małe rozeznanie na temat bitsów i ciekawy pomysł

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123

małe rozeznanie na temat bitsów i ciekawy pomysł

Post autor: salix »

witam

na wstępie powiem że jeżeli to nie temat na ten dział to nie bijcie. Temat związany jest z bitsami (a więc z modelowaniem i konwertowaniem...)

Ogólnie rozchodzi się o to że potencjalni konwertowacze czasami potrzebują mnóstwa bitsów z różnych dostępnych zestawów, ale nie opłaca się im kupowac całego zestawu dla jednego czy 2 bitsów, a potrzebują konkretnej częsci (w sklepach nie zawsze się je otrzyma)

Wpadłem na taki pomysł (albo ktoś dawno na to wpadł ale nie wypaliło) że można by zorganizować taki kramik z bitsami. Jako że sam potrzebuje kilku bitsów to można by zrobić takie coś- przykładowo rzucam hasło na kupno powiedzmy imperialnego tanka- pod tematem każdy bedzie mógł zaklepać konkretne części. Jeśli uda się rozebrać taki zestaw do zera to wtedy kupuje tanka i rozsyłam bitsy (oczywiście cena będzie na takim poziomie żeby zestaw sie zwrócił i opłacał z jakąś małą marżą dla mnie za fatyge i latanie na poczte.
Jeżeliby komuś zależało na konkretnych bitsach, a nie byłoby chętnych na ,,rozebranie,, całego zestawu- zestaw nie będzie kupiony (bo się nie opłaci) Może czasami dojść do sytuacji że zestaw będzie prawie wyczyszczony ale jeszcze cenowo się nie zwróci ceny pójdą lekko w górę (tym co zależy i tak zapłacą). Może się zdarzyć też że kilka osób bedzie potrzebowało inny konkretny przez siebie wybrany zestaw i uda się im go wykupić to zamawiam i rozsyłam.

Tu pytanie wywiadowcze do forumowiczów jakbyście to widzieli. Wiadomo że będzie chodzić raczej o rzadsze zestawy bo corów i tak nie uda się rozebrać i wysprzedać.

pozdrawiam
gorial
Kloc orków wbija się w 3 obslugantów i krasiowego master inżyniera- fartem wbija ino 1 rane, krasie oddają 5 ran i orkowie czmychają...po kilku nieudanych szarżach- kloc orków znika bezpowrotnie a inżynier spokojnie wraca do maszyny...

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Obawiam się, że pomysł może się nie udać. Z tego co pamiętam to była nawet stronka z takimi rzeczami już kupione i rozparcelowane i przygotowane do sprzedaży ale okazało się, że z 70 elementów popyt był na pięć a reszta zostawała i tak będzie zapewne w tym wypadku. Polski rynek jest zbyt mały na takie rzeczy.

To jest oczywiście moje skromne zdanie na ten temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
salix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123

Post autor: salix »

jasne każde zdanie i doświadczenie się liczy tutaj. Liczę jednak (z moich obserwacji wynika, że jest kilka zestawów które mogłyby się rozejść ale to się zobaczy). Ryzyko jest duże jakby od razu kupować i rozbierać to na pewno na tym strace.
Kloc orków wbija się w 3 obslugantów i krasiowego master inżyniera- fartem wbija ino 1 rane, krasie oddają 5 ran i orkowie czmychają...po kilku nieudanych szarżach- kloc orków znika bezpowrotnie a inżynier spokojnie wraca do maszyny...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Było już pare takich pomysłów. Tak jak pisał Morsfinek ludzie potrzebują zazwyczaj tylko paru konkretnych części, więc reszta Ci zostanie i będzie leżała.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ