ETC 2014 - doping i relacja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Re: ETC 2014 - doping i relacja

Post autor: paulinka17 »

Ja troche za malo ogarniam, zeby sie wypowiedziec, ale nie wyglada to rewelacyjnie. Gąska, Furion, Rince mają bez rewelacji.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Crus vs VC jak dobrze widzę :D

http://www.ustream.tv/channel/etc-2014-cam3
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Janus pisze:Hmm Rince bardzo obawiał się tych skv. Ciekawe jak pójdzie. Młody z doch to też nie jest autowin.
Ograne ma wie co robi. będzie bornił wyniku ale ta rozpiska jest taka, ze jak do niej nie podejdziesz to powyzej 12 nie wyskoczy - a rince ma deatha wiec nawet na remis sa widoki
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak magia nie pojdzie crusowi to te hexy przejada mu po calej armii.kurewsko ryzykowny paring jak dla mnie. Licze, ze mlody teraz scisnie. Nasz drugi glowny pktujacy tez ma ciezki paring, chyba ze szybko zadokuje 2 ptaki w klocku. Generalnie imho paringi bez rewelacji sa.


Do boju nasi , grunwald im zrobic :)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Na ETC jest breta bez falcon horn'a ;)

Awatar użytkownika
Handelson
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Strefa Zero, Poznań

Post autor: Handelson »

Lizaki jak najbardziej na te Vc, cowboye na terradonach mają 2+ warda od hexów, będzie dobrze :).

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Tych hexów jest co prawda 20 ale w 2 oddziałach więc 1 zaszachuje się jakoś kowboyem czy chiefami-latakami z wardem, a resztę na tyle 0-ówek może uda się przetrzebić. Co prawda nie zmienia to faktu, że Crus pewnie nie będzie mógł beztrosko wylecieć do przodu.

Z przyjemnością będę oglądał tą grę i Crusa w akcji.
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Niemce zadowolone z paringów:
There is no DÄ mirror. The wind WoC. vs. The Puppeteer Vampire matchup I see actually very good. Goals / ogre as well. DÄ / WoC mixed, possibly trend per DÄ, Olli vs. DE per Skaven, Srub vs. HE will certainly be interesting. The Poles will have indeed thought what in the list ... will probably give NEN showdown of the blocks, Micha vs. Lizards looks ok from ... only the double fire department pilot hero can annoy, but do not have magical attacks. Monsti vs. Breton is feasible, albeit somewhere open, but just this type of DE can act as well I think. And the dwarves are not to be rumführen at the nose of NEN few Woodies determined. Is also "only" shadow magic. Ner total solar I had more fear. This is easily tradable.
Sorki za googla.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

DF typowe - bez niespodzianek na 9-12 :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

I Oko potwierdza :D

Fow styka remis i wygrali 40k to samo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

paulinka17 pisze:Ja troche za malo ogarniam, zeby sie wypowiedziec, ale nie wyglada to rewelacyjnie. Gąska, Furion, Rince mają bez rewelacji.
To jest najlepsza oprócz polskiej repa - czego się spodziewałeś, że zjebią parowania? Mają to ograne podobnie jak my, wiedzieli że w pewnym momencie się z nami spotkają. Na takim poziomie musisz iść na wymianki słaby paring:mocny paring, bo przecież nie grasz z noobami na DMP.

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Na zgrupowaniu u kolaty gralem ze stasiem ta hexowa rospa. Wbil sie 2xripkami w szkile z wampirem i skroil w ture. Bedzie dobrze panowie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zapomnialem o kowbojach na terkach, ale galy tez sie kiedys rzuca. Jesli przyblokuje jedna a drugie zdjemie z magii to jest w domu.


Bawi mnie to jestem zlym adminem, cisne po warszawie, ale jak czesto ktorys z Was prowokuje? Barbara po ch... to piszesz? Pasiaka czy mnie chcesz sprowokowac?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Pozdrowienia dla Chrisa, jak co roku udaje nam się wspólnie wymieniać relacjami z naszych forum! PJONA Krzysiek!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

swieta_barbara pisze:No już, już. Zedytowałem ;)
Ale pocisk był dobry :( Ziemas luxny być powinien XD

Dobra to na streamie sa jacys dziwni ludzie, gdzie nasz stream :P :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Justyna_89
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: Justyna_89 »

Chłopaki mega skupieni. 3 x złoto brzmi zajebiaszczo, trzeba tylko Niemców ścisnąć :)

Będziemy na bieżąco informować :)


Pozdrawiam,
J.

PS.
Kolejna porcja fotek:
https://www.facebook.com/pages/Oko-na-E ... 7718849041

EDIT
Streamu nie będzie, chłopaki grają na czwartym stole bo już grali na pierwszym (nie ważne, że dwukrotnie ;) ). Na pierwszym Czesi i Singapur - mają swoje 5min fejmu :P
Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, o 14:34 przez Justyna_89, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No i ja usunalem ;)

Btw. W tym roku chyba nasi maja najciezsza przeprawe chybaw historii. Poza serbia zobaczcie jak wysoko jest szwecja i hiszpania. 5 meczow z topem.

Qc ile mozna? Prowokuja, a potem sie pultaja, ze flejmie - żal.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pasiak wie, przeca co rano wchodzi na BP i za kadego podtrzymującego flame zakreśla nozykiem na scianie kreske - do oporu :D

Wlosi ze szwedami - jak wbija maxa to wyjdzie na to ze mieli jeden trudny paring na 6 - trzeba miec troche farta do takiego finału :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Justyna - dawaj każde info, jesteśmy głodni niusów jak nigdy! Chcemy wiedzieć o każdym rzucie ;)

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Ad. stream
No wlasnie mialem pisac, ze Crus zdolal w ciagu 4 godzin zapuscic dlugie piora i wylysiec.

ODPOWIEDZ