Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
jedrush
Wałkarz
Posty: 62

Re: Szybkie pytania

Post autor: jedrush »

Proponuję coś takiego http://www.komfort.pl/wykladziny-dywano ... o-b-373875, w każdym sklepie z dywanami powinno być coś podobnego.

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Dzięki wielkie za pomysł, wiesz może jak na tym stoją pojedyńcze modele (chodzi mi o to czy się nie przewracają) .

Edit:Tak btw. Czy posiada ktoś listę nazw farbek ze starych na nowe ? i czy może podesłać na PW
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Poszukaj czegoś takiego jak " Citadel comversion chart " ;)

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

crazygandalf
Chuck Norris
Posty: 606

Post autor: crazygandalf »

Aenoq pisze:Dzięki wielkie za pomysł, wiesz może jak na tym stoją pojedyńcze modele (chodzi mi o to czy się nie przewracają) .

Edit:Tak btw. Czy posiada ktoś listę nazw farbek ze starych na nowe ? i czy może podesłać na PW
Ja korzystam z tego:
http://www.dakkadakka.com/wiki/en/Paint ... lity_Chart
Sprzedaję ORKI, WoCh, HE, VC. Zapraszam!

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Dzięki, jesteś wielki ;)
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Małe pytanko, gdzie można dostać dobrej jakości w miarę tanio pędzle z gumową końcówką? Te takie głównie do rzeźbienia.

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Zwykły sklep dla plastyków powinien takie mieć. Ja kupiłem za ok 4-6zł - sztuka.

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Nie chce tworzyć nowego tematu, a nie mogę takowego znaleźć.
Tutorial z ilustracjami odnośnie malowania kolców z kości.
Jakby ktoś był miły podesłać na PW.
Dzięki wielkie z góry.
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Aenoq pisze:Nie chce tworzyć nowego tematu, a nie mogę takowego znaleźć.
to się chwali.

google "warhammer painting horns tutorial"
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Vallejo wypuściło serię Game Air. W opisie można znaleźć zapis, że nie trzeba wcześniej podkładować. Podobno tak dobrze podłoża trzymają się te farbki Game Air. Ktoś próbował, testował albo wie coś więcej na ten temat?

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

jak wyprostować wygiętą podstawkę?

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Gdzie można nabyć figsy do konfrontacji? Wiem, że swego czasu cała masa zniknęła z oferty ale nie jarze tego systemu (tzn. wycofali, sam system upadł etc...). Da się gdzieś nabyć w sklepie internetowym czy pozostaje mi allegro, ebay? Czy jest jakieś duże PL forum jak nasze dot. tego systemu gdzie znajdę oferty używek ?

Chodzi mi dokładnie o te figsy:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Dużego forum brak.

System upadł.

Jakieś resztki ma gnom i mgła.

Jeśli chcesz tych figsów używać do WFB to się jeszcze nad tym zastanów - są znacząco większe (podstawki 25x25 mm).

Pzdr.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Bardziej chodziło mi o bohaterów (chyba bless robił z elfika czarodziejkę do WE i nie wyglądało to tragicznie ;)). Niemniej dzięki za info .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Podrzućcie mi jakieś pomysły / przykłady fajnych podstawek z wykorzystaniem ciemnobrązowej trawki... jakoś nic , co wymyślę, nie wygląda za dobrze :roll:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Do takiej trawki mogą pasować podstawki a'la dżungla. Ostatnio na Youtube widziałem fajny tutek jak wykonać takie podstawki z wykorzystaniem ... zielonej herbaty. Wieczorem po pracy wrzucę link do niego.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Z herbatą trochę już kombinowałem, z dobrego yunnanu - grube, duże liście- wychodzą równie dobre opadłe gałęzie i pniaki 8)
A o dżungli nie pomyślałem...interesujące, czekam zatem na link..
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

https://www.youtube.com/watch?v=_bIKwVv ... 9Z&index=6

Link to tutka. Mała pomyłka z mojej strony - nie dżungla a las.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Dzięki, zobaczymy...

edit - no jednak czegoś innego szukam. Prostego, a efektownego pomysłu wykorzystania na podstawkach ciemnobrązowej trawki elektrostatycznej - czegóż chcieć więcej 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ciemna trawka potrzebuje jasnych podstawek. Ciemnobrązowa (martwa/wypalona) najlepiej wygląda zarówno kolorystycznie jak i koncepcyjnie na pustynnych podstawkach, mogą być też kamieniste/zruinowane ale tak czy inaczej w beżowych/ kremowych kolorach.

Coś o czy się często nie pamięta to fakt że trawkę można drybrushować. Ciemno brązową można popaciać w zależności od koncepcji; szarym/niebiesko szarym (do podstawek zimowych), zielonym (jungla/las), zgniłozielonym (bagna), piaskowym (suche klimaty).
Musisz popróbować konkretne farby bo nie wszystkie mogą pasować do konkretnej trawki/kolorystyki reszty podstawki.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ