Zbliża się nowy book?

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Lenczek
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Giżycko

Re: Zbliża się nowy book?

Post autor: Lenczek »

o bez jaj....GW w pełnej okazałaości :D
Jeszcze okrągłe podstawki i mogę z czystym sumieniem się na wh40k przestawić :P

Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: raat »

gajowy21 pisze: Działko na klacie #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

:shock:
Spadlem z krzesla jak to zobaczylem :mrgreen:
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Strasznie nieporęczne.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ciekawe czy ma jakiś odrzut :D
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

W dziedzinie absurdu mało co ma szansę przebić rydwan elfów ciągnięty w powietrzu przez orła ;)
A jeśli chodzi o nową jednostkę, to istotne są jej możliwości, koszt punktowy - i czy będzie w special, czy w rare.

A jak już poznamy za dwa tygodnie odpowiedź na ta te pytania - to i tak nie będzie miała znaczenia. Ile czasu nimi pogramy - 5 miesięcy? W 9 edycja będzie zupełnie inną grą :(

No i trzeba je inaczej pomalować, bardziej na brudno, bardziej po skaveńsku!

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ja coś czuję że będą OP i będzie się na nich długo grało. Zastanawia mnie tylko czy będzie można od nich bitsy wykorzystać żeby przekonwertować stare rat ogiery [-o<, ale coś czuję że będą za duże :(
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Deus pisze:Ja coś czuję że będą OP i będzie się na nich długo grało. Zastanawia mnie tylko czy będzie można od nich bitsy wykorzystać żeby przekonwertować stare rat ogiery [-o<, ale coś czuję że będą za duże :(
Co za podejście. Po tylu latach GW daje epickie, dużo, fajne modele do SK, wreszcie to nie jest straszna bieda na tle innych armii. Pierwsza mysl - konwertować po taniości! wstyd-wstyd!

Fantastyczne są modele, nawet niegrywalne bym wystawiał ze dwa (cos czuje ze beda bardzo podobne do morghastow, czyli jakas opcja w special i jakas w rare)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Stormfiendy są ponoć po 42.5 skaven slavesów. Rare slot. Mają staty bazowo takie jak rat ogre champion z wyjątkiem +1 W, 3 BS, light armor, brak frenzy, mają skirmish ale bez bonusu do mobilności (?). Ciekawe mają opcje broni i dodatkowe zasady:
They are absolutely brutal. 3 of them are for close combat, 3 of them are ranged. And all of them have a load of special rules. In addition, all of them reroll to wound, and the close combat ones give the rat using it a 4+ armor save instead of the normal 6+ they have. BTW, that save works in a funny way: basically, the 4+ guys are attacked first always.

Doom-Flayer Gauntlets: +2 S, impact hits (D3)
Windlaunchers: short range (6"-24") slow to fire stonethrower that launches poisoned vapours (4+ to wound, no armor saves).
Grinderfists: Gives the unit a special deployment method, which can even mean the unit starts in close combat with an enemy unit. It swaps the rat attacks for 1D3 automatic hits at S5.
Shock Gauntlets: +1S, ignore armour, stomps deal D3 hits instead of 1
Ratling cannons: ranged, 18", 3D6 shots that ignore most penalties at S5 AP.
Warpfire Projectors (Boneripper can have 2 of these, too): Move-or-fire Fire Throwers at S5 and D3 wounds.

All the ranged weapons have a negative effect against your own troops if you miss somehow, but they never hurt the unit of Stormfiends.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Trochę drogie cwaniaczki.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2064
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Że też nie mogą dać tego save'a 3+...
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No i rare... już i tak się ciężko zmieścić z abomą, latarką i doomwheelem - a teraz jeszcze oni.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

E tam ciezko, na to etc jak nie beda zjmowac wyborow (a nie powinny przez niski save) to bym bral w zestawie z dwoma WLC do defensy i prozadnego strzelanka z kontra - sa lepsze od abomy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Zajebiste :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Co za podejście. Po tylu latach GW daje epickie, dużo, fajne modele do SK, wreszcie to nie jest straszna bieda na tle innych armii. Pierwsza mysl - konwertować po taniości! wstyd-wstyd!

Oj jakie podejście bez zaznojomienia się z intecjami wstyd-wstyd a ja tylko chciałem żeby mi klimatem do starych skavenów pasowali. :P
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Deus pisze:
Co za podejście. Po tylu latach GW daje epickie, dużo, fajne modele do SK, wreszcie to nie jest straszna bieda na tle innych armii. Pierwsza mysl - konwertować po taniości! wstyd-wstyd!

Oj jakie podejście bez zaznojomienia się z intecjami wstyd-wstyd a ja tylko chciałem żeby mi klimatem do starych skavenów pasowali. :P
Jakie intencje :D

Klimatem to stare rat ogry + stare ratlingi metalowe + warpfire throweri i przed robocizna na konwersje wychodzi 200 zeta model :D

A i tak małe będą :)

Chyba że stare = plastiki = wstyd-wstyd! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

A kiedy dokladnie ma wyjsc ostatni dodatek end of times?
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Bodajże w marcu. Archaon.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

-Qc- pisze: Co za podejście. Po tylu latach GW daje epickie, dużo, fajne modele do SK, wreszcie to nie jest straszna bieda na tle innych armii. Pierwsza mysl - konwertować po taniości! wstyd-wstyd!

Jeśli ktoś nie ma takiej myśli "konwertować po taniości" - to nie jest prawdziwym szczurem - zbieraczem odpadków! A już na pewno nie z klanu Moulder/Skryre!

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Pomijając już sam pomysł takiego unitu który jest dla mnie niedorzeczny skąd taki mega tępy przerośniety mutoszczur będzie wiedział gdzie nacisnąć spust i który spust jest od czego :) ?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

ODPOWIEDZ