Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1570
Lokalizacja: z pokoju obok

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Luc »

Loremaster pisze:Okrągłe podstawki to już pewne.
Będzie armia klocków lego na kucykach Pony ....to już pewne.

Też potrafię takie pierdoły pisać.

Demagogię straszną praktykujecie, ogólnie czytanie tego tematu to jeden wielki polew z tego jak łykacie wszystko co Wam internet podsyła.

Mówię serio, klocki lego na kucykach Pony....potwierdzone info, będą mieć specjalne trójkątne podstawki!
Znam gościa co zna gościa, który spotkał kiedyś kolesia, który spotykał się na piwo z sąsiadem i ten sąsiad słyszał kiedyś jak w pracy jego kumpela mówiła, że jej chłopak zna gościa co pracował w GW jako recepcjonista i podobno to prawda :mrgreen:

Mówię serio!
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

W Wh40k GW wypusciło nową kampanię i w zamieszczonych modelach były inne podstawki niż zwykłe. np. Carnifex z 60mm okrągłej dostał Owalną 150 mm, Wojownicy Tyranidzcy z 40mm na 50 mm okrągłe itp. Największa burę wywołały nowe podstawki 32mm pod Kosmicznych Marines. A przodującym argumentem oczerniającym zmianę podstawek było "przecież wydałem kupę szmalu na podstawki z Microartu!" :) Z tym że tam zmiana podstawek to zdecydowanie mniejsza skala..

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »


Mówię serio, klocki lego na kucykach Pony
Rainbow Dash będzie moim generałem a Twillight Sparkle jako czarodziejka będzie masakrować z tęczowej magii...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Murmandamus pisze:
Rainbow Dash będzie moim generałem a Twillight Sparkle jako czarodziejka będzie masakrować z tęczowej magii...
Też masz trzy-i-pół-latkę na pokładzie?
:wink:

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Dargor pisze:W Wh40k GW wypusciło nową kampanię i w zamieszczonych modelach były inne podstawki niż zwykłe. np. Carnifex z 60mm okrągłej dostał Owalną 150 mm, Wojownicy Tyranidzcy z 40mm na 50 mm okrągłe itp. Największa burę wywołały nowe podstawki 32mm pod Kosmicznych Marines. A przodującym argumentem oczerniającym zmianę podstawek było "przecież wydałem kupę szmalu na podstawki z Microartu!" :) Z tym że tam zmiana podstawek to zdecydowanie mniejsza skala..
Akurat zamiana Okrąglaków na Okrąglaki, szczególnie większego rozmiaru, to jest żaden problem, bo wystarczy podkleić jedną na drugiej i coś tam dorobić stylistycznie. Jeśli to samo będzie się dało zrobić w WFB, to także nie widzę w tym problemu żadnego, ale odklejania modeli i przyklejania na Okrąglaki praktykować u siebie nie zamierzam, bo musiałbym armię od nowa malować. Mimo wszystko, wraz z odrywaniem modeli, farba potrafi odpadać płatami i nie tylko od spodu goły metal zostaje, więc nie ruszają mnie te plotki, bo nie zależnie od ich wyniku w 9ED, u mnie się wiele nie zmieni :)
Ostatnio zmieniony 9 sty 2015, o 13:58 przez Azurix, łącznie zmieniany 3 razy.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Luc pisze:
Loremaster pisze:Okrągłe podstawki to już pewne.
Będzie armia klocków lego na kucykach Pony ....to już pewne.

Też potrafię takie pierdoły pisać.

Demagogię straszną praktykujecie, ogólnie czytanie tego tematu to jeden wielki polew z tego jak łykacie wszystko co Wam internet podsyła.

Mówię serio, klocki lego na kucykach Pony....potwierdzone info, będą mieć specjalne trójkątne podstawki!
Znam gościa co zna gościa, który spotkał kiedyś kolesia, który spotykał się na piwo z sąsiadem i ten sąsiad słyszał kiedyś jak w pracy jego kumpela mówiła, że jej chłopak zna gościa co pracował w GW jako recepcjonista i podobno to prawda :mrgreen:

Mówię serio!
<facepalm>

Widać że umiesz pierdoły pisać wystarczy poczytać co piszesz.

Może jakiś zakładzik np. o skrzynkę wódeczki że do końca roku będą podstawki okrągłe pod WFB nie będzie klocków lego na kucykach ?
Czy się wycofujesz i cofasz to jak sam nazwałeś "pierdolenie" ?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Nie, to ja jestem fanem kucyków :P Nie wiesz że na Borderze działa frakcja Bronies chociarz dawno się nie odzywali.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Loremaster pisze:Okrągłe podstawki to już pewne.
Wiedziałem, że Kowadło Zagłady było projektowane pod 9 edycję!
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Slayer Zabójców pisze:
Loremaster pisze:Okrągłe podstawki to już pewne.
Wiedziałem, że Kowadło Zagłady było projektowane pod 9 edycję!
I Manglery nie zapominając o Fanolach :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Dobra, a tak na prawdę nikt nie poruszył jedenj z ważniejszych kwestii. Co będzie z modelami armii które odpadną. Jeżeli się okaże, że krasnoludy wypadły a ja nie będę miał ochoty grać w 9ed. tylko zostać przy 8 i dalej powiększać armię, to co juz nie kupie pacynek (znaczy nie tych z drugiej ręki)?? Ktoś wie jak to było gdy wypadł kislev, dogs of war, czy chaos dwarfs?? Jak długo były jeszcze dostepne modele na rynku?? Bo wątpie żebym dał rade w pół roku zakupić wszystko co potrzebuję.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

przecież dwarfy dopiero co jakiś czas temu dostały nowe wzory figurek
jakos nie bardzo wierze ze armia tak zwiazana ze swiatem fantasy zostalaby przez GW porzucona całkowicie
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Reguły nie ma ale pewnie do wyczerpania zapasów/matrycy będzie można spokojnie kupić. Akurat tym bym się nie martwiła bo spokojnie jak nie gwarantuje to inne sklepy internetowe ewentualnie eBay/allegro przez co najmniej 2lata nie powinno być problemu.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Spodziewam sie prędzej tak jak wyżej wspomniane podziału na kilka frakcji zrzeszających konkretne armie. W ramach frakcji mozna by mieszać oddziały lub grać tylko jedną rasą wedle woli.

Co do okrągłych podstawek, to okaże się zaraz, że na stole będą pojawiac się oddzaiły po maks. 10 modeli, które jak w 40k nie będą potrzebować treyów + jakiś uber koks lord generał :)
Coś na wzór Warmachiny.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

grichalk ty moglbys takimi druzynami dwarfow obsluzyc siebie do konca zycia twoje dzieci wnuki i fundacje zrobic by udostepniala twoje dwarfy do gier nawet 50 lat po twoich 100tnych urodzinach :) krasnale dlugo zyja to z pogrzebem bym nie zaczynal hyhy
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

to mnie nieco uspokaja- czyis post z forum HE

There's this stupid internet myth that space marines outsell the entire fantasy range, I know senior Gw employees and they tell me it's bullshit. In the UK for example 40k only barely outsold fantasy in the last quarter, hobbit also accounts for a more significant percentage of sales than the internet community realises. Marines are popular in the states true, and a lot of the more vocal internet community lives there which is why this view is propagated. I'm not going to lie, I f!£_!&g hate space marines. My job is in the design field, I trained as a designer for a long long time, and I hate everything about them from a design perspective. It's all the worst bits of 1980s sci-fi squashed into a testosterone charged, inelegant, poorly proportioned piece of crap. Everything about them screams lazy generic design. The idea that even a smidgen of that thought process coming into fantasy disgusts me. Not to mention how unfun it will be having to deal with even more stupidly armoured units, making s3 even more useless.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 922

Post autor: Kopyt »

Obrazek

Koledzy z przyszłości już szykują nowe rodzaje jednorożców do wfb.
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

przeglądam sobie na przykład sklep internetowy Barda (szukam sprayu z Army Paintera) i jakoś asortyment jest bardzo ubogi w boxy GW
to co zostalo to w wiekszosci MO

np w VC w sa tylko szkielety + Nagash i Manfredy z Mail Ordera, podobnie wiele innych armii 40K także, nawet Space Marines, w DOCH jakieś Bloodcrushery, Seekerki i znów kilka pozycji MO
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Chylę czoła przed geniuszami z GW!
Wpadli na świetny pomysł, wypościli tak idiotyczne i zarazem niepokojące plotki tylko dla tego żeby nas nastraszyć.
Wyebiemy kilka armii!
-II- kwadratowe podstawki!
-II- fluff!
Figsy będą limitowane!
Dodamy Space marines (rzecz jasna z odpowiednio dużo ilością czaszek na modelach!) bo przecież Space marines są cool!
Nie będzie niczego!
A potem nic się nie stanie. GW będzie dalej nieudolne i będzie miało nas w dupie za to my będziemy szczęśliwi, bo przecież zawsze mogło być gorzej. Jest ... ale stabilnie. :lol2:

Poza tym jest jeszcze W&H i warzone resurrection, gw może mnie cmoknąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Nie wiem czy sie śmiać czy płakać, że tak wszystko łykacie, szczególnie te okrągłe podstawki :lol2:
Tak jest za każdym razem, ile razy już słyszałem, że frakcje mają wypadać, podstawki się zmieniać itd, a gram wcale nie tak długo.

Za pół roku o tych śmiesznych plotkach zapomnimy zapewne ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ok dziwna rzecz GW podobno teraz do MO dodaje pin Skavenski za free. Co dziwne nie ogłosiła tego nigdzie tylko po prostu to robi....


za:
http://www.warseer.com/forums/showthrea ... ost7352607

Zablokowany