Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1668
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Re: Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Post autor: Offspringman »

edit: ok, przeoczyłem kilka słów w booku przy zasadzie i stąd moja wątpliwość ;) już wiem.
Ostatnio zmieniony 4 gru 2014, o 23:37 przez Offspringman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

tzn ? Nie kumam pytania :|
Rzucasz Ld, masz 1+1, masz frenzy i re-roll trafień. Co ma wyparować ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Tak. Frenzy sie kończy po fazie kombatu.

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1668
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

Czyli nie zwałowałem przeciwnika. Ok, dzieki.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

No to super że wszystko jasne :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Morok

Post autor: Morok »

Warhounds są w Bestiach ? bo w ab ich nie widzę :)

I jeszcze jedno pytanko robiąc rozpiskę na 1200-1600-2500 zawsze dostajemy +200ptk?

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Pieski są w Bestiach. Co do punktów to kwestia ograniczeń wg których robisz rozpiskę.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Morok

Post autor: Morok »

a czemu w ab nie mam ich ? ile kosztują punktów i są w corach ?

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Witam
Mam pytanie, moze wydac sie dziwne :) czy jest dostepny w sprzedazy oryginalny model Slugtongue? Bylbym wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

niestety nie ma modeli slugtonga tauroxa moonclawa i ungrola

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Dzieki. To zabieram sie za konwersje ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Morok pisze:a czemu w ab nie mam ich ? ile kosztują punktów i są w corach ?
??? co? Jak to nie ma? są normalnie za 6 punktów, nie wiem jak ty patrzysz?
Tylko po co ci te pieski ? :shock:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Morok

Post autor: Morok »

ja mam takie coś w corach:

Gor Herd
Sons of Ghorros a co to wogle jest? :)
Tuskgor Chariot
Ungor Herd
Ungor Raiders

Co do pytania gram dla zabawy nie dla wyników :)

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

mogą być w opcjach w other units (normalnie nie liczą się do limitu) synowie ghorosa to oddział centków z ichnim herosem czy coś takiego(przenosi ich do core)

Morok

Post autor: Morok »

Klops pisze:mogą być w opcjach w other units (normalnie nie liczą się do limitu) synowie ghorosa to oddział centków z ichnim herosem czy coś takiego(przenosi ich do core)
faktycznie czyli nie są przypisani do żadnych limitów :) a co do Sons of Ghorros to jest imienny hero? i jak go się wystawi to centaury są w corach ?

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
RedScorpion pisze:Dzieki. To zabieram sie za konwersje ;)
Na pocieszenie powiem że jest to chyba najłatwiejsza konwersja na świecie. Już pomijając dowolność w twórczości. Patrząc na grafikę w podręczniku, powinno się łatwo zrobić kogoś albo "coś" podobnego. Ja sam mam "Ślimaka" zrobionego z tego nowego plastikowego nekromanty (nawet ma czachę w ręku) i na głowie maskę z czaszki od sztandaru minosków, albo jaką inną czaszkę, których jest pełno w zestawach do bestii. Dowaliłem kopyta od ungora i podmieniłem sztylet na bardziej "bestialski", pasuje jak ulał:)

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

No może i najłatwiejsza, ale zawsze daje jakieś pole manewru :) A tak z innej strony to jakoś, żal że nie ma takich figsów dostępnych do kupienia. A , jak to ciekawe będzie z dopuszczaniem takich robionych specjali do turniejów?

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Na turniejach żadnych problemów z tym. Ja tam biorę jako slugtonga jakiegoś wyróżniającego się szamana i nikt nie ma z tym problemu.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

RedScorpion pisze:No może i najłatwiejsza, ale zawsze daje jakieś pole manewru :) A tak z innej strony to jakoś, żal że nie ma takich figsów dostępnych do kupienia. A , jak to ciekawe będzie z dopuszczaniem takich robionych specjali do turniejów?
Z tym tematem, niestety nie pomogę, gdyż gram na lokalach, a tam nierzadko jak ktoś ma w ogóle armię jest sukcesem:) I mimo że się starasz robisz modele żeby przedstawiały dane postacie, i ewidentnie widać kto jest bsb a kto nie to i tak się zapytają, gdzie masz bsb #-o. W Opolu na turniejach natomiast było że konwersja imiennego bohatera ma jak najbardziej przypominać grafikę w podręczniku, oraz mieć wyposażenie zgodne z tym co ma bohater.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Dargor pisze:Witam,
RedScorpion pisze:Dzieki. To zabieram sie za konwersje ;)
Na pocieszenie powiem że jest to chyba najłatwiejsza konwersja na świecie. Już pomijając dowolność w twórczości. Patrząc na grafikę w podręczniku, powinno się łatwo zrobić kogoś albo "coś" podobnego. Ja sam mam "Ślimaka" zrobionego z tego nowego plastikowego nekromanty (nawet ma czachę w ręku) i na głowie maskę z czaszki od sztandaru minosków, albo jaką inną czaszkę, których jest pełno w zestawach do bestii. Dowaliłem kopyta od ungora i podmieniłem sztylet na bardziej "bestialski", pasuje jak ulał:)
jakbyś miał chwilkę czasu, zrób zdjęcie do naszej galerii :idea: :)

ODPOWIEDZ