Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Loizok »

Eh chyba nie przeboleję tego... Akurat maluję piękną czarno czerwoną armię Imperium i miałem nadzieję na coś nowego, a tu taka kupa... ](*,)
Zastanawiam się, czy to w jakiś sposób uderzy w twórców nadchodzących gier w uniwersum "starego" warhammera: nowy WH:total war, Vermintide, Mortheim city of damned...

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Teraz jestem się w stanie założyć, że zasady do Fantasy to będzie klon zasad to 40k (oczywiście z dorzuconymi zasadami dla "starej" broni i może jakimiś formacjami).

Gdyby GW było pizzerią, dostępna byłaby wyłącznie pizza pepperoni. Może pod trzema różnymi nazwami, ale jedna pizza, bo przecież ta sprzedaje się najlepiej.

Awatar użytkownika
Leitdorf
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Leitdorf »

Te figurki wygladaja jakby pochodzily z czegos w rodzaju... Warhammer 10 000 :?
Z drugiej strony, moze z powotu tego rodzaju modeli, z nazwy systemu zniknal czlon "FANTASY".
Ewentualnie niech sie chociaz okaze, ze Age of Sigmar nie ma nic wspolnego z 9 edycja mlotka [-o<
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, o 15:51 przez Leitdorf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Z demigryfów tez się wszyscy śmiali, teraz jakoś nikt nie ma z nimi problemu :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

To jest świetny zestaw do Chronopii albo innej Konfrontacji!
Czy możemy już zobaczyć figurki do Warhammera?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Klimat najwyraźniej mocno sie zmieni, ale nie ferujmy jeszcze wyroków.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

No to wszystko ładnie się zgadza pierwsi SM
Na przestrzeni kilku/kilkunastu lat przejdziemy do Age of Emperor, kolejno do czasów HH.
Następnie GW zajmie się popychaniem fluffu w W40k :)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Zaiste, ciekawi mnie tok myślenia firmy, która uważa, że klienci chcą tak naprawdę tylko jednego produktu, a jeśli kupują inne, to należy je zmienić, by przypominały ten jeden.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Bearded Unclean 'Un pisze:Klimat najwyraźniej mocno sie zmieni, ale nie ferujmy jeszcze wyroków.
Fakt, nie ma co panikować, po prostu gracze Imperium będą mogli wyrzucić swoją armię do kosza :P Boje się, że tak samo stanie się z całą resztą i mimo, że na początku będzie można grać swoimi starymi armiami, to za kilka lat już nie będzie takiej możliwości i zostaną tylko space marines.
Obrazek

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Figurki rewelacyjne, choc niekoniecznie do Warhammera. Nie bardzo wiem, jak stare niby maja pasowac do nowych (zapewne nie maja). Jezeli pozostale frakcje beda stac na tym poziomie, moze byc ciekawie. Ja sie jaram :D

A, i wreszcie wyjasnila sie sprawa tych plastikowych makiet bram sprzed paru lat (na zdjeciach jeszcze z Sigmar's Blood albo T&T). Wyjda do AoS; sa w lewym gornym rogu strony.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Wyglądają świetnie, ciekawe jak będzie wyglądać reszta.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Może jeszcze dzisiaj jakaś fotka woch wycieknie, a tak poza tym to radziłbym się nie przejmować, dawno temu jakaś plotka mówiła że najbardziej elitarni wojownicy ludzkości stanął się czym à la SM, także najpewniej to oni są przedstawieni, "zwyklaków" raczej nie zabraknie

Awatar użytkownika
Leitdorf
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Leitdorf »

Druga polowa poprzedniego zdjecia
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, o 16:02 przez Leitdorf, łącznie zmieniany 1 raz.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Kilkerin pisze:Może jeszcze dzisiaj jakaś fotka woch wycieknie, a tak poza tym to radziłbym się nie przejmować, dawno temu jakaś plotka mówiła że najbardziej elitarni wojownicy ludzkości stanął się czym à la SM, także najpewniej to oni są przedstawieni, "zwyklaków" raczej nie zabraknie
Tia, dokladnie te plotki mi sie przypomnialy po ujrzeniu zdjecia. Czyli ten ktos mial racje, a cala reszta ssala se pale...c.

Awatar użytkownika
Sasomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Sasomir »

Dobra, przyjrzałem im się porządnie - nie są fajni, są zajebiści! =D>
Bravely bold Sir Robin
Rode forth from Camelot.
He was not afraid to die,
Oh brave Sir Robin.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Marks pisze:Wyglądają świetnie, ciekawe jak będzie wyglądać reszta.
To proste - reszta będzie wyglądać równie świetnie. :-)
I w ogóle nie będzie pasować do aktualnych armii i WFB jakiego znamy... :-D

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Ale juz ci CSM mi sie nie podobaja. Chyba wyroslem z Chaosu :P

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Sigmaryci ładni, Chaosyci sporo gorzej według mnie. Ciekaw jestem nowego designu pozostałych frakcji.
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Marks pisze:Wyglądają świetnie, ciekawe jak będzie wyglądać reszta.
Chaos powinien wyglądać jeszcze lepiej, chyba, że GW poniesie fantazja i zrobią jakieś dziwo ludy :).
Ale obstawiam coś ala ostatnio wydane modele wyznawców Khorna i Nurgla
Jak widać dobrze obstawiłem ;)

Awatar użytkownika
Leitdorf
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Leitdorf »

Chaos tez juz jest. Kilka postow wyzej.

Zablokowany