Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Piłka nożna

Post autor: smiejagreg »

Jodłowiec nie zagrał może olśniewająco, ale ma siłę i potrafi zagrać długą prostopadłą piłkę. Dzisiaj też jedną taką posłał, ale nie wykorzystaną. W środę (chyba) jednak mamy ważniejszy mecz - tutaj trzeba będzie wyszarpać punkty. Oby się zregenerowali chłopaki [-o< ...

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Taka ciekawostka.
W tym roku dokopaliśmy Niemcom:
- w el. MŚ w piłce ręcznej
- w el. ME w koszykówce
- w finałach MŚ w siatkówce
- w el. ME w piłce nożnej
Przypadek? Nie sądzę! :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Dębek pisze:Taka ciekawostka.
W tym roku dokopaliśmy Niemcom:
- w el. MŚ w piłce ręcznej
- w el. ME w koszykówce
- w finałach MŚ w siatkówce
- w el. ME w piłce nożnej
Przypadek? Nie sądzę! :wink:
Niemcy są cieńcy - ale się zrymowało :mrgreen: ...
Ze Szkotami wcale nie będzie łatwiejszy meczyk ...
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, o 09:00 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Tak się robi historię...tak przy okazji, pamiętacie mecz z Portugalią, ten 2-1? Też grali 11 X 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Dobra, to teraz trzeba wytrzeźwieć, wyleczyć kaca i wziąć się do roboty. Przed reprezentacją jeszcze 8 meczów. Jeżeli ma to być prawdziwa zmiana, a nie traf jak "ślepej kurze ziarno" to trzeba pokonać jeszcze Szkocję i Irlandię, a to "mimo pokonania mistrzów świata" wcale nie będzie proste zadanie.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Przy okazji chciałbym z całego serca życzyć reprezentacji Niemiec żeby utrzymała ten styl wyników już na stałe
i została na kilkadziesiąt lat bez zwiększania liczby medali na wielkich imprezach. Dobra psychologia sportowa, praca zespołowa, naturalizacja na siłę graczy tureckiego, polskiego, afrykańskiego czy arabskiego pochodzenia jest warta wyników i pozycji takiej Belgii, nic więcej. Biorąc pod uwagę same mundiale za Niemcami ciągnęły się w przeszłości sprawy dopingu, ustawiania wyników meczów, brutalnych fauli za które obecnie byłyby wielomiesięczne zawieszenia, dziwnych a faworyzujących ich decyzji organizatorów i składów sędziowskich. Niech poczują co to pech. Powtarzam: dla mnie ich piłka ma twarz Mirko Klosego - nieociosanego kloca drewna wciskającego najprościej jak się da dużą liczbę goli, Klosego który w dalekiej przyszłości, dzięki czystej statystyce mundialowej zostanie uznany za najlepszego piłkarza tych czasów :mrgreen:

Niemcy zdobyli już w piłce i tak zdecydowanie więcej niż powinni. Nawet rzucając kostką z szóstkami na trzech z sześciu ścianek (jak robili wiele razy) nie da się rzucać samych 6 tek.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

Obrazek

--- edit ---
nie, to nie jest moje :) ja nie jestem na tyle szalony ;)
tak tylko na necie znalazlem.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

:shock: Ale ktoś miał fuksa :shock:
DIVE OR DIE

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

A tymczasem Niemcy dają upust swej frustracji.
http://ofsajd.onet.pl/plotki/niemieccy- ... raty/nhkhx
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Wg mnie Szkocja jest meczem o wszystko tj jeśli podejdą do tego poważnie rozumiejąc że z każdym można przegrać to może być ok. Jeśli natomiast nic nie wyciągną z wygranej z Niemcami to mogiła...

Żeby nie było cieszę się bardzo z wygranej i mam wielką nadzieję że będziemy pierwsi w grupie bo mamy na to potencjał teraz tylko żeby tego nie ztratatitkać :D

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jak tam nastroje przed meczem ? Poważnie się zastanawiam czy nie polecieć do bukmachera i nie postawić na zwycięstwo Polski - płacą 1.80 :)

Myślę, że nie będzie to łatwy mecz zwłaszcza, że po wygranej z Niemcami oczekiwania wzrosły a 3 pkt ze Szkocją są kluczowe do awansu. Obstawiam 2:1 :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja stawiam 1:0 dla Polski lub 1:1
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Wydaje mi się, że będzie remis, wymęczony , po nudnym meczu... A zresztą, może w trakcie zacznie padać deszcz i sędzia przerwie spotkanie w 77 minucie :twisted:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Mam nadzieje, że nie przegramy walkowerem ;)
\/\

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

c4h10 pisze:Mam nadzieje, że nie przegramy walkowerem ;)
Jako kibic Legiuni stwierdzam, że to okrutna wypowiedź :twisted:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Kurde remis
Ostatnio zmieniony 14 paź 2014, o 20:05 przez Tullaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

1-1 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Nie płakać przed końcem ciotki. ;)
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Póki co mecz średni ale raczej wszyscy zakładali, że tak będzie. Remis nie jest złym wynikiem póki Niemcy także remisują po połówce z Irlandią :) Mam nadzieję, że Nawałka wymieni Piszczka na kogoś bardziej ogarniętego, bo dziś wybitnie nie jest jego dzień...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Matis pisze:Ja stawiam 1:0 dla Polski lub 1:1
A żeby cię...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ