Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: B.Knight »

e; ok juz nie bede przeglądał innych for internetowych bo widze ze malo prawdziwe informacje podają. tak samo dziwnie wyglądają tam rozpiski.. :|
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2014, o 15:36 przez B.Knight, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

a Harry Potter ożeni się z Jenna Jameson

z GW wszystko jest możliwe, ale łączenie chaosu z dobrymi elfami to chyba niespecjalnie realne
chociaż wiesz jak któryś mądry głowiec uzna, że to będzie świetny krok i zarobią setki milionów funtów to pewnie to zrobią :P

tu chodzi o pieniądze :) poza tym temat do plotek jest w dziale Dyskusja Ogólna.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
KedzioR
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Huddersfield

Post autor: KedzioR »

Grolshek a rdza Ci go jeszcze nie przeżarła? :D BTW skoro powstała piękna idea łączonych AB to na logikę WoCh pasuje jedynie do DoCh. Chociaż już nie wiem o co kaman z tymi AB. Najlpierw AB dla Kislevu i innych prowincji imperium, rozbijanie armii na jakieś podarmie, potem idea łączonych AB... Ja się pogubiłem. Ok to teraz pytanie z innej beczki :D Na jakie punkty Warshrine i Helka? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Wymieniam fury co 3 lata. Rdza to wasz problem :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

helka na każde pkt, warshrine 2000+ jak dla mnie. Na mniejsze pk mamy wystarczająco dużo zabawek dobrych :) A co do pasowania do innych booków to WoCh nie pasuje nigdzie gdyż WoCh jest jedyny i najlepszy :) i niech tak pozostanie
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2014, o 21:35 przez crovaxus, łącznie zmieniany 1 raz.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »

KedzioR - zależy jak chcesz grać.
Shrine jest dobry, bo jest twardy i boostuje championów, ja osobiście na euro mam jednego.
Helupa to tak naprawdę jedyna jednostka, która jest w stanie co turę robić coś sensownego w fazie strzelania. Też jest twarda, rzadko oddaje punkty (chyba, że wybuchnie) ale niestety zazwyczaj gania po stole po niezdanym rampage'u albo nie trafia.

Awatar użytkownika
KedzioR
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Huddersfield

Post autor: KedzioR »

Grolshek ja jeszcze w Polsce wymieniałem fury co roku. Szkoda że na coraz starsze :D Chociaż moje Audi 80 nie miało plamki rdzy :D
Dzięki Panowie, pewnie skuszę się na obydwa modele, chociaż Helka i jej szarżowanie po niezdanych testach może być przyke :) O wybuchach już nie wspomne :twisted: Fajnie że chociaż ma twardych obsługantów :P
Obrazek

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »

Gwoli ścisłości - to nie obsługanci tylko handlersi (Hellcannon jest monsterem), tak czy siak nie oni są twardzi tylko samo działko :wink:

Awatar użytkownika
KedzioR
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Huddersfield

Post autor: KedzioR »

Kolejny raz wychodzi moje nieogarnięcie, proszę wybaczenia :roll: W końcu Helka to monster i ma swoich poganiaczy jak Hyderka z DE np.
Będę kontynuuował spamowanie :D Skąd wzieliście swoich BSB? Konwersje, o ile się nie mylę?
Obrazek

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

KedzioR pisze:Skąd wzieliście swoich BSB? Konwersje, o ile się nie mylę?
Ja swoje robię z tego pana: http://buypainted.com/wp-content/upload ... osen-1.jpg.
Wywaliłem wszelkie 40k elementy jak pistolet u boku, zmieniłem broń na halabardę, zmieniłem rękę z hełmem na tarczę i z tyłu w miejsce plecaka dałem miecz w pochwie schowany i z tego miejsce wystaje sztandar. Jedyne co mi zostało to dopracować sztandar.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

ja z lorda/herosa khorna na juggerze. dodałem sztandar z tyłu na magnes i mam wielofunkcyjnego bsb/kowboja :)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »


Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

KedzioR pisze:Będę kontynuuował spamowanie :D Skąd wzieliście swoich BSB? Konwersje, o ile się nie mylę?
zależy jakiego chcesz mieć :?: :idea:
oglądnij galerie konwersji :D na pewno znajdziesz coś co Cię zainspisruje :idea:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33046

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Ja mam zamiar zrobic go z Chaos Lord on Deamonic Mount. Fajnie mozna uciac toporek i wstawić banner. Myślę, ze jak kiedyś w końcu zabiorę się za modelarke to będzie super wyglądał.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Pytanio prośba, czy dysponuje ktoś zarówno modelem Archaon'a jak i gryfa z IoB? Potrzebował by fotkę porównawczą najlepiej z góry (rozpiętość skrzydeł w stosunku do ciała konia, mnie najbardziej interesuje)

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Czy Chaos Sorcerer może sobie wykupić Magiczną Zbroję (np. DragonHelm ) ?

Wolę się upewnić :)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

tak...może brać magic armour
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

hej czy hysterical frenzy czar nr 3 z LoS daje +1 atak MOUNTOM czyli jutrkom a nawet zwyklym koniom
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
daszkowy10
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: daszkowy10 »

W treści czaru nie znalazłem "riders only", tak więc mounty też powinno łapać.
Odnosze się do wypowiedzi z działu "pytania początkujących" gdzie była poruszona ww kwestia i udzielono własnie takiej odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Tak, też wydaje mi się, że działa na górę i dół.

ODPOWIEDZ