Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Post autor: Stan »


Balcerek
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Balcerek »

Czy mi się zdaje czy zmienili układ strony GW? Przymajmniej mam inaczej na tel. Czyżby naniesli poprawki po analizie ewaluacji?

Spyrius
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124

Post autor: Spyrius »

Faber wraca z figurkami w przyszłym tygodniu - potwierdzone w rozmowie telefonicznej z księgarnią :)

Także cofam moje wcześniejsze teorie na temat ich remontu i uspokajam tych, którzy wieszczyli rychły upadek kolejnego sklepu w Warszawie.

Szkoda tylko, że nei spytałem, czy stoły też wrócą i co ze sklepem internetowym. :roll:

Balcerek
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Balcerek »

Yupickaeyyyy m....

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

:D Czyli jednak świat nie jest taki zły.

Spyrius
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124

Post autor: Spyrius »

Stwierdzam w ciągu ostatnich kilku dni partyzanckie podwyżki w GW od 3 do nawet 20% na niektóre produkty. To są mistrzowie taktyki! "dzisiaj podniesiemy cenkę na tego ludzika, jutro na ten zestaw to ludzie może się nie skapną" :lol2:

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

Podasz przykład?

Spyrius
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124

Post autor: Spyrius »

Army deal do wood elfów - podwyzka z 585 do 685 czyli jakieś 20%
Warhost of naggaroth z 450 do 500 czyli ponad 10%
i wood elf battle standard bearer wczoraj jeszcze 40zł teraz już 42,4, czyli jakieś 3%

Podejrzewam, że znajdzie się jeszcze parę przykładów, ale nie sledziłem innych rzeczy. Na szczęśćie chyba nie ruszyli regimentów póki co.

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

Idą święta więc chcą wycisnąć ile się da. Prawie wszyscy robią to samo, największy ruch prezenty takie tam, w zamieszaniu można łatwo robić wały.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

http://www.belloflostsouls.net/2014/11/ ... ahead.html

Garść plotek i komentarz. Jeżeli będą na prawdę szli w stronę limitowanych modeli... to dla mnie oznacza niemal bankowe rozstanie się z chęcią bycia "na bieżąco".

Bardzo jestem ciekaw tego czy wrócą do EPICa i Mordy.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Lechu pisze:Bardzo jestem ciekaw tego czy wrócą do EPICa i Mordy.
[-o< [-o< [-o< [-o<
[-o< [-o< [-o< [-o<
[-o< :mrgreen: [-o<

Uroczyście przysięgam ,że jeśli Epic powróci stanę się najwierniejszym fanem GW na świecie .... kocham tą grą i cała armia od lat kurzy mi się na półce bo od dawna nie mam z kim grać. Necromunda też była epicka :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

W sumie nawet nie wiedziałem, że coś takiego jak Necromunda istniało :D Ale też byłoby fajnie gdyby to wskrzesili. Co do Epica, to niemal na bank jakąś armię bym sobie sprawił. Chociaż... Ciekawe jak to cenowo będzie wypadało ;P

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ciekawe jak to cenowo będzie wypadało ;P
Epicko wielce. Znają GW będziesz miał modeliki w 1/5 wielkosci tych w Wh40k za 1/2 ich ceny :mrgreen:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Infernal Puppet pisze:
Ciekawe jak to cenowo będzie wypadało ;P
Epicko wielce. Znają GW będziesz miał modeliki w 1/5 wielkosci tych w Wh40k za 1/2 ich ceny :mrgreen:
Optymista ^^

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

Wszytko idzie już udeptanym torem, tylko stają się coraz drożsi. A im drożej tym więcej ludzi szuka alternatywy.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

dobre plotki...może zobaczyli po ile na ebayu chodzą fig z necro czy mordy lub epica . ale to tylko plotki. sam bym kupił podstawkę do epica czy necromundy. jak na razie pozostaje silikon i żywica o ile ma się wzory.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Obrazek

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Wujek Fester pisze::D Hahaha... to im wyszlo:
The Cohort of Khorne Web Bundle PLN666 :twisted: =D>
Wstyd, GW. Slaanesh się oficjalnie obraża.
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Wujek Fester pisze:Tak jak pisal Spyrius i dopisal Furman GW robi sie drozsze i swiateczne. Nadchodzi czas drogich zestawow wszelkiej masci.
a dobre jak to było reklamowane w zeszłym roku w sklepie GW warszawa.

np
Zestaw oficjalnie kosztuje 600 zeta. W sklepie u nich, w sklepie online
Oczywiscie osobne boxy będą kosztować drożej np 850 zeta.

Ale pojawia się hasło "Promocja -250 pln", przekreślona cena 850 i cena 600 naklejona - to jest już nieprawdą, bo tu się nic nie oszczędza, bo zestaw kosztuje tyle ile kosztuje, cena się nie zmienia. Trochę mnie to rozbawiło w zeszłym roku.

W tym pewnie podobnie będą wisieć szyldy jaka to wielka zniżka cen i promocje są na duże boxy. Przy czym żadnej promocji nie będzie bo cena będzie sztywna jak wszędzie :)

EDIT: a w ogóle GW się podobno dogadało z Chapterhouse Studios i po kilku latach proces się kończy jakims porozumieniem.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Misiek_LF
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków/Mielec

Post autor: Misiek_LF »

Ale pojawia się hasło "Promocja -250 pln", przekreślona cena 850 i cena 600 naklejona - to jest już nieprawdą, bo tu się nic nie oszczędza, bo zestaw kosztuje tyle ile kosztuje, cena się nie zmienia. Trochę mnie to rozbawiło w zeszłym roku.
Wszystkie sklepy tak robią, w każdej branży ;)

ODPOWIEDZ