Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

WS6, S5, Th4, 2A AND frenzy
+ lance + eteryczne ruchy :shock: :shock: :shock:
Może jeszcze kiling blow na 5+?:D

ZłO
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: ZłO »

taaak i pewnie 3 W :P

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Dotego mają przerzuty trafien przy walce i kosztuja 25pkt za model :P Było by piknie :D

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Good shit mate ;)
Ci goscie z Blood Keep moga byc przegieci...pewnie tez i punktowo.
Wargulf - czy to przypadkiem nie oznacza cos w stylu "front wojenny" badz poligon? W kazdym badz razie jesli ma byc tak dopakowany to zapewne nie bedzie funkcjonowac jak nasze wysluzone Dire Wolfy.
No i jakis zombiacki zaprzeg....to juz chyba jednak przegiecie :P
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

ZłO
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: ZłO »

podobno te wszystkie smaczki czyli coach ten zombie wóz ci knechci i te wargulfy mają byc w rarach.. heh ciężki wybór ;D

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

ZłO pisze: I jeszcze to jako plota: Another thing I forgot: it seems the death chariot (I don't really know the english name... it's a cart filled with undead bodies pulled by... zombies!) will be in. The way it was described to me is the zombies pulling it have a spike trough their torsoes and they pull simply by trying to move forward due to dark magic...
"Bring out your dead !
Bring out your dead !
Bring out your dead "

Cytat dla wtajemniczonych.... ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Szkoda.. z fajnej armii zrobi się poprzeginana zbieranina specjalnych zasad. Nie rozumiem dlaczego znika vampire lord a tym bardziej duży nekromanta. Czyli wampiry nie będą miały maga 4 i 3 poziomu? Count dostał w sumie 200p na dopakowania co psuje równowagę w tej grze. W ogóle nie widzi mi się przestawianie thralla jako żądnego krwii potwora bo jak innaczej wyjaśnić jego frenzy? No i ghoule.. przez wszystkie podręczniki Undeadów jakie mam jest to jednostka żywa - zdegenerwowani ludzie żywiący się resztkami zmarłych. Nagle mają upodobnić się zasadami do trupów? Jak dla mnie głupota..

Szkoda, że idziemy na zbrojenia w każdej armii jak ktoś wcześniej napisał. Jak dla mnie wystarczy zmienić koszt punktowy szkieletów i zombie, zmodyfikować nekromację i ugrywalnić rare'y. A okazuje się, że nowe zasady zerwą po całości ze starymi. I to na zasadzie wydania kolejnej wypaśnej armii.. chyba po to by dzieciaki mogły się zachwycać ilością ataków wilkołaka i ilością przegięć na councie.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dajcie juz spokoj z tymi przegieciami. Nic wlasciwie nie wiemy a wy juz placzecie... :?
Jak juz wczesniej pisalem, poza Steam Tankami i War Altarem nie pojawily sie w tej edycji zadne przegiecia. Nawet ASF na helfach wcale nie jest taki straszny, jak sie wydaje. Wiem, bo gralem juz przeciwnko nowym helfom.

To tak, jakby ktos przed ukazaniem sie podrecznika napisal, ze Shaggoth jest przegiety, bo na jakims forum pojawila sie informacja, ze ma 5A S7, 6W T5, ma imune to psych i scaly skin 4+. Brzmi ekstra? Ekstra. A w rzeczywistosci plewa.

Faktycznie zapowiada sie jednak rewolucja niz korekta, ale coz... na pewno bedzie fajnie. Nie ma co jeczec, jak baba. Lepiej ruszyc glowa i zaczac kminic, co z tymi nowymi fantami zrobic.
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Chaoschild pisze: Wargulf - czy to przypadkiem nie oznacza cos w stylu...
Już Ci to rozszyfrowuję - chodzi zapewne o gulf war, czyli pierwszą wojnę z Irakiem.

A tak szczerze to jest to po prostu Wilkołak, jakiś archaizm duńsko-niemiecko cośtam.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Mysle ze w takiej sytuacji jedyna opcja posiadania 4lvl maga bedzie podpakowanie wampira jakimis bloodline'ami aby takim byl.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

200 punktów na potwornie przegięte comba...

Miodzio.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

jeśli ci thralle na great nightmarach będą miały takie statystyki jak piszecie i koszt punktowy 50 to nagle się okaże że model za 50 pkt będzie mógł bez problemu skopać bardzo wielu herosów np. dark elfickiego nobla z pegazem i przedmiotami za 180 pkt.

Typ taki powinien kosztować jakieś 60 pkt minimum.

Zmiany w herosach są fajne, dwie magie to też ciekawa rzecz.

Ogólnie rewolucja, co do której mam mieszane uczucia choć spodziewałem się jej. Szkoda tylko, że z tego co widziałem nowe figurki są strasznie słabe. . . i jeszcze plastikowi herosi na dodatek. Na szczęście martwiacy to dośc popularny motyw konkurencyjnych firm.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Spodziewałbym sie kosztu cos kolo 70-80 pkt

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

na Warseerze piszą, że koszt będzie PONAD 50pkt

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Ritchie pisze: Szkoda tylko, że z tego co widziałem nowe figurki są strasznie słabe. . . i jeszcze plastikowi herosi na dodatek. Na szczęście martwiacy to dośc popularny motyw konkurencyjnych firm.
wampiry maja wyjsc metalowe jezeli chodzi o herosow - pewnie jakis plastik tez bedzie ale byla plota ze zostaja tak jak jest

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ja mysle ,ze cos ok. 50 ;) beda to tacy troche lepsi wybrancy chaosu :roll: :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Z każdą kolejnym wydawanym podręcznikiem VII czuję jako gracz DE coraz większe kompleksy. . .

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ritchie pisze:jeśli ci thralle na great nightmarach będą miały takie statystyki jak piszecie i koszt punktowy 50 to nagle się okaże że model za 50 pkt będzie mógł bez problemu skopać bardzo wielu herosów np. dark elfickiego nobla z pegazem i przedmiotami za 180 pkt.
Dark elfickiego nobla na pegazie to sklepie chosen Khorne'a, więc kijowy przykład dajesz. Ba, sklepie go czasami nawet gobliński fast.

Co do magii to mogą być duże zmiany - bo jeśli idea jest taka, że czar można rzucać wiele razy, a przy tym większość magów będzie 2 lvl (bo nie ma necrosa lorda), to żeby ta zmiana miała jakikolwiek sens, czary muszą wchodzić albo na niskim Power levelu, albo jak u Khemri.

Ciekaw jestem, co upichcili.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Wiecie, nawet jesli te wszystkie rewelacje beda w Rare'ach to moze i zrobia nam tyle slotow co HE ...

A co do magii, to w podanych warunkach rozsadne byloby chyba pozostawienie wskrzeszania rzucanego na 3+, ale dorabiajacego D3 rany w oddziale

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Jak jeszcze bardziej przegną BK i nie zmienią kosztu, to ja to pierdziele :P

Zablokowany