Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Post autor: QQrydza »

Denis pisze:Tak jakby Vc nie były gięte na Open to dajmy im jeszcze to czego nie mają, w mozliwosci dobioru TK:P
Alez jęczysz, ból d 1500. Cały rok VCety mają totalne tyły na ETC i raz na open mogą se wziąć te kilka basiek i eteryków i już problem :P

VC nie sa bardziej giete na open niz każda inna armia z nowych booków
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ja rozumiem, że jak dopuścicie Legion to aby grać nagashem trzeba będzie mieć aktualny model?
Nie trzeba.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to bez sensu Solo. Już dawno tak bardzo nikt nie zniechęcał mnie do mastera.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Wcześniej było info od Sola, że na 100% w ogóle nie będzie Speciali z UL.
Przydałaby się ostateczna wersja regulaminu. Teraz nie wiadomo, co i jak, a i czasu coraz mniej...

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Solo pisze:
Ja rozumiem, że jak dopuścicie Legion to aby grać nagashem trzeba będzie mieć aktualny model?
Nie trzeba.
Dymitr pisze:to bez sensu Solo. Już dawno tak bardzo nikt nie zniechęcał mnie do mastera.
Nie gram Undead Legion, ale zapytam, jak Smok do VC przeleciał z podstawki 50x50 do 100x150, to też nie można grać starym modelem, czy wymaga się po prostu zmiany podstawki? Czemu stary Nagash jest zły? ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie wywierajcie na organizatorze zbędnej presji - wątpie żeby była skuteczna ale zapycha forum. Macie przecież PMki
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

-Qc- pisze:VC nie sa bardziej giete na open niz każda inna armia z nowych booków
Chyba żartujesz...

Na turnieju chcecie dopuścić takie coś?
Powodzenia.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Azurix pisze:
Solo pisze:
Ja rozumiem, że jak dopuścicie Legion to aby grać nagashem trzeba będzie mieć aktualny model?
Nie trzeba.
Dymitr pisze:to bez sensu Solo. Już dawno tak bardzo nikt nie zniechęcał mnie do mastera.
Nie gram Undead Legion, ale zapytam, jak Smok do VC przeleciał z podstawki 50x50 do 100x150, to też nie można grać starym modelem, czy wymaga się po prostu zmiany podstawki? Czemu stary Nagash jest zły? ;)
bo jak tym:

Obrazek

proxujesz to:


Obrazek

to chyba coś jest nie halo
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

proxujesz
dlaczego uwazasz, ze nagash to prox nagasha?

przeciez to JEST nagash.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Calm down ur tits, all. :)
Solo ma swój styl pisania i ja bym powyższą wypowiedź rozumiał inacze i nie napalał się na Nagasha.
Shino pisze:
proxujesz
dlaczego uwazasz, ze nagash to prox nagasha?

przeciez to JEST nagash.
+1
Mam starego GUO (i bt i kos-a w sumie też) i idąc tym tropem odkryłem właśnie, że mam proxy! ;)
-Qc- pisze:Nie wywierajcie na organizatorze zbędnej presji - wątpie żeby była skuteczna ale zapycha forum. Macie przecież PMki
Wiesz od kogo zacząć stosowanie tej rady. ;) :*
Tym bardziej że tego kogoś nie będzie na tym turnieju, bo go wrześniowa sesja uwaliła. ;)

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Myślę dokładnie to co Shino. Oba modele to Nagash. Sam zresztą uważam starą figurkę za dużo lepszą, ale to przez skojarzenie z Gothic'em, do którego mam sentyment, więc kwestia gustu, jak powszechnie wiadomo, jest rzeczą indywidualną. Nie można jednak banować oryginalnych modeli tylko dlatego, że są sprzed 4 edycji :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Jak dzieci

Nagash to Nagash stary, ktory ma klimat czy nowy który cóż #-o

Jeżeli zostaną dopuszczeni to po zrobieniu odpowiedniej podstawki będzie mile widziany
A czy zasady zostaną dopuszczone (oby nie)
To pytanie do Sola

BTW za niedługo trza będzie grac na większych stołach bo z ta tendencja to będziemy grac na hali z otwartym dachem i na stołach 1000cali na 1000cali

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Az sie lezka w oku kreci, Nagash to byl moj pierwszy model do battla - 50 pln kosztowal nowy... majatek.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

sorry, słowo prox było nie na miejscu.

Niemniej użycie starego Nagasha (owszem, model ma klimat) na wymiarowej podstawce to będzie jakiś turbo żart.

Solo - do kiedy będą KONKRETNE i OSTATECZNE informacje? Za chwilę osoby mające prace i obowiązki nie będą mogły już planować swojego wyjazdu, jeśli tak jak ja uzależniają obecność od finalnych ustaleń i regulaminów.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Uważam Qc po prostu granie na kampanii za śmieszne bo było ich ostatnio parę i żadnej nie chciano dopuszczać na masterach jak np. Blood in badlands, storm of magic.

Vc same są ok ale nie jak sie łaczą z TK bo maja wtedy to czego im brakuje jak klopy i kasket.
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja też uważam dopuszczenie do grania na tym dodatku za mało poważne.
Jeżeli wyjdzie faq który zniesie podręczniki do VC i TK, a obowiązującym zostanie Undeads Legion czy jak to się nawzywa to hulaj dusza, i wtedy można a nawet trzeba na tym grać.
Wisła Kraków.

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Dymitr pisze: Solo - do kiedy będą KONKRETNE i OSTATECZNE informacje? Za chwilę osoby mające prace i obowiązki nie będą mogły już planować swojego wyjazdu, jeśli tak jak ja uzależniają obecność od finalnych ustaleń i regulaminów.
Ja też ponownie przyłączam się do prośby o ostateczne informacje. W tym tygodniu, we wtorek, wyjeżdzam na delegacje, a nie jest to "standardowy format" i część modeli będę musiał dorobić. Mnie zaczyna już sciskać czas, a chciałbym się pojawić... I pewnie nie jestem jedyną taką osobą...

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Jak wyszło Storm of Magic, to nikt nie chciał na turniejach tego dopuścić. Teraz Wychodzi nowa kampania, która odbiega stanowczo od AB i chcecie dopuścić ją (czy chociażby jednostki)?
Dopuszczone powinny być tylko AB, z kampanią poczekajcie, aż wyjdą wszystkie jej części.
Coraz bardziej zastanawiam się, czy nie odpuścić sobie tego Mastera. :(

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

E tam:) Solo pewnie po prostu został sam z niektórymi decyzjami a jako że swoje obowiązki ma to musi to ogarnąć i lada chwila da jakiegoś kompa . Zostało 3 tygodnie - to znowu nie jest na ostatnią chwilę - a ile niby osób miało by Legionem zagrać i czy to rzeczywiście coś zmienia? Ten master był ,jest i będzie lajtowy bo open to chyba nie da się grać poważnie - po prostu bierzesz 6 kości i rzucasz - od cała taktyka a do tego zajadasz smaczną kiełbaskę i popijasz piwem. To raczej nie impreza dla ludzi o słabych nerwach :)... Ja bym puścił ten Legion - a niech gracze VC czy TK w końcu poczują się w 1 lidze - ( o ile tak będzie) po latach posuchy :).. Dał bym warunek że nie można proksować i cała sprawa się rozwiąże bo raczej nikt nie kupi specjalnie figurek żeby zagrać w jednym masterze. Co za tym idzie z dyskusji akademickiej robicie POWAŻNY PROBLEM :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Rozpatrywane jest dopuszczenie Undead Legion, dlaczego nie są rozpatrywane battlescrolle?
\/\

ODPOWIEDZ