End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhammera

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Re: End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhamm

Post autor: Artein »

Moim zdaniem model świetny, tylko użyte kolory kojarzą się ze Slaaneshem. Nie ma żadnych macek, ma rogi, chyba z 6, 2 ogony, 2 warkoczyki z brody czy tam innych pekaesów.... gdyby nie ta ilość fioleto-różu to byłoby cudownie.
No ale pamiętajmy, że podobno będzie 5 wersji do złożenia, może inne będą inaczej pomalowane, więcej brązu albo coś. Zresztą już na drugim zdjęciu wygląda lepiej.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Model w innym doborze kolorów moze być rewelacyjny ale póki co to mi przypomina Postac Goku z dragon balla ugryzionego przez szczura...moze wielki szczur obudzil w sobie moc Saiyana przed walka z Nagashem ^^

GW ma chyba jakis kompleks wielkosci...te modele sa za duze...sa niepraktyczne...niedlugo zeby zagrac to trzeba bedzie piwierzchni 20mx20m...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Hardy pisze:Model w innym doborze kolorów moze być rewelacyjny ale póki co to mi przypomina Postac Goku z dragon balla ugryzionego przez szczura...moze wielki szczur obudzil w sobie moc Saiyana przed walka z Nagashem
Dzięki! Wiedziałem że kogoś mi przypomina, to musi być nowy SS6. Zasady jakoś szału nie robią za 500pkt.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jak dla mnie to wygląda imponująco , duzo zmieni jeszcze kwestia malowania modelu
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Jędrul
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jędrul »

wstałem rano, zobaczyłem jeszcze raz i Wam mówię: to jest prawie keeper of secrets
MARK OF MARKI MARK

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Skreech Verminking always knows and re-rolls failed casting attempts for the dreaded 13th
Nice :)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Fajnie że wzmacniają SK, uważam że model stał się grywalny czy bedzie szał raczej nie (ciągle imho nie może rzucać na siebie skiterlipa, może to się zmieni), mi się ten model nie podoba cały pomysł Verminlorda nigdy mi się nie podobał, skaveny walczą o dobro i pokój na świecie gdzie miejsce dla takiego odrażającego demona w szczurzym raju ?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Solo pisze:ciągle imho nie może rzucać na siebie skiterlipa, może to się zmieni
Jak wół stoi w zasadach, że może.

Awatar użytkownika
Dieter Morinem
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Dieter Morinem »

Co to jest?! Od razu trzeba to zbanować, przecież ten Verminlord jest za dobry, ludzie. Shadowstrider powinien być dodatkową opcja za punkty, ten czar ma tak duży kast, że to jest najważniejszy skill w całym uniwersum warhammera. W dodatku on kosztuje tylko 500 pkt, porównajcie se go do tego z army booka, tamten był już za tani a ten ma jeszcze dodatkowe bonusy. Broń dystansowa na aż 12 cali, w końcu odganiaczka, która może do tego strzelić!! Ja bym mu dał 3 woundy bo 9 to za dużo. W porównaniu z innymi bohaterami, w szczególności reszta z end of times to on jest do tej pory najlepszy. Trzeba mu dodać skilla, że jak on ginie razem z nim ginie grey seer.
Obrazek
"10 lat zbierałem w bitwach wpierdziel. Dowartościowałem [dużo] lamusów - moje miłosierdzie."

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

AdiNoob pisze:<w całej rozciągłości>
O co Ci chodzi koleżko?

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Ale opis przynajmniej daje do zrozumienia, że nie będzie kolejnego sojuszu w 4 części EoT.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

bardzo fajny model

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 783
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

AdiNoob pisze:Co to jest?! Od razu trzeba to zbanować, przecież ten Verminlord jest za dobry, ludzie. Shadowstrider powinien być dodatkową opcja za punkty, ten czar ma tak duży kast, że to jest najważniejszy skill w całym uniwersum warhammera. W dodatku on kosztuje tylko 500 pkt, porównajcie se go do tego z army booka, tamten był już za tani a ten ma jeszcze dodatkowe bonusy. Broń dystansowa na aż 12 cali, w końcu odganiaczka, która może do tego strzelić!! Ja bym mu dał 3 woundy bo 9 to za dużo. W porównaniu z innymi bohaterami, w szczególności reszta z end of times to on jest do tej pory najlepszy. Trzeba mu dodać skilla, że jak on ginie razem z nim ginie grey seer.
wyczuwam delikatną nutę ironii :D i zgadzam się z nią w całej rozciągłości

GW wypuszcza nowe zasady, nowe modele i zamiast się cieszyć i korzystać z nich, urozmaicać, grać, bawić się! to od razu słyszy się jęk malkonentów... szkoda, sam bym z chęcią pograł na EoT, ale cwaniaki z ETC oczywiście wszystko banują, zabraniają... głupota - przeciez przez takie cos jak jakieś gremium etc mamy problem z nowymi graczami którzy wybierają 40k lub inne systemy

jak ktoś świeży chciałby zacząć grać i dowiaduje się nagle, że nie będzie grał w wfb GW tylko w w wfb ETC to przechodzi od razu ochota - osobiście miałem styczność z kilkoma takimi osobami, które powiedziały, żeby grały w WFB, tylko, że jak nie wiadomo co jest grane, bo są zasady, a nie wolno na nich grać bo "to i tamto"... to ludzie po prostu podziękowali
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

GW samo sobie łeb ukręciło, głupie zasady stare sztuczki marketingowe, mają wysrane na środowisko a kupa w rzece płynie, więc dostali rykoszetem w postaci ETC, mądrzy ludzie przyłączyli by się do akcji w której gracz z każdego zakątku świata może grać na tych samych zasadach, ale olali to woląc sprzedawać coraz większe modele coraz mniejszym ludziom.
Kata zapłata ! kwestia godzin kiedy zostaną przejęci a sprawiedliwość zatryumfuje nad pazernością.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

@el Victor, z całym szacunkiem ale w Ameryce biją murzynów.

@Wujek Fester, a znasz powiedzenie "Nasz klient, nasz pan"?
Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Może czasy się zmieniły ale jak ja przychodziłem do sklepu za dzieciaka zagrać w battla to żaden mundurowy z pałą nade mną nie stał i mogłem zagrać w co tylko chcialem.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2014, o 20:13 przez eliah91, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

eliah91 pisze:Może czasy się zmieniły ale jak ja przychodziłem do sklepu za dzieciaka zagrać w battla to żaden mundur z pałą nade mną nie stał i mogłem zagrać w co tylko chcialem.
+1 :wink:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Uważam, że nadal można przyjść do sklepu i grać w to co się chce :wink:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Ludzie nie ośmieszajcie się. Kto gra ETC ten gra ETC, a kto gra open ten gra open. To że większość ludzi z tego forum gra ETC nie znaczy że w Polsce zdelegalizowano czystego Warhammera. Każdy może sobie grać jak mu się podoba.

ODPOWIEDZ