Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Post autor: Nijlor »

DeBelial - miałem, bardzo dobry i szczegółowy model. Ja mu doczepiłem takie skrzydła od smoczka deAgostini :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Ja mu zostawiłem, jak używam bez skrzydeł to mówię że przecież to tylko takie kikuty na których i tak by się nie uniósł, a jak ze skrzydłami to mówię że przecie to demon, magicznie zaprzecza fizyce :lol2:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Albo lewituje jak Vladimir Harkonnen :D:mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Cześć!
Ponieważ ja zamienników do demonów szukam całe życie :) zorganizowałem dla nas zamówienie na nowe wielkie demony od Creature Caster. Zapraszam chętnych tu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=44064

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Od mantica :shock:
http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... nt-10.html
Fajny zamiennik dla furii w cenie 75zł za 10 :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Fajne, chociaz uwazam ze po lekkich konwersjach te by sie nadaly idealnie:

http://www.games-workshop.com/en-PL/Tyr ... oyle-Brood

chociaz pracuje nad jednym projektem furii, jak mi sie uda to sie pochwale 8)
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

te gargulce od mantica są super według mnie... wiadomo czy idzie je kupić już gdzieś w sklepie w kraju??
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Sorki, że się powtórzę, ale wiecie jak to jest - spodu poprzedniej strony nikt nie czyta :)

Zorganizowałem dla nas zamówienie na nowe wielkie demony od Creature Caster. Zapraszam chętnych tu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=44064

Fotka poglądowa:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

crovaxus pisze:te gargulce od mantica są super według mnie... wiadomo czy idzie je kupić już gdzieś w sklepie w kraju??
Trza popytać w vanaheim :P
crovaxus pisze:te gargulce od mantica są super według mnie... wiadomo czy idzie je kupić już gdzieś w sklepie w kraju??
Tu masz tańsze modele nad którymi nie trzeba siedzieć :D z super podstawkami :D ... chyba sobie takie sprawie jak będę miał kasę:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

no właśnie szukam ich po sklepach bo nawet teraz bym je wziął póki nie zacząłem malować te metalowe gargulce co był przed furiami..
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

crovaxus pisze:no właśnie szukam ich po sklepach bo nawet teraz bym je wziął póki nie zacząłem malować te metalowe gargulce co był przed furiami..
myślę że oni Ci ściągną http://vanaheim.pl/
Mają nawet dział mantica wiec raczej problemu nie będzie :P Tylko napisz do nich :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Niezłe są te gargulce manticowe, sam nad nimi pomyślę. :)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

a nie wydaja sie Wam troche zbyt vampirze? ja mam jakos takie odczucie. "Za malo demonow w tych demonach"...
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Fuxiorr pisze:
crovaxus pisze:no właśnie szukam ich po sklepach bo nawet teraz bym je wziął póki nie zacząłem malować te metalowe gargulce co był przed furiami..
myślę że oni Ci ściągną http://vanaheim.pl/
Mają nawet dział mantica wiec raczej problemu nie będzie :P Tylko napisz do nich :D
napisałem.. a wampiryczność da rade lekkimi konwersjami zniwelować :) ale jako baza wyjściowa są świetne
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Tirit pisze:a nie wydaja sie Wam troche zbyt vampirze? ja mam jakos takie odczucie. "Za malo demonow w tych demonach"...
Jak to? Cycki sa, rogi sa, ogony sa... nic do wampirow to to ni ma... :-D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tirit pisze:a nie wydaja sie Wam troche zbyt vampirze? ja mam jakos takie odczucie. "Za malo demonow w tych demonach"...
Ja buduję armię mono-slaanesha, więc taki design mi odpowiada. Odpowiednio kolorowe malowanie, pozbawione czarnych akcentów i już modele te nie mają w sobie nic wampirzego. :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Naviedzony pisze:
Tirit pisze:a nie wydaja sie Wam troche zbyt vampirze? ja mam jakos takie odczucie. "Za malo demonow w tych demonach"...
Ja buduję armię mono-slaanesha, więc taki design mi odpowiada. Odpowiednio kolorowe malowanie, pozbawione czarnych akcentów i już modele te nie mają w sobie nic wampirzego. :)
one i ttak w niczyn ich nie przypominaja - maja ogony i skrzydla
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

I rogi.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dla mnie w sam raz
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

nie zapominaj o cyckach ;) bo to równie ważne co skrzydła :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

ODPOWIEDZ