KAHA maluje

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: KAHA maluje

Post autor: Karlito »

Rewelacyjne malowanie. Świetnie się prezentują Twoje figsy =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Figsy świetne, dlatego też popracuj nad zdjęciami bo wg mnie kiepsko oddają rzeczywisty obraz.

Ale jak zwykle brawo =D>

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Elegancka robota...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ja już nie wchodzę do Twojej galerii. ;) Foch! z przytupem. za dobrze malujesz. Świetny skill :)
Jak już wstawiłaś tego runelorda na odpowiednim tle dotarło do mnie, że może warto jednak wrócić do pomysłu NMM na niektórych krasnalach. Więcej można z nich wyciągnąć tak jak Ty to zrobiłaś ;)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Wspaniale pomalowany model, bardzo podoba mi się twarz mamuto-yetiego. Proszę Cię o jedno, przyłóż większą wagę do podstawek. W porównaniu do prezentowanych modeli są mega biedne. Gwarantuję Ci, że ładna podstawka poprawi efekt upadającej szczęki na podłogę o kilka wybitych z niej zębów ;)
Czekamy na kolejne skończone dzieła :)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Bardzo fajne prace - brawo!
Mnie kuje w oczy to, że koleś z łańcuchem ma całą rękę ubabraną krwią a łańcuch jest czyściutki. Poza tym spoko.
Pzdr.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Pacynki zacne ale podstawki cos ubogie
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

fajnie poszly tobie te Ogry :) Stonehorn super. Podstawki będziesz jeszcze wykańczać czy to to zaczątek jakiejś większej armii ?

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Super malowanie. A tak swoją drogą, to jak długo malujesz ?? i kto Ciebie uczył malować. Czy może sama doszłaś do tego poziomu bez niczyjej pomocy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
KAHA
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KAHA »

^Karpiu^ pisze:fajnie poszly tobie te Ogry :) Stonehorn super. Podstawki będziesz jeszcze wykańczać czy to to zaczątek jakiejś większej armii ?
dziekuje, To dopiero poczatek :) niebawem dodam wiecej zdjec
uprawiać malarstwo

Awatar użytkownika
KAHA
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KAHA »

Aro pisze:Super malowanie. A tak swoją drogą, to jak długo malujesz ?? i kto Ciebie uczył malować. Czy może sama doszłaś do tego poziomu bez niczyjej pomocy ;)
Jezeli jestes zainteresowany to moge udzielic Ci szybkiego kursu malowania :P
uprawiać malarstwo

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

=D> rewelacja
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

szybki kurs malowania pisze:"To jest farba, a to pędzelek. Drugim nakładasz pierwsze.".
:mrgreen:

Awatar użytkownika
KAHA
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KAHA »

High elf lord on dragon ;) zapraszam do komentowania
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
uprawiać malarstwo

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Narażę się na krytykę, ale

Technicznie kosmos do którego pewnie nigdy nie dojdę, ani do miejsca skąd widać miejsce gdzie się tak maluje.

Niestety nie wiem dlaczego nie podoba mi się ta praca, oczywiście to pewno kwestia gustu. W moim odczuciu, odbiorze jest zbyt sztywny, drewniany (czytaj jak zrobiony z drewna nie mięśni i krwi) brak mu życia.
Oczywiście mówię tylko o swoim odbiorze pracy, nie o technice i talencie te dwa są wielkie.

Nie jestem też fanem NMM choć to nie to w tej pracy mi nie pasuje. Na pewno jednak wielu osobą się spodoba.

Mi nie, przykro mi.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

rewelka, ty tak hobbistycznie czy komercyjnie?

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

mi się bardzo podoba, fajny, czysty, stonowany. Przyczepiłbym się tylko do 2 rzeczy, łuski troche odstają, w sensie, ze są 2 kolory i biały blik-bardzo kontrastujący, nie wiem czy był taki zamysł, że łuski mają odbijać światło jak lustro ale nie przekonuje mnie to, a drugie to gemy, po prostu porównując do reszty pracy odstają, brak im głębi, ciemniejszy kolor lub wręcz czarny na górze gema i dopiero na nim biały blik daje IMO lepszy efekt. a poza tym praca super, P0zdr0

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Narażę się na krytykę, ale chyba wiem czemu ci się nie podoba, zresztą sam napisałeś ;) :
Durant pisze:
Technicznie kosmos do którego pewnie nigdy nie dojdę, ani do miejsca skąd widać miejsce gdzie się tak maluje.
Durant, widziałeś kiedyś tego smoka niepomalowanego? Brak ci w nim życia? Popatrz na skrzydła, to nie jest wypukła powierzchnia, to są namalowane wgłębienia i cała reszta. Każdy detal jest wyciągnięty i ożywiony z szarości, każdy milimetr modelu pomalowany jest tak by był trójwymiarowy, sztucznie stworzone krawędzie, dla mnie to jest wyższa szkoła pilotażu a znam się trochę na technice malowania i wiem jak trudno coś takiego osiągnąć.

Praca niesamowita, cudowna i na poziomie który i dla mnie nie będzie chyba nigdy osiągalny.

Mam nadzieję ze będzie zgłoszona na PMOTM bo już teraz ma mój głos.

Peace!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Na wypasie :)
Bardzo dużo wyciągnąłaś z tak kulawego modelu :D. Gratulacje !

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Malowanie fajne, model brzydki:D Język wyszedł fajnie. Mogłabyś jeszcze trochę podstawkę dopracować :)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ