Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Azgaroth »

Była już ta plota około tydzień temu i jestem ciekawy w ilu % się ona sprawdzi :) Jedno jest pewne, przed wyciekami następnego White Dwarfa (czyli wtorek/środa za tydzień) nie ma co liczyć niestety na jakiekolwiek wiarygodne info...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

zaraz bedzie - chilllll :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Obrazek

Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Taka mała uwaga, na 2 pierwszysch screenach piszą o WFB w czasie teraźniejszym: "The warhammer world is" oraz "Warhammer enjoys...."
Może to nic nie znaczyć lub udowadniać że 8 ed zostanie a AoS to coś nowego w innej skali, lub zupełnie inna gra.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Mam nadzieję, ze nasze sklepy dostana już towar na czwartego lipca?11? i będzie można zamawiać To COŚ :D
Cholera mam nadzieję, że CHaos Dwarfy będą nadal :D

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

BOGINS pisze: Cholera mam nadzieję, że CHaos Dwarfy będą nadal :D
Pluć na twoich zdrajców własnej rasy. Niech.zginą a świat o nich zapomni. Ważne by GW nie zniszczyło jedynej i słusznej rasy jaką są prawdziwe i zacne krasnoludy.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Z tefo co pamietam to ekspedycja df zostala porzucona przez braci i dlatego zwiazali sie z chaosem czyz nie tak bylo ?
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Zostali odcięci od świata i oblężeni przez jakieś plugastwo, więc zaczęli w desperacji kopać tunele żeby móc się wydostać i uciec na południe ale przypadkiem dokopali się do świątyni Hashuta, który skaptował ich Ojca Kuźni i dzięki jego magii pokonali oblegających.

http://whfb.lexicanum.com/wiki/Chaos_Dwarf

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Takze to ChD to jedyna sluszna rasa bo na ziomkow liczyc nie mogli
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

O ironio to "jakieś plugastwo" to był chaos :D

Awatar użytkownika
PAWEL.KAROLAK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Gdańsk / Glasgow

Post autor: PAWEL.KAROLAK »

Warhammer przechodzi z 8 edycji przez The of Times w Age of Sigmar.
Modele z EoT i aktualne maja pozostać w użyciu, ale jak to bedzie wyglądało i co zmienią to trzeba czekać na premierę :|
High Elves
Wojna o Brodę!

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Ja na miejscu GW nie wydurniałbym się i po prostu stworzył równoległy system skirmishowy, taki w klimatach właśnie tego co zostało po ET.

A w ten debilny sposób niszczą dorobek lat pracy ludzi zdolniejszych od siebie oraz sporą część klienteli. Bo ludzie z armiami na wiele tysięcy pts raczej im tego nie wybaczą. Rolplejowcy także nie wybaczą zniszczenia epickiego świata. Turniejowi battlowcy także, tym to cały system rozwalają.

Niestety nowy zarząd okazał się jeszcze większymi amebami od poprzedników

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

PAWEL.KAROLAK pisze:Warhammer przechodzi z 8 edycji przez The of Times w Age of Sigmar.
Modele z EoT i aktualne maja pozostać w użyciu, ale jak to bedzie wyglądało i co zmienią to trzeba czekać na premierę :|
Modele zostają - podstawki jeśli chcesz zostają - faktycznie będą dwa poziomy gry - skirmish i epic. Będą DUŻE BITWY! Będą zasady zbliżone - teraz nie będzie infantylnych nazw 9,10,11,178 edycja tylko wzorem innych systemów będą książki ogólne posuwające fulf i wprowadzające nowe rzeczy co jakiś czas jak w EoT. Szczerze mówiąc ja się cieszę - mocno mi ulżyło - 100 % info będę miał jutro ....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ha ha jesli tak to beka z tych co wyprzedali swoje armie za grosze :)

Wojpajek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168

Post autor: Wojpajek »

Było by ekstra ;-)
Ja niezależnie od plotek - High Elfy, Imperium i Skavenów trzymam ;-)
Age of Sigmar - Skaven, Empire, High Elves
Hail Caesar - Republika Rzymska
Flames of War - Niemcy

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

PiotrB pisze:
PAWEL.KAROLAK pisze:Warhammer przechodzi z 8 edycji przez The of Times w Age of Sigmar.
Modele z EoT i aktualne maja pozostać w użyciu, ale jak to bedzie wyglądało i co zmienią to trzeba czekać na premierę :|
Modele zostają - podstawki jeśli chcesz zostają - faktycznie będą dwa poziomy gry - skirmish i epic. Będą DUŻE BITWY! Będą zasady zbliżone - teraz nie będzie infantylnych nazw 9,10,11,178 edycja tylko wzorem innych systemów będą książki ogólne posuwające fulf i wprowadzające nowe rzeczy co jakiś czas jak w EoT. Szczerze mówiąc ja się cieszę - mocno mi ulżyło - 100 % info będę miał jutro ....
rozumiem, że to info z pewnego żródła? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

oby! pełne zdjęć, i najlepiej skanu książki na chomiku!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Generalnie o pewne info na tę chwilę ciężko, bo póki co nawet sklepy nic o Age of Sigmar nie wiedzą :) Ale jeśli takowe się pojawi, to czekam z niecierpliwością :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2015, o 13:46 przez Azgaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to Piotra jest pewnie pewnym info ;) więc śpijmy spokojnie.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Przecież to już od dawna było wiadome :
- że będzie można grać na dotychczasowych podstawkach
- że prawie wszystkie poprzednie modele/armie będą grywalne tylko nie będą w żaden sposób supportowane czyli de facto to co stało się z Bretonnią od 6edycji.

ale potwierdzenie oczywiście jest miłe.

Mi się akurat po pewnym czasie pomysł z dramatyczną zmianą fluffu spodobał. Te plotki wyżej o fluffie Elfów (akurat plotki o fluffie potwierdziło kilka osób że słyszało podobne rzeczy) mi się podobają, uwielbiałem fluff Elfów z Starego Swiata, ale litości ile można czytać to samo Malekith najeżdza, dostaje po głowie i tak w kółko ale Elfy umierają, umierają, umierają. Teraz widzę chcą ich trochę zrobić na kształt Harlekinów/Eldarów szczególnie te informacje o nekromancji czy że istnieją w sferze snów. Czyli pewnie będą miały tylko swój własny interes i swoje dobro na uwadze i będą pojawiać się i znikać. Akurat fluff Eldarów i Harlekinów jest świetny w Wh40k, i taka luźna uwaga Harlekiny są oparte na tym że Cegorach uniknął destrukcji , dziwne że fluff ET zabił wszystkich elfich bogów ale nigdy nie wspomniał o Loecu, który jest odpowiednikiem Cegoracha ;) a był to zawsze jeden z głównych bogów.

Zablokowany