Zmiany w zasadach

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Re: Zmiany w zasadach

Post autor: Marks »

W sumie to na tym etapie ciekawe jest, czy przeniosą łączone profile wierzchowców i postaci, bo coś takiego się pojawiło razem z Nagashowym bookiem.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Marks pisze:Zależy o jakim sypaniu mówimy, jeśli o after general dies, to masz rację :), w innym wypadku nie.

@Hardy, rozwiń w takim razie jak to będzie wyglądało. Bom ciekaw.
Tworzenie darmowych odginaczek, śmieciowych oddziałów, maszyn, potworów, bohaterów...praktycznie przy mocnym czarowaniu masz drugą Armie na stole. Ciekawie...3 magów z sygnaturką LoU...jak twoim zdaniem to będzie wyglądało ? IMO 3 darmowe odginaczki jak nie zatrzymasz tego...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hehe spróbujcie sobie rozpiski porobić - to jest koniec WFB jaki znacie :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Ale każda armia ma dostęp do tego lora, a jeszcze nie widziałem, żeby ktoś odginaczkami wtubił maskę, także hold your horsies, jeszcze jest AR team itd.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Niektórym się chyba przyda z tego co widzę:

Obrazek

Płaczecie i płaczecie a nie widzicie pozytywów. Świat idzie ku zagładzie to pojawiają się bohaterowie. Proste. Ja się cieszę że świat ruszył ze stagnacji.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Marks pisze:Ale każda armia ma dostęp do tego lora, a jeszcze nie widziałem, żeby ktoś odginaczkami wtubił maskę, także hold your horsies, jeszcze jest AR team itd.
Nie każda.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Krasie nie mają dostępu do niego.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Kurdupli nie zauważyli, bo spośród traw nie wystają :lol2:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Oddałem dziś Tygrysa, Jagdpantherę i dwa Hanomagi do malowania. Bawcie się dobrze w herohammera :P Bolt Action w Warszawie dostanie niezłego kopa.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Grolshek pisze:Oddałem dziś Tygrysa, Jagdpantherę i dwa Hanomagi do malowania. Bawcie się dobrze w herohammera :P Bolt Action w Warszawie dostanie niezłego kopa.
Nara ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Hardy pisze:
Marks pisze:Zależy o jakim sypaniu mówimy, jeśli o after general dies, to masz rację :), w innym wypadku nie.

@Hardy, rozwiń w takim razie jak to będzie wyglądało. Bom ciekaw.
Tworzenie darmowych odginaczek, śmieciowych oddziałów, maszyn, potworów, bohaterów...praktycznie przy mocnym czarowaniu masz drugą Armie na stole. Ciekawie...3 magów z sygnaturką LoU...jak twoim zdaniem to będzie wyglądało ? IMO 3 darmowe odginaczki jak nie zatrzymasz tego...
A po drugiej stronie dwa smoki i 5 pegazów. Odginaj.

Na wszystkie głupie przegięcia wchodzą równie głupie kontry.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Grolshek pisze:Oddałem dziś Tygrysa, Jagdpantherę i dwa Hanomagi do malowania. Bawcie się dobrze w herohammera :P Bolt Action w Warszawie dostanie niezłego kopa.
Ty faszysto! Moje Shermany Cię rozwalą - a tak serio to u nas bolt juz ma chyba więcej graczy niż WFB :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

PiotrB pisze:
Grolshek pisze:Oddałem dziś Tygrysa, Jagdpantherę i dwa Hanomagi do malowania. Bawcie się dobrze w herohammera :P Bolt Action w Warszawie dostanie niezłego kopa.
Ty faszysto! Moje Shermany Cię rozwalą - a tak serio to u nas bolt juz ma chyba więcej graczy niż WFB :)
Czelendż !!! Mój Stug wcina szermany w omlecie na śniadanie. Power of Fallschirm.
Slayer Zabójców pisze:
Grolshek pisze:Oddałem dziś Tygrysa, Jagdpantherę i dwa Hanomagi do malowania. Bawcie się dobrze w herohammera :P Bolt Action w Warszawie dostanie niezłego kopa.
Nara ;)
A bana chcesz ?

\:D/
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Grolshek! ostrzeżenie za post postem naucz się edytować posty :mrgreen: Stuga moje Fireflay mają na raz! :twisted:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

PiotrB pisze:Grolshek! ostrzeżenie za post postem naucz się edytować posty :mrgreen: Stuga moje Fireflay mają na raz! :twisted:
:oops:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jankiel pisze:
Hardy pisze:
Marks pisze:Zależy o jakim sypaniu mówimy, jeśli o after general dies, to masz rację :), w innym wypadku nie.

@Hardy, rozwiń w takim razie jak to będzie wyglądało. Bom ciekaw.
Tworzenie darmowych odginaczek, śmieciowych oddziałów, maszyn, potworów, bohaterów...praktycznie przy mocnym czarowaniu masz drugą Armie na stole. Ciekawie...3 magów z sygnaturką LoU...jak twoim zdaniem to będzie wyglądało ? IMO 3 darmowe odginaczki jak nie zatrzymasz tego...
A po drugiej stronie dwa smoki i 5 pegazów. Odginaj.

Na wszystkie głupie przegięcia wchodzą równie głupie kontry.
jasne ale wpadnie to dopiero z overruna - więc dostanie kontre i walka będzie na zasadach broniącego i tak...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

szaltom
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szaltom »

To dla krasi dla wyrównania limit maszyn na 8 - 5 dzial, 2 organki i 2 bolty, do tego z 6 gyrosów i gramy :)

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

szaltom pisze:5 dzial
Slot Special max 3 ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ciekaw jestem ilu z was zacznie kupować trupy i grać na Lore of Undeath :) Mag lvl 1 z sygną w sumie zawsze spoko, żeby puścić jakąś ładną odginaczkę :)

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

oj tam tylko meta zaliczy facepalm i pójdzie do piwnicy ze wstydu się schować
kiedyś przyjdzie nowa meta, ale jakoś herohammer mnie nie pociągia
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

ODPOWIEDZ