Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Barbarossa »

PiotrB pisze:będą książki ogólne posuwające fluff
To by się zgadzało, książki EOT posuwały fluff we wszystkie otwory.

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Barbarossa mistrz! =D>
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Kurna to się na podpis nadaje jak cholera =D> Wygrałeś pan.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Denis pisze:Takze to ChD to jedyna sluszna rasa bo na ziomkow liczyc nie mogli
Krasnoludy których ekspedycje dotarły aż do Gór Żałoby zostały odcięte od świata przez falę chaosu, ich "ziomki" nie miały możliwości im pomóc. Prawda jest taka, że krasnoludy chaosu są ścierwem porównywalnym z elfami, ponieważ zamiast stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem, a następnie na nowo spotkać się w salach przodków ze swoimi kamratami to wyrzekli się bogów-przodków i za swego ojca uznali Hashuta, zachowali się jak zwykli tchórze i dlatego tak też nazywani są przez innych Dawi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Slayer Zabójców pisze:
Denis pisze:Takze to ChD to jedyna sluszna rasa bo na ziomkow liczyc nie mogli
Krasnoludy których ekspedycje dotarły aż do Gór Żałoby zostały odcięte od świata przez falę chaosu, ich "ziomki" nie miały możliwości im pomóc. Prawda jest taka, że krasnoludy chaosu są ścierwem porównywalnym z elfami, ponieważ zamiast stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem, a następnie na nowo spotkać się w salach przodków ze swoimi kamratami to wyrzekli się bogów-przodków i za swego ojca uznali Hashuta, zachowali się jak zwykli tchórze i dlatego tak też nazywani są przez innych Dawi.
A później się dziwią, że ikt nie lubi krasnali... :roll:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Byqu pisze:
Slayer Zabójców pisze:
Denis pisze:Takze to ChD to jedyna sluszna rasa bo na ziomkow liczyc nie mogli
Krasnoludy których ekspedycje dotarły aż do Gór Żałoby zostały odcięte od świata przez falę chaosu, ich "ziomki" nie miały możliwości im pomóc. Prawda jest taka, że krasnoludy chaosu są ścierwem porównywalnym z elfami, ponieważ zamiast stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem, a następnie na nowo spotkać się w salach przodków ze swoimi kamratami to wyrzekli się bogów-przodków i za swego ojca uznali Hashuta, zachowali się jak zwykli tchórze i dlatego tak też nazywani są przez innych Dawi.
A później się dziwią, że ikt nie lubi krasnali... :roll:
Wszyscy kochają krasnoludy, w szczególności ich złoto :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Khorne has a feeling that he'd get along with the gods of the Dwarfs, but even their introductions (being long ass winded descriptions of their primary worshipers and their lineages) irritate him so much he can't even get into a conversation with them. One of them is STILL giving his own introduction, and has been for about 20,000 years or so now (and he hasn't even reached the changes that have happened since he started). Unable to make him aware of what's going on around him, Khorne simply moved him into the guest room and bricked it off with a wall of skulls.
Tyle w temacie.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Ludzie, proponuje skupić się na plotkach a nie spamować jakimiś idiotycznymi przepychankami w stylu : "moja wymyślona rasa fantasy ma większego penisa niż twoja wymyślona rasa " "Chyba śnisz ! Twoja wymyślona rasa w ogóle nie ma penisa!"
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Milutki pisze:Ludzie, proponuje skupić się na plotkach a nie spamować jakimiś idiotycznymi przepychankami w stylu : "moja wymyślona rasa fantasy ma większego penisa niż twoja wymyślona rasa " "Chyba śnisz ! Twoja wymyślona rasa w ogóle nie ma penisa!"
Masz jakiś problem kolego :)? Co w tym takiego dziwnego, w końcu to forum o świecie warhammera...
Obrazek

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Jasne, forum warhammera, z tym nie mam problemu. Ale mam problem z tym, że to dział o plotkach i nowościach i zapewne ktoś kto tu wchodzi (w tym i ja) chce o nich poczytać bez przebijania się przez strony nic nie wnoszącego spamu... I ja też kończę bo sam się przyczyniam do nabijania kolejnych stron ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Niech sobie ludzie spamują i plotkują. Po to to forum jest.

Pozdrawiam

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Wszyscy w zalobie po WFB niech sie pociesza, ze ostatnie 30 lat to byla tylko przystawka do glownego dania, ktorym jest Age of Sigmar, i wszystkie wydarzenia targajace Starym Swiatem byly bez znaczenia. Co tam SS, Age of Sigmar to bedzie cos! Supermegauniwersum z wybuchami i w ogole. Cieszycie sie?

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Dalej lepsze od KoW 8)

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

-DE- pisze:Wszyscy w zalobie po WFB niech sie pociesza, ze ostatnie 30 lat to byla tylko przystawka do glownego dania, ktorym jest Age of Sigmar, i wszystkie wydarzenia targajace Starym Swiatem byly bez znaczenia. Co tam SS, Age of Sigmar to bedzie cos! Supermegauniwersum z wybuchami i w ogole. Cieszycie sie?
http://youtu.be/XRCXLnN4FyA

@Milutki za skandaliczny brak klimatu skazuję cię na AoS. Dożywotnio.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

GrimgorIronhide pisze:
-DE- pisze:Wszyscy w zalobie po WFB niech sie pociesza, ze ostatnie 30 lat to byla tylko przystawka do glownego dania, ktorym jest Age of Sigmar, i wszystkie wydarzenia targajace Starym Swiatem byly bez znaczenia. Co tam SS, Age of Sigmar to bedzie cos! Supermegauniwersum z wybuchami i w ogole. Cieszycie sie?
http://youtu.be/XRCXLnN4FyA
To nie do mnie, to do ekipy White Dwarf Weekly :D

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

Milutki pisze:"moja wymyślona rasa fantasy ma większego penisa niż twoja wymyślona rasa " "Chyba śnisz ! Twoja wymyślona rasa w ogóle nie ma penisa!"
+1

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Kolas111 pisze:Dalej lepsze od KoW 8)

To zależy. KoW nie próbuje się w ogóle zasłaniać kiepskimi historiami i całą tą niepotrzebną machinacją z nimi związaną. Jakby nie można się było napisać jednej solidnej wersji i skupić się na ulepszaniu na meritum jakim jest gra i jej zasady...

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Martin von Carstein pisze:
Kolas111 pisze:Dalej lepsze od KoW 8)

To zależy. KoW nie próbuje się w ogóle zasłaniać kiepskimi historiami i całą tą niepotrzebną machinacją z nimi związaną. Jakby nie można się było napisać jednej solidnej wersji i skupić się na ulepszaniu na meritum jakim jest gra i jej zasady...
Sorry ale gdyby nie fluff młotka to bym pewnie w niego nigdy nie zagrał :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Leitdorf
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Leitdorf »

The first set of box contents has arrieved from an old rumormonger. Here’s the latest on the future of WFB:

Steve the Warboss 6-24-2015

Age of Sigmar Contents
1x Empire General on Griffin
5x Knights of Sigmar
10x State Troops with Spears
10x State Troops with Muskets

1x Lord of Khorne on Daemonsteed
5x Chaos Knights
10x Chaos Warriors

-No small rulebook
-Full rules for all models
-Small intro of the fluff (Humans only)
-5 Scenarios to introduce players

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jestem mocno ciekaw jak będą wyglądały te nowe modele Knightów i State Troops...Jeśli taka liczba modeli starczy do spokojnej gry w skirmisha to mi się ta opcja bardzo podoba :)

Pojawiło się coś jeszcze, co było na tytułowej stronie przyszłotygodniowego White Dwarf - "The rule of chaos breaks".

Obrazek

A rule marked in inches and centimetres, Perfect for measuring breaks to loose formation.
33 dolce

Zablokowany