NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Hoax »

Luc pisze:Z tego co czytałem to strzałki są magiczne, więc całkiem spoko :) - eteryki nie będą nas boleć ;)
Ale banner anty warhammer troszkę będzie ;p

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Piotras pisze:P.S. Nadchodzi wysyp ch...wych graczy i noobów, niestety. :(
Dla mnie ch...wym graczem jest gracz, któremu na turniejach żyłka pęka od myślenia i czepia się każdej pierdoły bo taką ma presje na wygraną. Ch...wy gracz to gracz niemiły, gracz spięty, ciśnieniujący się, naginający zasady. W warhammerze chodzi o dobrą zabawę i klimat. Pierwsze figurki leśniaków kupiłem najprawdopodobniej na długo przed tym jak dowiedziałeś się o istnieniu warhammera, ale na turnieju spojrzysz na mnie i powiesz, że jestem chujowym graczem i noobem bo uważam, że wystawianie w armii, która podobno walczy w lesie, mas kawalerii jest totalnie nieklimatyczne albowiem kawaleria była w lasach kompletnie nieprzydatna. Będę miał w rozpie dużo fajnych figurek łuczników z poprzednich edycji (scarloców, archerów, waywatcherów, scoutów 5ed, shadow warriorów 6ed), włóczników z V edycji jako eternali, wezmę sobie garstkę tancerzy, orły, trochę kawalerii (maks 15 figurek kawalerii w tym obowiązkowo minimum 5 glade riderów), treekiny, warhawki, a nawet drzewca od czasu do czasu no i oczywiście dodatkowe lasy - bo to lasów będę bronił. Jak uda mi się skompletować satysfakcjonujący mnie wizualnie unit driad to nawet driady będę wystawiał. Oczywiście wszystko na raz się nie zmieści, ale rotacyjnie wszystko się będzie pojawiało. Bo lubię. Chcę aby armia była zróżnicowana i aby fajnie się prezentowała. Nawet jeśli rozpa będzie słaba to 12:8 słabą rozpą może dać większą satysfakcję niż 20:0 optymalną rozpą najbardziej giętej armii. Wygrane delfami 6 edycji dawały mi ogromną satysfakcje, wygrane delfami z kolejnego podręcznika (tego poprzedniego bo na nowym nie grałem) już mniej.
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dziękujemy, że się tym podzieliłeś. Ogromny szacun, że bawisz się w to dłużej niż np ja i wiesz lepiej na czym to polega. Możliwe jest nawet, że kupiłeś pierwsze figurki przed moim narodzeniem. Łał. Ale co tam będzie gówniarz mówił, skoro wiesz lepiej co ludziom sprawia frajdę.

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Hoax pisze:Dziękujemy, że się tym podzieliłeś. Ogromny szacun, że bawisz się w to dłużej niż np ja i wiesz lepiej na czym to polega. Możliwe jest nawet, że kupiłeś pierwsze figurki przed moim narodzeniem. Łał. Ale co tam będzie gówniarz mówił, skoro wiesz lepiej co ludziom sprawia frajdę.
Wow.
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Hoax, ja już nie czytam postów tego użytkownika, Ty też nie musisz. W panelu użytkownika można dodać sobie do wrogów i wszystkie irytujące posty znikają. :)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Naviedzony pisze:Hoax, ja już nie czytam postów tego użytkownika, Ty też nie musisz. W panelu użytkownika można dodać sobie do wrogów i wszystkie irytujące posty znikają. :)
[-o< [-o< [-o<

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Obrazek
Obrazek
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Hoax pisze:
Luc pisze:Z tego co czytałem to strzałki są magiczne, więc całkiem spoko :) - eteryki nie będą nas boleć ;)
Ale banner anty warhammer troszkę będzie ;p
5tka z High magic go warzywi i problemu nie ma

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

leci z nami jakiś op?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ktoś może przypomnieć jakie zasady mają korzenie Treemana w obecnej edycji ?:)

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

podzieli się ktoś bookiem ? :D
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Azgaroth pisze:Ktoś może przypomnieć jakie zasady mają korzenie Treemana w obecnej edycji ?:)
12 cali, D6+1 hitów z S5.
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Hoax, Naviedzony

Trochę głupio się czuję offtopując. No, ale trudno.

Trochę mi was żal. Jeden z użytkowników zachował się jak buc i obraził początkujących graczy, graczy, którzy zaczynają grę wood elfami deprecjonując ich i sugerując, że są kimś gorszym, ch**wym, poślednim i nikt na tym forum nie widzi w tym nic niewłaściwego. Ostatni raz spotkałem się ze słowem noob grając w CSa w gimbazjum. Gdy ja poddałem krytyce jego podejście to znalazłem się pod ostrzałem, a mój post został uznany za irytujący. Sam mam dużo szacunku do poglądów osób trzecich i strasznie mi przykro, że nie można powiedzieć tego samego o was w kwestii szacunku do mojej wizji tego hobby. Nie mam złudzeń, że znajdzie się na tym forum ktoś kto będzie podzielał moje zdanie ponieważ skupia ono specyficzną część środowiska grającego w battla, które koncentruje się raczej na kwestiach zasadowych, rozpiskach i na turniejach (i w jednej częsci forum także na modelarstwie).

A teraz sobie hejtujcie i wstawiajcie idiotyczne gify.
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

To tak jak już przy offtopie jesteśmy, zauważyliście że ten temat został założony prawie dokładnie 3 lata przed wyjściem booka :mrgreen: ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Robaczek
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Robaczek »

Niezłe spostrzeżenie ;)
Zauważyliście, że maskowanie braku umiejętności klimatem to typowo figurkowe zjawisko? Nie widziałem żeby ktoś próbował się tak tłumaczyć w Starcrafta.

Awatar użytkownika
Erratu87
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Erratu87 »

Siedze nad tym Treemanem i wcale slaby on nie będzie ,owszem na klocki już nie bedzie taki pro elo jak był ,ale na wszystkie :kretozordy , manticory pierdory i inne smiecie o inicjatywie pokroju głazu jest morderczy
Tree whack :nominate an enemy model in base contact . That model must pass an Initiative test or suffer d6 wound with no armour saves allowed .
Dupy to może nie urywa ale tworzy pewne opcje

Nigdzie w opisie Javek nie ma że są quick to fire
Ciąć byle pociąć ,to jak pie.... bedąc impotentem . Niby można, ale po co ?

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Erratu87 pisze:Nigdzie w opisie Javek nie ma że są quick to fire
Polecam czasem odświeżyć sobie RB :P

btw. skad info, ze każdy treeman będzie miał ten atak ? Myślałem ze to tylko specjalna umiejętność Durthu ?
Ostatnio zmieniony 1 maja 2014, o 15:27 przez Jacobs, łącznie zmieniany 1 raz.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Nie obrażam początkujących. Noob to ktoś to gra wuchte lat i mimo to nie potrafi grać, a ch... gracz to ktoś kto przeskakuje z armii na armię, bo akurat wyszła nowa i jest gięta. Wątpliwości rozwiane?

Ja dyskutować z Tobą nie będę, ale śmieszne masz podejście :D

Zablokowany