The Elder Scrol Online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Elder Scrol Online

Post autor: MomoTheKiller »

Widzę że Twierdza też poszła w EP. Mix rasa alliance nie jest problemem jak masz adventure pack.

My też się rozrastamy... jak ktoś chce pośmigać z graczami w młota i kilkoma malarzami to zapraszam hehehe.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Pograłem trochę w weekendowej becie i kilka refleksji mnie naszło. Ogólnie wszystko zapowiada się nieźle, ale jest jeszcze sporo bugów małych i większych, ale ogólnie wpływających na gorsze odebranie przeze mnie rozgrywki.

Najbardziej chyba irytujące jest ciągłe dismountowanie (np jak sobie podskoczę jadąc koniem przez mostek, w 90% przypadków ląduję już bez konia, a jeśli np chcę rzucić zaklęcie z konia, czy strzelić z lagi, to ten nie puszcza i twardo czeka, aż ja sam go odeślę). Wczoraj trafiliśmy z Morseregiem na kilka zabugowanych questów, których nijak nie dało się skończyć, bo nie można było pogadać z npc. Trochę też denerwuje 'lag' podczas klikania czegokolwiek (np. żeby z kimś porozmawiać, wciskam 'e' i trzeba jakąś sekundę poczekać aż wyskoczy okienko dialogu), albo fakt tego, że żeby rzucić zaklęcie mój mag musi najpierw złapać staff do ręki, dopiero wtedy rzuca zaklęcie (co trwa dobre kilka sekund) w pvp sobie tego nie wyobrażam, a niestety nie dane mi było sprawdzić, bo do 10lvl nie zdążyliśmy dobić.

Na plus jest zdecydowanie rozbudowanie skilli, ogrom świata, grafika, no i teraz nawet przy ogromnej ilości graczy w weekend serwery dawały radę. Crafting nie do końca ogarniałem, ale mnogość opcji jest też raczej in plus. W same questy się nie wczytywałem, ale tak z grubsza widać, że sporo nawiązań do postaci Skyrimowych i Oblivionowych się pojawia.

Koniec końców, myślę, że spróbuję tego darmowego miesiąca, który dostajemy z podstawką. O ile do premiery poprawią te niedoróbki to może coś z tego będzie, na tą chwilę to takie 6/10 wg mnie w skali, gdzie wow ma 9/10 jako mmo prawie idealne (nie mówiąc o fluffie itd, ale ogólnie o rozwiązaniach w grze).
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Mechanizm jazdy koniem jest niedopracowany przez wprowadzenie kolizji. Gracz nie może przejść przez moba oraz elementy otoczenia - patrz WoW. Czytałem na oficjalnym forum że to naprawią... muszą zdjąć odpowiednie parametry z konia.

Questy - /reloadui lub relog, działa wszystko tylko się zapętla. Też miałem kilka takich sytuacji :)

Rzucanie czarów :) taki urok, ja wychodząc z miasta biegam z bronią wyciągniętą (tym bardziej, że po premierze zwiększą zasięg roaming bands i agro potworków) - przyzwyczajenie z Skyrim :) Mi to opowiada, taki pseudo realizm, w PVP nie przeszkadza :)

Jeżeli chcecie pograć od początku w jakiejś sensownej ekipie, to mamy mini gildie. Zapraszam. Jest kilka niespodzianek w postaci osób z nami grających hehe.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

MomoTheKiller pisze:Questy - /reloadui lub relog, działa wszystko tylko się zapętla. Też miałem kilka takich sytuacji :)
o tym nie mielismy zielonego pojecia.

powiem, ze calkiem ciekawie robi sie dungeony w dwie osoby, bez healera i tanka ;)
tam niestety mobki tez sa troche zbugowane ale to pewnie z powodu stylu w jaki gralismy ;)
ja wychodząc z miasta biegam z bronią wyciągniętą (tym bardziej, że po premierze zwiększą zasięg roaming bands i agro potworków)
na ten temat tez troche rozmawialismy, czemu tak slabo sie aggruja niektore potwory.

z koniem to tak jak afro wspomnial. szkoda, ze uzycie skilla nie dismountuje, za to jakis krzak czy inne badziewie sprawia, ze ladujemy na ziemi.

generalnie widac, ze interface jest robiony pod konsole ale jakos strasznie to nie przeszkadza.
na premiere pewnie bede mial pudelko. :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

a z tym /reloadui to niekoniecznie rozwiązuje problem, bo nie tylko my nie mogliśmy nic zrobić, cała chmara innych graczy też stała przed npcami i czekała, aż coś się wydarzy ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja robiłem reloga wtedy i quest się udawał... a panowie gdzie chcą grać? W jakim sojuszu?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

najprawdopodobniej w Daggerfall Covenant z powodu Redguardów
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, o 17:25 przez Afro, łącznie zmieniany 1 raz.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja zakupiłem imperiala ale zebraliśmy się kupą do Ebonheart Pact.
Osobiście uważam że AD ma najlepsze questy ale jakoś klimat kolorowy aż za.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ruszyliśmy,

20 osób. Zapraszamy w grze @momothekiller.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

heh może i mnie weźmie na ES online mimo wszystko. Właśnie lada chwila skończę Daggerfalla( stara gra ale gra legenda ) bo pozostał mi ostatni finalny quest to się nieco nakręciłęm.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

To zapraszamy do nas, najmłodszy w ekipie ma 27 lat hehehe :D same dziady.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

wiadomo kiedy ma wyjsc jakis pierwszy wiekszy patch naprawiajacy bugi? :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ