End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhammera

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Re: End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhamm

Post autor: Okoń »

Kolas111 pisze:wszyscy sie zastanawiaja czy Archaona zabije Grimgor,Nagash czy jeszce ktos inny. A dla mnie odpowiedz jest oczywista. GW nie na darnmo wskrzeszalo Settre przez 4 potegi...
Czyli sugerujesz, że bogowie chaosu wskrzesili Settrę po to, aby zabił ich własnego Everchosena? :roll:

Bez sensu, jak już to Settra został zebrany do kupy aby pokonać Nagasha. Posłanie przerośniętego kościeja na emeryturę wydaje się być celem zbieżnym zarówno dla tomb kinga, jak i bogów chaosu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ja wiem , ja wiem. Archaona zabije para - siostrzenica króla Theo...tfu to znaczy Leona Leouncura i jej kompan niziołek z Krainy zgromadzenia. Zobaczycie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Felix Jaeger, zobaczycie, Archaona zabije Felix Jaeger.
Obrazek

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Ja stawiam na goblińskiego assasyna
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Strzelam że rzuci dwie gały na favor of the gods po zabiciu kogoś znacznego i zamieni się w spawna... :mrgreen:

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

E tam Skaveni go zabiją...

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie przynudzaj debelial :D fajna zabawa z typowaniem kto zabije everchosena :mrgreen:
Mi najbardziej podoba się pomysł z Felixem Jaegerem. Pewnie ukatrupi go zaraz po tym jak Gotrek polegnie a archaon będzie na skraju śmierci.
Choć czytając wasze propozycje równie dobrze mogła by go zabić dachówka która przez przypadek spadła mu na głowę pod czas bitwy o miasto X gdzie odbędzie się finall battle
I tym samym bohaterami zostaną imperialni inżynierowie budownictwa xD
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Durant pisze:E tam Skaveni go zabiją...
Ja tego nie chcę. Chcę zgody i pokoju z chaosakami. :)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

W domu wszyscy zdrowi ?
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Games Workshop stwierdzi że Archaon jest niegrywalny/ nie pasuje do ich wizji gry, usunie go i we fluffie będzie zaprzeczał że kiedykolwiek istniał
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Już to widzę. Archaon jest o krok od zabicia Vlada, Nagasha, Karla Franza, Malekitha i Grimgora, wszyscy leżą pokonani a on stoi nad nimi... dookoła Chaos kopie zadki innym i rusza zniszczyć świat... wtedy postać w błyszczącym, szarym pancerzu z symbolami "G" i "W" na naramiennikach oraz twarzy przeciętnego anglika wychodzi z portalu za Archaonem i chwyta go za ramię.
- Who the hell are you ?
Ten uśmiecha się tylko i szepcze słowo "retcon", zaczyna wciągać Archaona w portal.
- Nooooooooooo!!! - wrzeszczy Archaon i znika. Świat ocalony. Wszyscy się radują, ale po chwili każdy ląduje w bańce energii i wygląda jak wyjęty komiksu Marvela. Krzyczą jeszcze głośniej niż Archaon z okrutnego bólu estetyki, zatrzymaniu funkcji życiowych klimatu i zawału świata gry.

That'll do it :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

GrimgorIronhide pisze:Już to widzę. Archaon jest o krok od zabicia Vlada, Nagasha, Karla Franza, Malekitha i Grimgora, wszyscy leżą pokonani a on stoi nad nimi... dookoła Chaos kopie zadki innym i rusza zniszczyć świat... wtedy postać w błyszczącym, szarym pancerzu z symbolami "G" i "W" na naramiennikach oraz twarzy przeciętnego anglika wychodzi z portalu za Archaonem i chwyta go za ramię.
- Who the hell are you ?
Ten uśmiecha się tylko i szepcze słowo "retcon", zaczyna wciągać Archaona w portal.
- Nooooooooooo!!! - wrzeszczy Archaon i znika. Świat ocalony. Wszyscy się radują, ale po chwili każdy ląduje w bańce energii i wygląda jak wyjęty komiksu Marvela. Krzyczą jeszcze głośniej niż Archaon z okrutnego bólu estetyki, zatrzymaniu funkcji życiowych klimatu i zawału świata gry.

That'll do it :mrgreen:

Lepiej bym sobie tego nawet nie wyobraził :D
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Jedyny koniec jaki wyobrażam sobie do tego nieszczęsnego EoT jak już wyjdzie ten ostatni Archaon to:

Warhammer End of Times Epilogue - "Unnamed Gobbo Shaman"

Szaman budzi się po libacji grzybkowej i stwierdza że miał strasznie popier...ony pięcioczęściowy sen, w którym wszyscy się pozabijali ale na szczęście to tak naprawdę się nie wydarzyło.

:D

I znowu możemy grać w normalnego Warhammera, GW zarobiło kasę, nie trzeba oglądać RatOgrów z 40K i wszyscy są happy. Czyż nie? 8)

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

wtedy postać w błyszczącym, szarym pancerzu z symbolami "G" i "W" na naramiennikach
Ale taka postać już jest, nazywa się White Dwarf. Swego czasu niesiony na tarczy przez Bugmana i Gotreka :)

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

A czemu wszyscy obstawiają, ża Archaon zostanie pokonany??
Tu już chyba nie będzie happy endu, i odbudowania świata na nowo, tylko ucieczka za Elfami i tam budowanie nowego świata.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Według Przepowiedni podobno Archaon nie zginie z rąk śmiertelnika.Także myśle że nie zginie od byle kogo.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

a może jakiś demon go pożre/straci wreszcie łaski bogów/zamieni się w spawna, to by było ciekawe ;)

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

Settra wskrzeszony, na czele Chaos Tomb Kings, wpadnie na bitwę jako as w rękawie Khorna i spółki, a podczas ostatecznego starcia "zabije" Nagasha. Jednakże, kiedy już wywrze zasłużoną zemstę i odzyska moce podziemnych bogów Nehekhary, przypomni bogom Chaosu, że to on RZĄDZI i zabije również Archaona, po czym wróci na pustynie pustosząc po drodze na prośbę Khalidy krainy Wampirów. ;)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Z nieśmiertelnych najwięksi pretendenci to Malekith, Nagash i Setra. Z drugiej strony znając GW, równie dobrze może go w finalnym momencie ugryźć w stopę ropucha będąca esencją nurgla...

ODPOWIEDZ