NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Rewelacyjne są te modele. Z pewnością przytulę ich do siebie w dużej liczbie :)) - prezentują się o wiele lepiej niż w WD :) - czekam na więcej :)

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja z chęcią przygarnę od nich sztandar :D modele są naprawdę ładne. Ogólnie WE trzymają bardzo wysoki poziom.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

ale dobre fiksy :D mają genialne, dynamiczne pozy. Zupełnie jakby miały z 10M :D

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

No mi też się podobają :) naprawdę piękne figury! :) taka 5 na pewno zagości u mnie :P

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Zmienili klimat armii :P teraz to takie leśne demony :D

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jarlaxle pisze:
Mała poprawka a propos strzał. Można kupić określony typ magicznej strzały który daje jednostce :
- Flaming
- Poison
- Amour Piercing -3 do save
- shot x 2
Jeśli oddział(20+ chłopa) z BS 4 miałby odpalać strzały z AP -3 do as(zasięg pewno też kosmiczny), to chyba kogoś Bóg opuścił :roll:
dlaczego? ja te bonusy wyceniam: 1pkt za model za flaming, 2 za poison i albo 2 albo 3 za -3 sv i multipla (raczje blizej 2 pkt powinno byc, ale zakladam, ze matt ward bedzie wycenial rzeczy jak zawsze). wtedy wychodzi juz inaczej.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Hmmm...modele im wyszły okey.
Z tym, że EG i strażnicy teksasu - to dla mnie oddziały z zupełnie innej bajki. Gdybym grał HE/DE to uznałbym te oddziały jako nowe lepsze wersje do włóczników (wystarczy kolorystykę zmienić). Zatem gracze HE i DE mają się z czego cieszyć ;P.

Moja przepowiednia o czarujących dziewicach się sprawdziła - tyle że zamiast jednorożców jeżdżą na jelonkach. Oczywiście w ich przypadku musowa przesiadka na jednorożce ;P. Szkoda tylko, że same dziewice to klimat 100% HE.

Jak tak patrzę to w sumie ta obecne WE to takie HE + leśne demony w stylu avatary khaino-kurnosa ;P. Bliżej im jest do armii z Avelornu czy jak tam się zwie ta leśna prowincja w ulthuanie. Zmiana klimatu na HE w Loren jest dość zrozumiała - można wyjść z założenia, że elfiaki zachowały w tradycji większość kultury z wysp. Osobiście jednak wolę większy związek z lasem.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

EternalGuard - super .
WildwoodRangers - moze w innym malowaniu ... :wink:
Jelonki - obie wersje mega :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

No piękne modele HE pomalowane na styl WE :) imho mogli zachować styl dosiadania jelonków jak przy starych wildach. a tak wyglądają jakby z siodła wypadały.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

war2bone - dobre podsumowonie ;P

Paradoksalnie złapałem chęć na kolekcjonowanie HE.
EG - to najładniejsza wersja włóczników HE jaką wydało GW kiedykolwiek.
WildR - dużo lepsza wersja white lionów. Jedynie płaszczyki inne - ale walić to ;P

Będą nowe modele tancerzy, wayów i innych?
Jeśli tak to szykują się zajebiści shadow warriorzy i swordmasterzy z dwoma broniami zamiast dwuraków ;P

Do tego dostawiamy Avatary Khaina zamiast lukrowych feniksów i mamy dużo fajniejsza armię HE ;P.

Dziwię się, że jeszcze nie połączyli HE z WE w jednym booku ;P

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

imo bardzo dobrze wyglądają nowe figurki no moze oprocz drzewka, czekam na nowych wardancerów ..
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

B.Knight pisze:imo bardzo dobrze wyglądają nowe figurki no moze oprocz drzewka, czekam na nowych wardancerów ..
Nie będzie nowych wardancerów :)


Figurki przepiękne...

Sister of the Thorn - 11,5 slaves
M 5, WS 4, BS 5, S 3, T 3, W 1, I 5, A 1, Ld 9
Handmaiden upgrade is BS6

Steed of Isha
M9, WS 3, BS 0, S 4, T 3, W 1, I 4, A 1 , LD 5

Blackbriar javelin: 12" S,user AR piercing poison.

ASF riders
Fast CAV
Forest Stalker
Poisoned Attacks riders

Deepwood Coven:
Unit is lvl2. Knows LoL shield of Thorns and LoB Curse of Antaheir. +1 to cast per rank of 5. To a mad of +3. Nominate a single model as faster for LOS etc...if miscast D3 wounds no saves of any kind
form warseer

Bardzo mi się ten oddział podoba :) 130 pkt, ładny fast, porzuca javelinami z S3+AP+poison i poczaruje :)

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Najpierw figurki:
Przede wszystkim rzuca mi się w oczy głupia tendencja dorabiania hełmów HE na co drugą jednostkę. Chorym na wodogłowie leśniakom mówię stanowcze nie !
Eternale: mogą być, do tychz 6 ed nie ma jednak porównania.
Sisters of the thorn: Tragedia, kolejny dowód na to że GW nie potrafi robić figurek kobiet. Paskudne ryje, twarzami tego nie można nazwać.
Wildwood Rangers: w nowej kolorystyce bardzo mi się podobają, trochę karykaturalnie duże topory, ale to w końcu świat fantasy.
Wild Riders: również ładni, chociaż ja pozbędę się hełmów.

Nowe zasady sprawiają, że armia będzie się czaić po lasach, szkoda że są one przezroczyste ;-)
Mimo wszystko o mobilność nie będę się martwił, mamy w końcu aż 3 fasty. Wydźwięk podręcznika jest taki, że leśniaki to popłuczyny po innych elfach - wrzucono wszystko co stare i znane z HE i DE, tylko polano stary kotlet z lodówki nowym sosem. Mimo to, niestety jest to dalej ten sam kotlet. Liczę na to że jednak płoty się nie potwierdzą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Jesli kiedykolwiek staną się znowu grywalni, to już wiem gdzie szukać zamienników dla spearmanów do moich HE, podoba mi sie ta piechota.

Ładne główki tych siostr, ale oprocz tego jakos bez rewelacji. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wow, te modele są świetne!
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Marcin z Bretonnii
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Marcin z Bretonnii »

Modele rewelacyjne.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Coś pięknego. W 1000% trafiają w mój gust. Już dawno GW nie zrobiło tak rewelacyjnych modeli.
Obrazek
Obrazek

Zablokowany