Początkujący.... (Pytania/Pomoc)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Początkujący....

Post autor: Fuxiorr »

patryk999 pisze:
Okoń pisze:@Shady199126

Najważniejsze w wyborze armii jest to, aby podobała Ci się wizualnie i pod względem klimatu.

Zdecydowanie nie polecam zakupów ze względu na łatwość prowadzenia armii, jeśli modele Ci się nie podobają i nie czerpałbyś frajdy z gry oraz malowania danych pacynek.
+1 swieta prawda,przykleic to!
Ja to wiem.. nurgiel mi się podoba.. pinki brzydkie jak dla mnie [ starsze wzory lepsze] a działo khorna jest fu fu ...
Chcem by takie coś na turnieju przeszło :
Takie ludki jako pinki
Obrazek
To na działo [ po przeróbkach itp. ]
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod900158a
Takie coś jako furie
http://naforum.zapodaj.net/63edf31f3ce0.jpg.html
Co myślicie ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja bym nie miał nic przeciwko.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Shady1991
Warzywo
Posty: 17
Kontakt:

Post autor: Shady1991 »

Kurcze zakochany w Lizardmenach zacząłem się rozglądać za ewentualna inna armia z powodu malej ilosci lizakow na rynku wtornym, poniewaz z kaska troche krucho, i mysle ze moze wampiry? to jedyna armia poza lizakami ktora mi sie podoba, ale kiedys napewno i lizaki bylyby, czy jednak po troche i juz te lizaki, kurde w kropce jestem. Macie jakies kilka za i przeciw z kazdej armii?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Shady1991 pisze:Kurcze zakochany w Lizardmenach zacząłem się rozglądać za ewentualna inna armia z powodu malej ilosci lizakow na rynku wtornym, poniewaz z kaska troche krucho, i mysle ze moze wampiry? to jedyna armia poza lizakami ktora mi sie podoba, ale kiedys napewno i lizaki bylyby, czy jednak po troche i juz te lizaki, kurde w kropce jestem. Macie jakies kilka za i przeciw z kazdej armii?
Więcej wydasz na vc niż na nowe lizaki :mrgreen: :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Shady1991
Warzywo
Posty: 17
Kontakt:

Post autor: Shady1991 »

Szybka i rzetelna odpowiedz:D

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Shady1991 pisze:Szybka i rzetelna odpowiedz:D

Przecież lizaki są na rynku wtórnym wystarczy poszperać po forum i allegro. Podobnie z VC...fakt faktem do VC potrzebujesz spooooro figurek a to oznacza więcej $$

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

czy moge liczyc na dopuszczenie do turnieju w ktorym nie wolno proxowac przy wystawieniu 3 tk chariotów skonwertowanych na chaos?
jak rozpatrywane są konwersje? czy moj gor herd moze grac jako wojownicy chaosu ? dodalem im troche czesci od chaos warriorów i wyglądają spoko obok reszty armii. dziekuje za pomoc, z góry.
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

jak skonwertujesz odpowiednio rydwany TK i będziesz miał normalne konie to pewnie tak + załogę, ale żebyś się nie zdziwił na miejscu to przed turniejem foty do organizatora, bez tego sam ryzykujesz dużo swego czasu i pracy

gor herd to nadal gory, nie mają nic wspólnego z wojownikami :) imo nie, jak opancerzyłeś gory to mogą robić za Bestigory bardziej
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Borant
Plankton
Posty: 1

Post autor: Borant »

Witam jestem no można by tak powiedzieć że nowy :)
Od kilku lat zabieramy się z bratem do grania w Warhammera i zebrać się nie możemy, stwierdziliśmy że trzeba zacząć i wiadomo że teraz jest przed nami (właściwie to przede mną bo brat już wybrał lizaki :) ) najtrudniejszy wybór czyli wybór armii. Więc zastanawiam się nad Orkami i Goblinami oraz Beastmenami czy mogli byście mi przybliżyć trochę te armie, pokazać mi ich wady i zalety.
Z góry dziękuję :D

lwj
Plankton
Posty: 3

Post autor: lwj »

Witam, jak wyglada lista TOP PG armies w 8th edycji? Co sie najbardziej zmienilo na powaznych rozgrywkach?

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Najbardziej zmieniło od czasu...?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

lwj pisze:Witam, jak wyglada lista TOP PG armies w 8th edycji? Co sie najbardziej zmienilo na powaznych rozgrywkach?
VC, DoCh, De. Wielka trójca od 7ed.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

lwj
Plankton
Posty: 3

Post autor: lwj »

Hoax pisze:Najbardziej zmieniło od czasu...?
od 7 edycji poczatkow

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Grolshek pisze:
lwj pisze:Witam, jak wyglada lista TOP PG armies w 8th edycji? Co sie najbardziej zmienilo na powaznych rozgrywkach?
VC, DoCh, De. Wielka trójca od 7ed.
Ewentualnie hadecja zamiast DE

lwj
Plankton
Posty: 3

Post autor: lwj »

kubencjusz pisze:
Grolshek pisze:
lwj pisze:Witam, jak wyglada lista TOP PG armies w 8th edycji? Co sie najbardziej zmienilo na powaznych rozgrywkach?
VC, DoCh, De. Wielka trójca od 7ed.
Ewentualnie hadecja zamiast DE
hadecja?
bierzemy pod uwage regulacje masterow itp.?

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Czy Chadecja jakaś uber jest to nie wydaje mi się, ale do na pewno mocniejszych niż słabszyvh można na pewno wrzucić jeszcze WoCh.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

lwj pisze:hadecja?
Chaos Dwarf
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Poważnie nowe DE są takie mocne z nowym bookiem :lol2: ?
Coś mi się nie wydaje
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zamiast Dochu bym dał Woch bo jest mocniejszy :wink: a doch za bardzo losowy w porównaniu do innych armii
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Zbrojny
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Zbrojny »

Pytania odnośnie WYSIWYG i regimentów z dodatkowym wyposażeniem.... Rozumiem że WYSIWYG jest w WFB traktowany z lekkim przymrużeniem oka, ale składając nową armię mogę sobie pozwolić na nieco dodatkowego wysiłku w tym kierunku... dla uściślenia uwagi, armia to krasnale.

Na poziomie wyposażenia podstawowego rzecz jest dosyć prosta, koleś albo ma dwuraka albo 1h i tarczę, więc składam tak jak chcę wystawić. Zastanawiam się za to jak rozwiązuje się sytuacje np. z takimi Quarrellers'ami - kusze rzecz jasna mają, ale oprócz tego mogą mieć tarcze i/lub druraki - czy na turniejach z WYSIWYG figurki powinny mieć to dodatkowe wyposażenie? Jak ludzie sobie z tym radzą? Można niby każdemu dać magnesik na plecy i przypinać albo jedno albo drugie, ale to strasznie dużo roboty a nie jestem całkiem pewien efektu. Czy akceptowalnym rozwiązaniem jest że przy regimencie stawiam jakiś np. stojak albo wózek z tym dodatkowym wyposażeniem? Np. jak mam tych Quarrelerrsów z dwurakami to stawiam obok wózek nimi wyładowany a obok tych co mają tarcze stojak z tarczami?

ODPOWIEDZ