Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Jedno zielone, drugie zielone, brzmi sensownie
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Imho tytaniczna bzdura. Bogowie zostali w 90% zniszczeni lub zwarzywieni, więc jakie god-aspect i wsparcie ?! Poza tym co wspólnego mają Skinki i Gobliny ?

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

GrimgorIronhide pisze:Imho tytaniczna bzdura. Bogowie zostali w 90% zniszczeni lub zwarzywieni, więc jakie god-aspect i wsparcie ?! Poza tym co wspólnego mają Skinki i Gobliny ?

Wzrost?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

hypnotic pisze:
Magnus pisze:Nie wiem kto mogl wymyslic tak poroniony pomysl zeby laczyc wysokie elfy z mrocznymi.
Chyba nie jesteś na bieżąco z wydażeniami z End Time ,skoro jeszcze cię to dziwi ;)

Już w nowym armybooku WE we fluffie są zwiastuny tego co się dzieje w obecnej kampani, tylko nikt tego nie brał aż tak poważnie.
Z eot nie jestem na bieżąco choć o tym słyszałem i uważam za bezsens, ale dopóki nie wpływa to bezpośrednio na rozgrywkę to po prostu to ignoruje

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Slayer Zabójców pisze:
Tullaris pisze:
Hardy pisze:Dlatego ludzie masowo zaczynają wyprzedawać armie na allegro i ebayu ;P
Tylko kto to kupi :?: :? :( i komu to będzie potrzebne :roll:
Ja z chęcią kupię Imperium lub Chaos :P
No ja mam Dark Elfy. Budując swoją armię, nie kierowałem się szczególnie tym jakie jednostki super sprawdzają się na polu bitwy, ale tym jakie mi się podobają. Wbrew temu, że 8ed. promuje piechotę planowałem stworzyć armię kawaleryjską, opartą na silnych jednostkach Cold One i mniejszych jednostkach DR i popróbować jak to się sprawdzi, nawet jak by zbierał wklep to nic, ważne jest sam fan z gry. Zimnych mam już 20 sztuk w tym 5 pomalowanych, reszta czeka na swój czas (mam jeszcze sporo innych rzeczy do pomalowania :) ), a tu się dowiaduje, że Cold One ma już nie być :( :cry: I co teraz sprzedać to wszystko i czekać na nowych elfich rycerzy???) Tylko, że ja chce grać Knightami na Jassszczórakch :twisted: :twisted: :twisted: i nie mam ochoty sprzedwać czegoś co mi się podoba i czekać na, no właśnie nie wiadomo co :evil: :?: .
Jak GW chce zmian, ok niech wprowadzają nowe zasady, niech wprowadzają nową historię, nawet najbardziej absurdalne, ale na bogów (od Tzeencha i Nurgla po Ariankę i Solkana :wink: ) niech zostawią możliwość grania starymi jednostkami :!: Nie po to kupa ludzi przez lata malowała swoje armie, żeby się teraz dowiedzieć, że ma to wszystko wyrzucić do kosza :evil: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

chyba będzie można... przecz w plotkach przewijało się, że w nowej edycji są 3 rodzaje armii:
- obecne armybooki jako frakcje sprzed ET
- Armylisty Legion of Undead, Host of Eternity King itp + nowe jednostki Blightknightsów czy Stormfiendów jako armie walczące w czasie ET
- "nowe" niewiadomoco armybooki na 9ed z okrojonym wszystkim i ogólną biedą jako frakce po ET

choć nie mam dość porytego mózgu by wyobrazić sobie jak mogłoby to funkcjonować... także jest raczej źle

@Tull na twoim miejscu zostawiłbym sobie CoKi na półkę albo do gier wspominkowych na 9ed. Ewentualnie jak dalej będzie ci się chciało grać w Warhammer Fail Skirmish to wystawiaj ich count as jako rycerzy konnych.
Poza tym zmień sobie podpis, bo w obecnych realiach już jest nieaktualny, przepowiednia się spełniła :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Ja czuje ze zmienia wszystkie figurki do elfów, wszystkie!
po tej plocie gdzie napisali o bogach i aspectach w zasadzie sie utwierdzilem.
a szkoda bo zbieralem 17 lat ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Harry na WS twierdzi, ze starymi armiami mozna bedzie grac, ale niektore nie dostana juz wiecej nowych figurek (jak Lizardmeni).

Z innej beczki - pierwsza fota nowych jednostek Khorne'a! Archaon niestety stary, ale pewnie nie przezyje ET.

Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

tak jak się spodziewałem, paskudztwo

NoirPaladin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: NoirPaladin »

Podstawki zdają się być kwadratowe (choseni). Dobry pomysł z tą mgłą.
Czy na pierwszym planie, to coś na dole to człowiek skorpion (ogon)?

Ciekawa ta plota z Bone Giant'em. To by oznaczało jakieś szanse dla TK jako osobnej frakcji..

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

zdecydowanie wygląda jak ogon skorpiona :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Mi to wygląda na podstawki okrągłe (demon na drugim planie, knight) . W przypadku chosenów na okrągłe ale na kwadratowym trayu.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Tullaris jeśli posiadasz 20 rycerzy na jaszczurach i podobają ci się, a głownie tym się kierujesz to nawet jeśli rycerzy na coldach wywalają z gry to nic nie broni, abyś nadal ich używał. Zawsze jakaś ciężka jazda będzie - zwłaszcza w przypadku połączonej armii orzechowych, śmietankowych i czekoladowych elfów ;P.

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

W tym tempie jeśli będzie kiedyś 10 edycja to w niej będą laserowe miecze i karabiny już..Bo mechaniczne elementy już są na początku dziennym..

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Ten demon to nie jest czasem nowy Bloodthirster - topór w jednej recę a w drugiej prawdopodobnie bicz?
Podstawki u rycerzy wydają się być prostokątne.

A co tam wychodzi z tyłu obok demona (szczęka i płomienie)? Nowy Hellcannon?

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Akurat ze archaon jest stary yo nie problem, bo moim zdaniem to jeden z najlepszych modeli 6ed i aktualny po dzis dzien nadal trzyma poziom.
A co do tych nowych tworów, dobrze ze juz wiecej nie wydam zadnego sianka na figurki GW...
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Ten deamon prince wygląda konkretnie!!
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

kangur022 pisze:Ten deamon prince wygląda konkretnie!!
Prawda :) Ale monstrualna piechota czy co to tam jest wygląda słabo :/

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

na samej górze na środku, pomiędzy sztandarowym jakimś a demonami khorna... jak nic na okrąglaku coś tam jest :/
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany