Paradox BattleGround 9-10.08 Drużynówka

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: Paradox BattleGround 9-10.08 Drużynówka

Post autor: Laik »

dodałbym do tego ETC...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

ETC? Nie znam czlowieka...czym gra?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Helion,

Mozesz liczyc na nasz niedoszly team czyli Elvis, Grzeol i Ja. Voodoo tez ma wpasc :)

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

dajcie jakaś aktualkę bo nawet nie wiadomo czy w domu walczyć o wolne.
Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Walcz w domu o wolne bedzie dobrze ;-)
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

jednak odpadam może następnym razem się uda
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Helion, podaj maila to chociaż wyślę Ci rozpiskę na jutro:D

W pierwszym poście chyba zniknął adres email.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Witam po turnieju...albo wielkiej improwizacji; najpierw wyniki:
1.Elvis
2.Lazur
3.Bobson
4.Sławek
5.Helion
6.Norbi
7.Skłodo
8.Żuczek

Gratuluję zwycięzcy na początek
Wszystkim za przybycie i dobrą zabawę chciałbym podziękować; ze wszystkich turniejów które trwały w trakcie u Nas była największa kultura i fair play; jest to opinia zarówno widzów, innych organizatorów jak i sponsorów imprezy; Udało się zorganizować nagrody, upominki i dobrą zabawę
Szczególne podziękowania dla Norberta za pomoc z piątku na sobotę przy tytanicznym zadaniu przygotowania imprezy
kolejne podziękowania dla osoby-widza, która dotrzymała nam towarzystwa do samego końca a później ciężko walczyła na imprezie...Panda Ty już wiesz o co biega
miejmy nadzieję, że kolejna edycja za rok odbędzie się, na pewno w innym terminie oraz w innym miejscu
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ostatecznie wyszedł singiel?
ze wszystkich turniejów które trwały w trakcie u Nas była największa kultura i fair play; jest to opinia zarówno widzów, innych organizatorów jak i sponsorów imprezy;
e to co się działo w innych grupach? :) darli japy i bluzgi leciały na lewo i prawo
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

misha pisze:ostatecznie wyszedł singiel?
ze wszystkich turniejów które trwały w trakcie u Nas była największa kultura i fair play; jest to opinia zarówno widzów, innych organizatorów jak i sponsorów imprezy;
e to co się działo w innych grupach? :) darli japy i bluzgi leciały na lewo i prawo
bluzgów może tyle nie, ale jakieś lekkie spiny...jedna soczysta K&@#%^A poleciała, ale gracz do pionu został postawiony jak zobaczył że dzieci 5-6 letnie patrzą się na niego jak na wariata :D, u nas cisza spokój, koncentracja i raczej bezspinowe rozwiązywanie problemów;
co do turnieju; wyszedł singiel; niska frekwencja wymusiła takie rozwiązanie; ale rozegranych zostało 5 rund, poza tym można było pooglądać pokazy m.in. Warzone, Star Wars, Umbra Turis, Wolsung, Bolt Action, Infinity oraz jeszcze z 7 różnych gier; więc pod tym kątem impreza sprawdziła się, bo wedle szacunków ok. 200 osób przynajmniej dodatkowo (oprócz graczy i organizatorów) przewaliło się przez halę; z tego co mi wiadomo, pełna kultura, zero kradzieży ( nawet jeśli, byliśmy ubezpieczeni na wypadek utraty zniszczenia lub uszkodzenia do 500 modeli). W mojej opinii jako organizatora WFB najsłabiej wypadło ze względu na frekwencję, natomiast bardzo dużą popularnością cieszyły się Umbra Turis oraz Wolsung, ze względu na niskie nakłady finansowe na te systemy, szybką i dynamiczną rozgrywkę oraz małą przestrzeń ( do obu systemów potrzeba stołu max 36"x36");
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

kompetentne info :)

dzięki to fajnie, że tyle systemów się pojawiło
jeśli organizatorsko wypadło pomyślnie to dobrze takie promowanie gier bitewnych jest potrzebne, nie wszyscy są na tyle otwarci by wchodzić w tak specyficzne środowisko/hobby i to pewnie z różnych powodów czy obaw

moja 2,5 prawie letnia córka ładuje nocniki ze skullpassa do drop poda i lata nim po pokoju :D no i chce ze mną malować, więc zaszczepiam i kuję żelazo póki się daje

thx za info
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Mój młody ma własnie zamówiony zestaw startowy do czterdziestki i od września zaczynamy 7ed. 40k grać :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Grolshek pisze:Mój młody ma własnie zamówiony zestaw startowy do czterdziestki i od września zaczynamy 7ed. 40k grać :mrgreen:
Rozumiem ze stormclawa
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Lazur pisze:
Grolshek pisze:Mój młody ma własnie zamówiony zestaw startowy do czterdziestki i od września zaczynamy 7ed. 40k grać :mrgreen:
Rozumiem ze stormclawa
Co to stormclaw ?
Juz wiem. Nie dark vegencośtam z podręcznikiem do 7ed. i jakimś dodatkowym bohaterem.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Orki i kosmo wilki. Fajniejsze figurki i dużo lepsza wartość zawartości
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Lazur pisze:Orki i kosmo wilki. Fajniejsze figurki i dużo lepsza wartość zawartości
Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje... A cena taka sama jak za zemstę ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

chyba tak, ale to się rozeszło w ekspresowym tempie, więc może już nie być w oficjalnej sprzedaży albo gdzieś po retailerach szukać

dla młodzieży to rzeczywiście orki vs SW wizualnie lepiej obrazują konflikt niż DA vs CHSM :)
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jakby było toto dostępne i wiedziałbym to pewnie wziąłbym orki bo orki som nalepsiejsze. Ale nie było.
edit: Ale przecież stormclaw jest w barbarzyńskim języku. Jak 10-latek ma przeczytać zasady do skomplikowanej gry po angielsku ? Dobrze zrobiłem że wziąłem zemstę :P
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Dzieki Helion za fajny turniej. Szkoda, ze frekwencja byla slaba, bo impreza okazala sie miec ogromny potencjal. Szkoda, ze niewykorzystany. Ilosc bitewniakow robila swietne wrazenie i fajnie, ze osoby z zewnatrz tez mogly wpasc i zobaczyc jak to wyglada z bliska. Na mnie ogromne wrazenie zrobily pokazy Bolt Action i kilku skirmishowych systemow jak Wolsung i Umbra Turris. Mam nadzieje, ze to nie ostatnia impreza pod tym szyldem i za rok battlowcy pokaza ktory system jest najbardziej popularny nad Wisla :) Piona

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Rb ang spokojnie udaloby sie zamienic na Polski
Obrazek

ODPOWIEDZ