End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhammera

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Re: End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhamm

Post autor: Kolas111 »

jak ukatrupia Malakai Makaissona to sie zalamie. najbardziej klimatyczna postac w calej sadze o Gotreku i Felixie. GW PLEASE [-o< [-o< [-o<

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Z Thorgrimem to żadna rozwałka. Nóż w plecy. Trzy noże, jeśli mamy być dokładni.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

SKoro Arkhan walczy z orkami i ogrami to by znaczyło że zieloni z Archaonem... to kto go niby zabije jak nie grimgor?

Chyba ze bedzie wielka wojna, archaon wygra a wtedy znudzony grimgor rozplata mu czache :D on powinien miec wbudowanego OTSa i eternal hatred...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Artein pisze:Z Thorgrimem to żadna rozwałka. Nóż w plecy. Trzy noże, jeśli mamy być dokładni.
Artein, masz już Thanquola ? :?

@Qc - tłuką się bo po prostu bo umarlaki masowo przechodzą po ich terenach zbiórek, Grimgor i tak nic na razie nie robi, a przecież jest właścicielem jednej z najlepszych orkowych twierdz, jednej z największych i najlepszych armii Orków no i dowódcą najsilniejszej jednostki w dziejach - Immortulzów (skoro są nieśmiertelni to ich żodyn chaosyta ni ubije), do tego dowódcą który sam jest Awatarem Gorka i największym zabijaką w świecie.
Skoro finalna akcja też dzieje się pod Middenheim z elektorem i Valtenem broniącymi się i Karolem przybywającym z odsieczą tak jak w SoC to finał też musi być taki sam. Gitsnik rozłupie mu ten fikuśny trójoki hełmik. :twisted:

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

-The Nameless Mortarch is finally revealed to be Constant Drachenfels the Great Enchanter
o co tu chodzi ?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ewentualnie Archaon napuści Łorki na Imperatora a potem dobije to co zostanie z obu armii.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Soulferin pisze:
-The Nameless Mortarch is finally revealed to be Constant Drachenfels the Great Enchanter
o co tu chodzi ?
Nagash po wskrzeszeniu przywołuje 9 mrocznych sług (Sauron is pissed) - Mortarchów (Vlad, Krell, Kemmler itd) jednym z nich jest potężny czarnoksiężnik który potrafi kontrolować umysły setek istot w promieniu ćwierć mili, nie pamięta swojego imienia ani przeszłości, zostaje wysłany z Vladem i Valachem Harkonem by wspierać Imperium na północy. Po jednej bitwie Vlad zdradza się, że być może wie kim ów jest, ten prosi go o wyjawienie sekretu, lecz wampir sukinsyńsko go spławia, mówiąc tylko że Nameless doznał niedawno w poprzednim życiu porażki i żył w zamku Drachenfels.
Teraz (nie wiem jak bo książki nie mam) wyszło że to ten gość: http://whfb.lexicanum.com/wiki/Constant_Drachenfels w sumie podejrzewałem, ale nie sądziłem że GW zrobi aż taki ukłon do starych powieści

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

pytanie z innej bazy przegladalem ksiazki z EoT i nie moglem nic na ten temat znalezc stad kieruje do was to pytanie czy jest jaki kolwiek zapisek o magic itemach w army listach z EoT? Chodzi mi dokladnie czy jest mozliwosc mieszac przedmioty z jednego army booka z jednostkami/bohaterami z drugiego (np. MI z WoCHu dac unita z BoCH?)
porosil bym o numer strony dla potwierdzenia

pozdr

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

GrimgorIronhide pisze:
Artein pisze:Z Thorgrimem to żadna rozwałka. Nóż w plecy. Trzy noże, jeśli mamy być dokładni.
Artein, masz już Thanquola ? :?
Thanquola jeszcze chyba nikt nie ma. To jest w The Rise of the Horned Rat.
Deep in thought, Thorgrim never saw the black shadow unfold from the rocky peak. Spider-like, it crawled down a cliff face before letting go.
‘Assassin!’ squealed Thanquol in his nowhere place.
‘Hsst!’ warned Verminking. ‘Do not let your excitement alert the king to our presence. We are in his mind!’ Then, more gently, he continued, ‘This is the culmination of many scheme-plans. Deathmaster Snikch delivers the final blow to the dwarf-thing’s empire. It has taken him long-long to work his way to the top of Beard-Thing Mountain-place. No other but he and Lurklox could have achieved it.’
‘The king’s armour…’ began Thanquol doubtfully.
‘He bears new knives, they are warpforged, each triple blessed by the retchings of the Verminlord Lurklox, Master of All Deceptions. They can slice through gromril as easily as incisors sink into a corpse. He will not fail, now hush, and watch!’
In mid-air, the dark shape somersaulted and drew forth its three blades – one in each hand and a third in its tail. With all the momentum of his fall, Snikch drove all three blades into his target.
Thorgrim staggered forwards, great stabs of pain coursing through him. Thanquol gasped, sharing a sliver of his agony. As the king fell to his knees, Thanquol fell to his. Through Thorgrim’s eyes he could see the points of three blades jutting out of his chest, and for a gut-churning second, Thanquol thought it his own.
Thorgrim’s last thoughts were for his people. Like a damned fool beardling he had left the door open behind him. There were so many grudges left unanswered. His last thought crystallised with painful clarity – of course, the hateful cowards had stabbed him in the back.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

hmmmm... czy Verminlord Lurklox to nie czasem Lurk Schnitchtongue, dawniej wierny sługa Thanquola, który zmutował w giganta i wyhodował rogi na pustkowiach ?

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Chyba tak.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Chcę żeby Lurk zemścił się na tym koniarzu z Zabójcy Smoków. To powinien być jego najważniejszy priorytet. :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Matis pisze:Chyba tak.
Nie?

ślivek
Kretozord
Posty: 1672

Post autor: ślivek »

Jak już zgadujemy kto dostanie jaki wiatr to nikt jeszcze nie wpadł by metal dostał właśnie Grimgor Ironhide? Przydomek trochę sugeruje, walczy z chaosem, będzie na pewno jeszcze o nim coś jak każdy przewiduje, ostatnio już załatwił Archaona... Jak krasnolud może dostać a nie tylko elf i człowiek to imho i zielony może dostać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Myślałem o tym... Wszystko zależy od tego, czyją stronę wezmą zieloni.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

NoirPaladin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: NoirPaladin »

Czy ktokolwiek pamięta jeszcze o Settrze? Mam nadzieję, że GW nie oszczędziło go tylko po to by zabił go jakiś szczur..

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Pewnie polegnie w ostatecznej bitwie, czy coś. W końcu takowa musi być :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Gdzieś chyba przeczytałem że Settra się ewakuuje
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

NoirPaladin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: NoirPaladin »

Co to znaczy ewakuuje? Skąd? dokąd? jak?

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

NoirPaladin pisze:Czy ktokolwiek pamięta jeszcze o Settrze? Mam nadzieję, że GW nie oszczędziło go tylko po to by zabił go jakiś szczur..
Ja pamiętam o Setrze :D Wzmianka o flocie Lybaras przeszkadzającej Nagashowi budzi moją nadzieję, że istnieją jeszcze w tym uniwersum fajne szkielety choć szansa by TK przetrwali tą zawieruchę wydają się mizerne.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

ODPOWIEDZ