NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Rassnik »

Niech tylko nie będzie "gafy" ze strony GW ,że Treeman będzie miał S5! To już będzie tragedia.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Pewnie będzie miał :P

Ale ancient podobno może mieć 4 poziom magowania. Nieco słabo, że mag łatwo namierzalny armatami, ale jeśli nie zajmuje slotu herosa, możnaby fajnie minimaxować magię i klepaczy (jeśli by tacy byli - jak np. w DE na koniach).

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Rassnik pisze:Niech tylko nie będzie "gafy" ze strony GW ,że Treeman będzie miał S5! To już będzie tragedia.
Jeśli coś takiego będzie to Treeman będzie zajebiście wyglądać w gablotce ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Wygląda na to że drzewiasta strona woodelfów zostanie mocno zepchnięta na drugi plan. Chociaż w driady z S3 nadal nie chce mi się wierzyć. To byłaby chyba jedyna piechota na "dużych podstawkach z taką siła. ;O

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Me_gusta pisze:Wygląda na to że drzewiasta strona woodelfów zostanie mocno zepchnięta na drugi plan. Chociaż w driady z S3 nadal nie chce mi się wierzyć. To byłaby chyba jedyna piechota na "dużych podstawkach z taką siła. ;O
Nie zapominaj o demonetkach i zwykłych orkach :)

Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Rassnik »

Me_gusta pisze:Wygląda na to że drzewiasta strona woodelfów zostanie mocno zepchnięta na drugi plan. Chociaż w driady z S3 nadal nie chce mi się wierzyć. To byłaby chyba jedyna piechota na "dużych podstawkach z taką siła. ;O
A marudy ?

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Albo zwykłe korki. Jeżeli chodzi o silę 5 na drzewku to też bym się nie zdziwił, sphinxy taką mają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Póki co w nowych WE widzę moc :) I z tego się cieszę :)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

gory też mają tylko siłę 4 :x niestety

Awatar użytkownika
Marr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Marr »

Luc pisze:
Rassnik pisze:Niech tylko nie będzie "gafy" ze strony GW ,że Treeman będzie miał S5! To już będzie tragedia.
Jeśli coś takiego będzie to Treeman będzie zajebiście wyglądać w gablotce ;)
Durthu ma s6 więc jest szansa, że zwykły treeman też będzie tyle miał...chyba, że to przez ten miecz :P

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Azgaroth pisze:
magical banner give MR (3) and once for a turn unbreakable

from warseer
kolejny, gięty sztandar
Chyba że będzie za 100 pkt.

Nie wierze, że osłabią treemana skoro GW wydało nowy model i się nad nim tak "rozpływa" w WD.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

No nie chcę mi się wierzyć, że GW wydaje mega model Treemana i robi mu nerfa w postaci S5 ..... przecież tego nikt by nie kupił :D
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Rassnik »

Ja nie uwierzę w te zmiany dopóki nie zobaczę tego book'a, ale jeżeli to prawda to trudno.
Hmm ,ja myślę (w sumie chyba tak jak każdy tutaj) ,że na nowym AB da się grać tak czy siak,wystarczy pomyśleć o tych strzałkach na -3ASv (na przykładowo 50 GG :D )

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Rassnik pisze:Ja nie uwierzę w te zmiany dopóki nie zobaczę tego book'a, ale jeżeli to prawda to trudno.
Hmm ,ja myślę (w sumie chyba tak jak każdy tutaj) ,że na nowym AB da się grać tak czy siak,wystarczy pomyśleć o tych strzałkach na -3ASv (na przykładowo 50 GG :D )
Albo Waywatcers z BS5 którzy potanieli :D

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Rassnik pisze:Ja nie uwierzę w te zmiany dopóki nie zobaczę tego book'a, ale jeżeli to prawda to trudno.
Hmm ,ja myślę (w sumie chyba tak jak każdy tutaj) ,że na nowym AB da się grać tak czy siak,wystarczy pomyśleć o tych strzałkach na -3ASv (na przykładowo 50 GG :D )
pewnie zaraz nam potną GG do 30 jak znam życie
anraheirs curse
co to za zaklęcie bo nie kojarze??

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Me_gusta pisze:
co to za zaklęcie bo nie kojarze??
-1 do hita i dangerous terrain na 1 i 2 oblewasz.

A propos sisterek -
Saw somewhere that sisters have a poisoned javelin attack. 12 inch range.
Ponoć mają być w sekcji special - ciekawy jestem ich kosztu :)

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Jeśli wszystkie ploty się potwierdzą to ta armia będzie zupełnie inna - wszystkie drzewa znerfione i nie wiem czy zajdzie sie dla nich miejsce w rozpach. Ale generalnie potencjal jes...
Obrazek

Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Rassnik »

Tak w sumie to Warhammer zmierza w kierunku ,że GW "wymusza" na nas robienie rozpiski...
Wypuszcza nowe modele : WW Rangers z S5 , Driady i Treekin -1S w statach, nowa kawaleria w stylu "Warlocks". W sumie co tutaj więcej pisać ,dostaniemy booka po ilu latach ? 7 ? 8?

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Rassnik pisze:W sumie co tutaj więcej pisać ,dostaniemy booka po ilu latach ? 7 ? 8?
9 ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Rassnik pisze:W sumie co tutaj więcej pisać ,dostaniemy booka po ilu latach ? 7 ? 8?
9 :) Fakt, faktem że zasady nowych modeli wyglądają obiecująco, ale jeśli strzelanie będzie tak silne jak w plotkach które dziś się pojawiły, to nadal to będzie istotny element naszej armii :) Póki co, jestem bardzo zadowolony, choć będzie to zupełnie inna armia niż w 6 edycji :) No ale czas się zmienia i wszystko idzie do przodu...

Zablokowany