Katowice Szybki Szpil
Kiedy były wyniki wysłane? Bo wyszukiwanie po nadawcy / ID nie pomaga. Mam od Ciebie tylko 4029.
Talladil pisze:
Grolshek pisze:Dlaczego system nie nalicza punktów kilku ostatnim graczom ? Mają zero do ligi a po kliknięciu w szczegóły są tam jakieś punkty.
Dosłownie "jakieś punkty", gdyż nie wszystkie pokrywają się z rzeczywistą zdobyczą punktową uczestników tego turnieju.
Jeżeli chodzi o to, ze ktoś np. na turnieju wbił 3 maski, zdobył 60 pkt (plus jakaś hobbystyka itp.) a w rankingu ma 100 pkt, to wszystko jest OK. :) Punkty zdobyte z bitew na turnieju nie są wpisywane w formularz ligowy.

Aha, czasem przy tej ilości rzeczywiście może mi się gdzieś turniej zawinąć między inne i mogę przeoczyć. Z góry przepraszam i proszę o w. PMki. :)

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Krzychu w takim razie raz jeszcze wysyłam na maila wyniki tego turnieju. Miałem zapisane. Daj znać czy tym razem doszło. Poprzednio wyniki wysłałem 26 stycznia. Błagam o scalenie moich dwóch kont w lidze.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

dlaczego nie ma wynikow turnieju 4056 2014-03-08 Kulturyzacja I, wyniki wyslalem
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Semi pisze:dlaczego nie ma wynikow turnieju 4056 2014-03-08 Kulturyzacja I, wyniki wyslalem
A z jakim ID wysłałeś?.. ;)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mój ID 3464 dlaczego mam 0 pkt. :?: jeśli po kliknięciu wyskakuje mi 100 za turniej 4032, który wygrałem...
Ponadto czemu turnieje o nr: 4020 i 4013 są niezaliczone :?:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

Przemcio pisze:Mój ID 3464 dlaczego mam 0 pkt. :?: jeśli po kliknięciu wyskakuje mi 100 za turniej 4032, który wygrałem...
Ponadto czemu turnieje o nr: 4020 i 4013 są niezaliczone :?:
mam podobnie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Przemcio pisze:Mój ID 3464 dlaczego mam 0 pkt. :?: jeśli po kliknięciu wyskakuje mi 100 za turniej 4032, który wygrałem...
Wydało się. Inni warriorzy mnie podpłacili, żebyś musiał sygnaturę zmienić. :P

A poważnie, to sprawdzę co jest nie tak z tym plikiem. Załadował się normalnie i wyświetla się normalnie takoż.
EDIT: już wiem, orgowie dostali kilka dni temu info co jest do poprawy. Dajcie im czas. :)
Przemcio pisze:Ponadto czemu turnieje o nr: 4020
Dziś będzie.
Przemcio pisze: i 4013 są niezaliczone :?:
Nie dostałem pliku z nowym ID.
Za jakiś czas sam to zmienie, ale jak org mi dośle to idzie szybciej. :)

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

coś nie tak z punktacją turnieju:

http://ranking.wfb-pol.org/tournament_r ... hp?id=4027

osób jest 18, pierwsza osoba maryś ma 62 pkt tylko, ostatnia 16 :)
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

W poniższym też jest coś nie tak - chyba nie tak osoba ma punkty do rankingu.

http://ranking.wfb-pol.org/tournament_r ... hp?id=4020

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 1&start=40
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

witam, chciałbym ponowić pytanie o tę punktację z turnieju 2 posty wyżej
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

ODPOWIEDZ