KAHA maluje

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: KAHA maluje

Post autor: loko »

haje to armia która ze względu na ubogie wersje malowania najmniej mi się podoba. ten smok jest tego zaprzeczeniem. śliczny.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

MIAZGA
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ale skoro praca jest na wysokim poziomie a parę rzeczy odstaje od reszty to mamy siedzieć cicho? Ja tu widzę tylko sugestie co można by poprawić a nie czepianie się dla samego czepiania. I tak jestem zdziwiony, że jest tu mało komentarzy w ramach podlizania się malującej dziewczynie jak to ma często miejsce.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Co do pracy to jest naprawdę wspaniała. Podstawce niewiele brakuje, bo pasuje surowym chłodnym klimatem do pastelowego modelu.
Rzeczą, która najbardziej mnie urzekła jest cieniowanie metalu. Zauważcie, że część cieni jest pomalowana ciemnym niebiesko-szarym, a część ciemnym bordowo-szarym. Ten ciepły akcent sprawia, że cały model nie wygląda za zimno i dodatkowo dobrze komponuje się z czerwonymi klejnotami (sprawia, że nie wyglądają one jak przypadkowo pacnięte na czerwono elementy tylko są one częścią ogólnej czerwieni modelu). Zdecydowanie kiedyś wykorzystam taką kolorystykę NMM.


CIACH!
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Za smoka wielgachny plus. Ile nad nim siedziałaś, Złociutka? :wink:

Ciach!
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Piękny =O_O=
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Ciach

Wracając do meritum, bardzo fajne malowanie, Gratuluje ^^

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ciach!

Mi się model nie podoba, co nie znaczy że jest zły, tak samo nie przepadam za Jazzem co nie znaczy że ludzie go grający zawodowo są złymi muzykami. Jak napisałem w swoim komentarzu chyle czoło i wale nim w podłogę nad umiejętnościami i techniką. Co nie zmienia mojej oceny że mi się nie podoba, nie oznacza to że ktoś komu ten model się podoba nie ma gustu lub ma gust zły ma po prostu inny od mojego.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak długo był spokój w galerii- zloozujcie, bo nożyczki pójdą w ruch.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Oj postawiłbym sobie takiego smoka na półeczce...praca cudowna, zwłaszcza kolorystycznie =D>

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Nie rozumiem twojego oburzenia każdy ma własne zdanie...
Jeden lubi mono chromatyczne prace drugi kolorowe, jeden nmm drugi metaliki uszanuj to.

Swoja drogą widać naprawdę ogrom pracy na modelu i jest mega dopracowany, jedyne co mnie boli to ciemne kolory, jak na HE za smutne kolory :(
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Malowanie figurki pierwsza klasa. Powalają mnie detale i schludny NMM. Kolorystyka imo dla HE pasuje, a malowanie tego wreszcie inaczej niż mocnych błękitach itp jest standardowe. Praca genialna, podziwiam za wytrwałość w malowaniu tych wszystkich kresek ;)

Nie dam zginąć tak świetnie pomalowanej figurce między Waszym of topem :P
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

KAHA - Twój smok jest faktycznie świetny. Krytyka, że nie ma on życia, wzięła się imho tylko i wyłącznie z zastosowanej kolorystyki. Braki ciepłych kolorów faktycznie mogą u niektórych osób generować takie odczucia. Technicznie praca jest na obłędnym poziomie... Posty flejmowe - wypruć i tyle, Ars trochę przesadziła. Szkoda takiej galerii na flejmy...

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Smok jest genialny! Świetne oczy bardzo mi się podobają, nie kupuje opinii, że smok nie wygląda jak żywy. Bardzo dobre malowanie oraz dobór kolorów. Dodaj tylko jakąś zielenienie na podstawkę, parę kępek z takiego setu załatwi temat.
Obrazek
Pozdrawiam i maluj dalej bo aż się serce cieszy!

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Ars_alit_artificiem pisze: Napisałam wyraźnie - tylko bardzo dobry specjalista może pouczać dobrego specjalistę :) Pozdrowienia chłopaki! Kaha czekam na więcej figsów! ;)
Czekaj, czekaj... To znaczy że ja - jako powiedzmy średniej klasy malarz-amator - nie mogę powiedzieć, co mi się nie podoba w figurce osoby malującej znacznie lepiej, niż ja? Umiejętności techniczne to jedno, niektórych rzeczy nie przegonię z takich czy innych powodów, ale może moje uwagi okażą się cenne dla innej osoby. Mylę się?

Btw., w nicku masz błąd. "Artificem", nie "artificiem".
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ciesz się,że jakieś kobiety są na forum bo jak kiedyś poszedłem z koleżanka po farby to paru warhammerowych człowieków prawie zaczęło się ślinić.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

My bad #-o
To niech ktoś koleżance naprawi nick i niech chociaż coś pozytywnego z tego wyniknie

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jak można zrobić taki syf pod pięknie pomalowaną figurką? Tu powinny być wyłącznie wyrazy wszechogarniającego zachwytu. Dobra robota.

Awatar użytkownika
KAHA
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KAHA »

Zglaszam ten model na PMOTM LVI ;)
Obrazek
uprawiać malarstwo

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Powodzenia!!!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ