Galeria Ponurego update[02-04-2008]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Nadlewów musisz sie pozbyć to raz ;P Bardziej to satyra przypomina niż Minotaura ale może być :) Brzuchacz lepiej chyba ogrowy zostawić ;)

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Znam dobre słowo na określenie tego pana:
Groteskowy :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Istota minotaura jest posiadanie glowy byka. Idac tropem twojej wyobrazni widze pegazy bez skrzydel i gryfy z glowami swin...

Co do samego wykonania, to polecam kilka lekcji u Kerima i przejzenie wikipedii pod haslem anatomia :)

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Mi sie podoba nie jest prosto coś samemu ulepić . Łatwo jest się zachwycać już gotowymi pracami, tylko pomalować plastik i gotowe. A tu trzeba użyć wyobraźni , to nie jest takie proste.
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Kasper21
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Post autor: Kasper21 »

FOGURKI ZAJEFAJNE !!! !!! !!! :D
NOWA SÓL RZĄDZI !!! !!! !!! :twisted:
MACIEK NA PREZYDENTA !!! !!! !!! :twisted:

ps. Ile bierzesz za ulepienie czegoś ?!?!?!
8)

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Oczywiście nadlewów się pozbędę jak zacznę malować figurke. Co do głowy, nie podobaja mi sie głowy minosów tych GW a to ze mam pare czesci po ograch( rece i głowy) postanowilem je wykorzystac, według mnie ogrze głowy przypominają zmutowane bycze łby :wink: ( w koncu podstawowe jednostki ogórów to ogr bull :P :wink: ) Lepiąc tego figsa miałem taka ideę by zrobic go dosc nie proporcjonalnego, w koncy wiekszosc monsterów gw gubią proporcje na kazdym calu.Chciałem uchwycic w figurce wielkiego grubego stwora przypominającego minotaura :wink:, który mieszka w lesie i pożera grzybiarzy :wink: .
Zastanawiam sie czy jeszcze czegos mu nie dorobic, jak wspominałem wczesniej:Czy nie jest zbyt łysy?

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Duży, zły, groźny i skończony :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Megi
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Megi »

Ogólnie model troszkę słabo wyhajlajtowany, w szczególności czerwone elementy. Natomiast włosy i futro na kopytkach jest zdecydowanie zbyt kontrastowe. Jak malujesz futro to przede wszystkim zwracasz uwagę na realizm.. jeśli chciałeś, żeby futro było białe to malujesz je wpierw jasno szarym kolorem w zagłębieniach a potem stopniowo przechodzisz do białego na samym wierzchu. Podsumowując jak na pierwszego ulepka to bardzo fajnie wyszedł, no i malowanie też niczego sobie.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Mam wrażenie że minotaur powinien jednak mieć łeb jakiegoś bawoła
Poza tym tak jak Megi napisała, dodam jeszcze, że nie wiem czemu ta kolczuga zasłaniająca spawacza jest różowa

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

kolczuga to nie udany pewien sposóbna malowanie kolorowej zbroi i tak kolczuga znikniei pojawi sie szatka.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Fakt faktem ten minotaur przypomina raczej jakiegoś diabła trenującego sumo :), ale jest ok

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

mieszanka satyra na kacu z mużynem-sumotori ;-P

Awatar użytkownika
Phoenix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

Brakuje highlightów rzeczywiście, zwłaszcza na skórze. Co do włosów to Megi ma rację, nie poświęciłeś im zbyt wiele czasu, i nie wyszły za fajnie.
Bardzo fajnie za to wyszła podstawka i ta żółta torba. Od siebie dodam że jakkolwiek subiektywną masz fantazję, to figurka do mne nie przemawia... Minotaury zawsze i wszędzie miały głowy byków (Minotaur od Minotoro od toro=byk) z wielkimi rogami a nie tłuste ryje tatarskich spaślaków z rózkami. Sorry Ale jeśli Tobie sie podoba to ok
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Wygląda jakby miał pysk bulldoga.
Generalnie ciekawa praca, malowanie w porządku, ale na minotaura to on nie wygląda.
Uerph.

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

W końcu mogę wystawić foto armijne, wiec o to i one:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zdjęcia, poszczególnych oddziałów:

chłopstwo z Lady Joanną:

Obrazek

Bohaterowie(od lewej: Duke Rafael, Duke Michael, Lord Azrael, Lady Joanna, Lady Amelia :wink: ):
Obrazek

Obrazek

dwa oddziały KOTR'ów:
Obrazek
Obrazek

Znienawidzeni przez wszystkich :wink: Moje messerschmitty:P

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gwardia królewska:

Obrazek
Obrazek


teraz do malowania zostało mi skonczenie Duka Rafaela i go skoncze w ramach pmotm 10, oraz 6 errantów, których moze skoncze za miesiąc :wink: wszelkie opinie i komentarze mile widziane a nawet obowiązkowe:P trzy lata mineły az ich w koncu skonczyłem(leń)

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

No no extra armia doskonale sie prezentuje. I ci klimatyczni bohaterowie to jest to .
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

niepodobają mi się bitsy w gwardii królewskiej z ogrów ale ta kapliczka u nich wydaje się być niesamowita. Ogółem bardzo solidnie pomalowana armia
Obrazek

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Według mnie jest bardzo piątka. Troszkę podstawki mogły by być bardziej dopracowane. Zieleń i śnieg tworzą zbyt regularne plamy, Myślę, że powinny być bardziej chaotyczne i o bardziej rozmytych krawędziach.
Wielki palec w górę za jednorodność i spójność. Od razu widać że armia z jednego królestwa :D

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

gwardia krolewska to qustingi...? czemu zostawiles im dolne czesci lancy??? przeciez sami by sie tym podczas walki pozabijali...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

żeby było wiadomo że to polak robił :)

ODPOWIEDZ