Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: ^Karpiu^ »

Albo_Albo pisze:czyli reasumujac moge strzelac albo na monsterowej albo na generlaskiiej jesli w 12 calach tak?
O ile dobrze kojarzę działa to tak. Po zjedzeniu najpierw kulasz na monster reaction potem czy strzelasz. Oczywiście jeśli masz gienia i bsb w pobliżu to spoko świat sie nie kończy :D

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

^Karpiu^ pisze:
Albo_Albo pisze:czyli reasumujac moge strzelac albo na monsterowej albo na generlaskiiej jesli w 12 calach tak?
O ile dobrze kojarzę działa to tak. Po zjedzeniu najpierw kulasz na monster reaction potem czy strzelasz. Oczywiście jeśli masz gienia i bsb w pobliżu to spoko świat sie nie kończy :D

Gorzej jak masz jeszcze chimery którymi musisz się opiekować :P wtedy już raczej nie ma gieńka i bsbka przy działach :P
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Albo rybki albo akwarium.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »

Skoro w VC coś takiego jak Red Fury może być użyte 2 razy, to czy tak samo jest z Soulfeederem? Bo to item jako taki nie jest

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Kofta pisze:Skoro w VC coś takiego jak Red Fury może być użyte 2 razy, to czy tak samo jest z Soulfeederem? Bo to item jako taki nie jest
No niestety giftów powtarzać nie można.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Grolshek pisze:
Kofta pisze:Skoro w VC coś takiego jak Red Fury może być użyte 2 razy, to czy tak samo jest z Soulfeederem? Bo to item jako taki nie jest
No niestety giftów powtarzać nie można.
A żeby nie było odpowiedzi "bo tak" strona 61, drugi akapit.
Below are Chaos Mutation and Powers that cen be bought for chaos characters. Each can olny be chosen once per army.

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »

Doczytałem, dzięki!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Święty pisze:
^Karpiu^ pisze:
Albo_Albo pisze:czyli reasumujac moge strzelac albo na monsterowej albo na generlaskiiej jesli w 12 calach tak?
O ile dobrze kojarzę działa to tak. Po zjedzeniu najpierw kulasz na monster reaction potem czy strzelasz. Oczywiście jeśli masz gienia i bsb w pobliżu to spoko świat sie nie kończy :D

Gorzej jak masz jeszcze chimery którymi musisz się opiekować :P wtedy już raczej nie ma gieńka i bsbka przy działach :P
Wniosek. Olać działa Chimki są fajniejsze :D. Zanim to działo strzeli i trafi to przeciwnik zapuka do twojej strefy rozstawienia.

Awatar użytkownika
s.lemur
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: s.lemur »

Chłopaki, czy można zrobić Khornowego BSB na juggernaucie? Jest taka opcja w booku?
Jeśli jest, to czy ma podstawkę jak z juggi z pudła, czy klasyczne 50x50 dla potworów?
Pozdro
Obrazek

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »

No pewnie, że jest. 55 punktów. Podstawka jak pod zwykłą krowę, 50x75

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Witam, czy mag chaosu może używać magicznej tarczy? Czy jest to zabronione bo nie może wykupić zwykłej tarczy?

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Może.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolesław
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Gnom BB

Post autor: Bolesław »

Pytanie na które do tej pory nie znalazłem odpowiedzi, a w sumie jest dość istotne. Jeżeli z Eye of the God przyzwę Daemon Prince'a za generała to:
1) przeciwnik dostaje 100 pkt za to, że generał zszedł? Z jednej strony tracę go, ale Daemon Prince się nim staje
2) wszystkie ograniczenia dotyczą kompozycji armii tak? Czyli mogę mieć Daemon Prince z wardem na 2+? :D
Łatwe zamki są jak łatwe laski - brzydkie i puste w środku.
Złota myśl Bolesława Chrobrego

źródło: nonsensopedia :3

Awatar użytkownika
cieniu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdańsk - Morena

Post autor: cieniu »

Rozważając wybór armii zajrzałem i tu:

która edycja chaosu obowiązuje?

czy mógłby ktoś w paru zdaniach scharakteryzować styl armii i wydać jakąś ocenę? Czy chaos ma dużo kombinacji i nie jest uznawany za "OMG OP!"?

Awatar użytkownika
Bolesław
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Gnom BB

Post autor: Bolesław »

cieniu pisze:Rozważając wybór armii zajrzałem i tu:

która edycja chaosu obowiązuje?

czy mógłby ktoś w paru zdaniach scharakteryzować styl armii i wydać jakąś ocenę? Czy chaos ma dużo kombinacji i nie jest uznawany za "OMG OP!"?
sam zacząłem nie dawno grać i tak, WoCh jest OP :D Dobrze się tą armią gra, bo jest bardzo wytrzymała oraz posiada dużą siłę uderzeniową. Jest to jedna z najbardziej agresywnych armii, ponadto posiada piękne modele <3 kombinacji jest kilka, jednak raczej gra się w okół jednego schematu (turbo twardzi bohaterowie, twarde rydwany, chimery i trochę bajerów).
I jest to relatywnie tania armia, bo większość modeli możesz kupić w dowolnym sklepie (polecamy Gnom'a, najtańszy). Tylko kilka rzeczy (bohaterowie, chimera i jak będzie grał to Hellcannon) są dostępne tylko przez stronę producetna, tzw. Mail Order.
Łatwe zamki są jak łatwe laski - brzydkie i puste w środku.
Złota myśl Bolesława Chrobrego

źródło: nonsensopedia :3

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

armia jest oparata zazwyczaj na niewielu modelach i strata każdego bardzo boli... jest to mocna armia, ale wymaga dużej zręczności w prowadzeniu, taktyka hurra i do przodu często kończy się źle...

Jak chciałbyś mieć 2+ ward na DP?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Bolesław
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Gnom BB

Post autor: Bolesław »

Durin pisze:
Jak chciałbyś mieć 2+ ward na DP?
noo zgodnie z zasadami Eye of the God przyzwany DP ma to samo co bohater (np. talisman of preservation) plus sam z siebie ma warda na 5+. EDIT: wardy się nie sumują, co za smutek ;/
Łatwe zamki są jak łatwe laski - brzydkie i puste w środku.
Złota myśl Bolesława Chrobrego

źródło: nonsensopedia :3

Awatar użytkownika
cieniu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdańsk - Morena

Post autor: cieniu »

Bolesław pisze:
cieniu pisze:Rozważając wybór armii zajrzałem i tu:

która edycja chaosu obowiązuje?

czy mógłby ktoś w paru zdaniach scharakteryzować styl armii i wydać jakąś ocenę? Czy chaos ma dużo kombinacji i nie jest uznawany za "OMG OP!"?
sam zacząłem nie dawno grać i tak, WoCh jest OP :D Dobrze się tą armią gra, bo jest bardzo wytrzymała oraz posiada dużą siłę uderzeniową. Jest to jedna z najbardziej agresywnych armii, ponadto posiada piękne modele <3 kombinacji jest kilka, jednak raczej gra się w okół jednego schematu (turbo twardzi bohaterowie, twarde rydwany, chimery i trochę bajerów).
I jest to relatywnie tania armia, bo większość modeli możesz kupić w dowolnym sklepie (polecamy Gnom'a, najtańszy). Tylko kilka rzeczy (bohaterowie, chimera i jak będzie grał to Hellcannon) są dostępne tylko przez stronę producetna, tzw. Mail Order.
a jak sie sprawdzaja w kwestii ostrzalu i magii?

i jeszcze raz zapytam: ktora edycja teraz?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

cieniu pisze: a jak sie sprawdzaja w kwestii ostrzalu i magii?

i jeszcze raz zapytam: ktora edycja teraz?
8 edycja. Czarować umieją. W Wochu strzela Hellcannon, albo w przypadku braku jego wystawienia - nic. Ewentualnie jakaś broń rzucana na konnych maruderach. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolesław
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Gnom BB

Post autor: Bolesław »

giną od dział jak wszystko, ale ogólnie to kur@3sko cięzko cokolwiek w tej armii zabić (no po za maruderami :3)
Łatwe zamki są jak łatwe laski - brzydkie i puste w środku.
Złota myśl Bolesława Chrobrego

źródło: nonsensopedia :3

ODPOWIEDZ