Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Hearthstone

Post autor: Afro »

Tak, bardzo często tak mam. Nieraz zdarzyło się, że wywalając 2-3 karty dobierałem dokładnie te same :/
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dziwne to, zważywszy prawdopodobieństwo...

Btw. Ponury klient wojownika to imho obecnie jedna z najbardziej przegiętych kart w grze. Nie ma na nią żadnej obrony...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Flamestrike, Light Bombs, Hellfire, Brawl itd. :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na to już często nie ma czasu, swoje zrobi, zada obrażenia za jakieś 15-18 i po balu...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Nie wystawiać mobów z atakiem mniejszym bądz równym dwa;], do 8 tury przynajmniej, chyba ze wczesniej byl emperor...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Aldean pisze:Nie wystawiać mobów z atakiem mniejszym bądz równym dwa;], do 8 tury przynajmniej, chyba ze wczesniej byl emperor...
Łatwo powiedzieć, jak masz talię aggro :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Na samego patrona jest mnóstwo odpowiedzi, ale tu chodzi o to całe combo z chargerką itd.
Najgorsza gra jaką miałem, to wiedziałem od początku, że to ten patron warrior, nawet zrobiłem jakąś "nieopłacalną" w kotntekście value akcję, żeby z akolity bólu nie wyciągnął zbyt dużo kart, ale on i tak w swoich 12/30 kart dobrał obu berserkerów, obie te chergerki i jakieś whirlwindy i inne tego typu rzeczy i najpierw mnie jednym za jakieś 10 walną, potem drugim za 15 i się złożyłem, chociaż on już nie miał żadnej karty a ja z 5.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Tak działają combo decki ;) Jak wyjdzie, to jest pięknie. Niestety warrior na patronach jest już tak popularny, że ludzie nauczyli się na niego grać. No i od zawsze, już od czasów prostackiego agro warriora z bety - wiadomo, że warsong commander nie ma prawa być na stole w następnej turze ;) Wtedy combo wchodzi w 8smej najwcześniej i agro powinno pozamiatać wcześniej, a kontrolne ustawić stół. W teorii :D Global win rate nie powala, ale oczywiście łatwiej zapamiętać jak warriorowi wyjdzie obłędne combo z zerkerami na dodatek ;)

Mi się ostatnio bardzo przyjemnie gra paladynem na mieszance mechów i smoków, dziwne, ale działa. Mill rogue niespecjalnie, ale strasznie mi się podoba koncepcja, od początku HSa liczyłem na coś w stylu stroke of genius z urzy ;) Dla relaksu prostacki midrange hunter.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mnie trochę rozczarowuje słaba talia przewijająca przeciwnika. Szkoda, grałem przeciw różnym odmianom tej talii wielokrotnie i chyba tylko raz przewaliłem... Powinno być więcej możliwości skutecznego przewinięcia. Zresztą generalnie póki co mało pomysłów na ciekawe decki... Chociaż póki co i tak potrzebuję uzupełnić braki w kartach, więc mus grać skutecznymi taliami, a nie dla funu...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zarzućcie battle tagi. Spotkamy się w karczmie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jeżeli ktoś chce zagrać, to zapraszam.
Farlin#2322
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

SaintBarbara#2543

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wysłałem zaproszenia hurtem. Jakbym kogoś pominął to się zgłaszać: Srakson #2994
:)
Ostatnio fart do legend. Wczoraj Bligtron, dzisiaj Troggzor :)
No i teraz dylemat mam bo brakuje mi sporo legend z podstawki a z dodatku w sumie niedużo. Malganis, ghazrilla i coś tam... Myśle czy nie zacząć kupować podstawowych packów. Fajnie byłoby mieć: Sylvane, Black knajta, Malygosa, Gharosha itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: Słowian »

Słowian#2670
Hej, zacząłem grać jakiś tydzień temu i po doświadczeniach ( kosztownych) z mtgo hearthstone wyglada wyśmienicie. Zero kasy za grę, rozgrywki szybkie, nie ma czasochłonnych turnieji i konieczności siedzenia po kilka godzin przy kompie. A skoro już popisałem ze gra jest ciekawa to pozwolę sobie poobserwować wasze pojedynki a przy okazji zgarnę zestaw.
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja niestety mam pecha. Otworzyłem już mniej więcej 60-70 paczek i 0 legend....
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Paczka za ogladanie bitew znajomych a ja nikogo nie znam... :D

Areth #2390
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dobra daje swój nick jak ktoś ma questa to dodawać lub pisać :P w robocie i tak mam cały czas odpalonego hs'a prawie to coś tam na szybko mogę zagrać.

Gokish #2998
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jest paczka za oglądanie meczu znajomego?:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Cookie Monster pisze:Jest paczka za oglądanie meczu znajomego?:D

Dodali dodatkowy quest. Jak obejrzysz grę (a dokładniej moment kiedy znajomy wygrywa) to dostajesz klasyczną paczke.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Aaa to dobrze wiedzieć:D Dzieki:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ