Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Denis »

Z tego co wiem to w 40k nic nie gaśnie a ja moze w końcu zaczne w niego grać bo sie zdecyduje :P Myśle ze cześć znajomych podobnie zrobi jak to AOS okaze sie lipą
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jeśli będą klocki to będzie dobrze mimo wszystko (okrąglaki jak w WOTRZE na treyach).
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Hellborg pisze:Ba są miasta gdzie NIE da się zagrać swoją armią ani swoimi figurkami ani też przy użyciu rulebooków od GW bo wszystko co jest organizowane w każdym z punktów spotkań jest przycięte tak siak czy owak. Starzy wyjadacze narzucają startującym ten system, a nowy no cóż z racji tego że jest nowy zawsze jest jeden, nieważne co go do hobby przyciągnęło. ( fajny świat, fajne jednostki które mu klimatycznie pasują i inne bzdety - bo zasad przecież nie zna) I taka startująca osoba przychodzi i na wejściu dostaje tekstem tego nie można używać, no fajnie że książkę kupiłeś musisz ją mieć żeby u nas grać ale w sumie to my gramy na inne zasady, a ten lord za 150 zł jest zabroniony, jak cała reszta zresztą. Tak w ogóle to ten oddział bardzo fajnie wygląda ale jest praktycznie nie używalny więc sobie na nim z nami nie pograsz. Tu młody masz listę do twojej armi tego co jest grywalne i skup się na kupieniu tego co tu jest a tamto sprzedaj albo se na pułkę odstaw. O kupiłeś model z Forge worlda za 500 zł no fajny fajny zajebisty widziałem.

Że grać byś nim chciał? No weź już chyba ustaliliśmy co można używać i w jakiej maksymalnej ilości w twojej armii. Wtopiłeś stary to jest tak niegrywalne że nikt tego nawet od ciebie teraz nie kupi.


I po takim wstępię każdy "świeżak" jest bardzo zmotywowany do kupowania nowych produktów... które mu się pewnie nawet i bardzo podobają ale są bezużyteczne.
Nie wiem po co wchodzisz w kwestię "grywalności". Jeśli jakiejś jednostki GW nie dopieściło, to będzie słabsza od innych niezależnie od "Euro" czy "Open", a jak gracz jest "klimaciarzem", a nie "powergamerem", to będzie grał figsami, które mu się wizualnie podobają. Dodatkowo na prawdę rzadko spotyka się, aby "klimatyczna" rozpiska była przycinana na ETC Compie. Jeśli ktoś gada, że klimatycznej rozpiski nie może wystawić na "Euro" i turniejów przez to nie lubi, to zazwyczaj "powergaming" się pod tym kryje, a sam gracz myśleć nie lubi, tylko woli jak armia za niego wygrywa sama :roll:

Jeśli turniejowi wyjadacze tłumaczą nowemu graczowi, że takie i takie jednostki są słabe, to przecież nie narzucają mu co ma kupować i czym ma grać. Doradzają mu jedynie, co powinien kupić, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo i dotyczy to tak samo sceny turniejowej, jak i domowego grania. Nie zauważyłem też, aby "Euro" zakazywało gry jakimkolwiek figsem, jeśli tylko został wydany w Army Booku (a nie w jednym z dodatków), odkąd "Imienni" zagościli na ETC :wink:
Loremaster pisze:Typowo polskie podejście czyli nie mam prawa się wypowiadać ani krytykować bo regularnie nie chodzę na turnieje ani ich nie organizuje ? #-o #-o
Czyli jak ktoś nie gra profesjonalnie w piłkę nożną to nie ma prawa komentować że reprezentacja gra piach ?
Twoja logika jest zastraszająca czyli mam organizować turniej w grę (8ed) która mi się nie podoba po to abym miał prawo oceniać scenę turniejową ?
Porównanie nietrafione niestety. Możesz komentować poziom gry reprezentacji polskiej w piłce nożnej tak samo, jak możesz się wypowiadać na temat poziomu gry jakiegoś z graczy WFB. Uważam jednak, że nie powinieneś krytykować organizacji turnieju, skoro nie zadałeś sobie tyle trudu, aby organizować je na takich zasadach, które uważasz za stosowne i nie znasz 100% realiów. To samo dotyczy też piłki nożnej i organizacji imprez w tej dyscyplinie :)
Loremaster pisze:Ja nie mam alergii na słowo turniej tylko nie znoszę ETC, które zdominowało scenę turniejową. I jest tam szereg zmian w zasadach m.in w kompozycji bo niektórych jednostek nie mogę wystawiać w ilości jakiej chcę i z czym chcę. Ograniczenia magii, LoS, coverów. To nie jest już comp tylko inna gra.
Mnie to brzmi jak typowy "powergaming" gracza posiadającego armię ze ścisłej czołówki, gdzie rozpiska nie pozwala wygrywać sama za niego przez "Euro". Lookout Sir! od czarów i ograniczenie Magii jest po to, aby gra nie kończyła się w 1 turze, bo ktoś weźmie 6 kostek i pizgnie czar zabijający pół armii przeciwnika na raz. Line of Sight jest po prostu uproszczony, ale to nadal to co w Rule Booku, bo żadna jednostka nie jest w stanie zablokować kompletnie pola widoczności (prawie zawsze laserkiem jesteś w stanie szparę w regimencie znaleźć), więc przyjął się Simple Line of Sight, aby gra szła sprawniej. Osobiście nie jestem zwolennikiem ani TLOSa, ani SLOSa, ale potrafię uszanować zasady wprowadzone przez organizatora turnieju, bo zadał sobie trud przy tej imprezie, a dodatkowo znam "Domowego Klimaciarza", który na turnieje nie chodzi, a jak chciałbym sobie z nim zagrać, to chyba tylko Core'ami mógłbym, bo wszystkiego innego by mi zakazał :?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2015, o 18:24 przez Azurix, łącznie zmieniany 1 raz.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dziczek
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziczek »

Hahahhhaha wymiękam już czytając :mrgreen: Frustracja sięgnęła szczytu, pora na gówno burzę pt. ETC jest złe bo tak i już :mrgreen:
Gram od 3 lat i ETC i Open. Jak by się odbywały turniej na Open to z pewnością też by przyciągnęły rzeszę fanów. No ale łatwiej pierdolić że ETC jest złe niż samemu choćby podjąć próby zorganizowania eventu. Ale sorry co ja wogóle mówię o próbie zorganizowania choćby chęci uczestnictwa, bo przecież w Kozłowie chyba z dwa lata temu był turniej Open na 3k i ciekaw jestem ile osób które tak głośno szczekają że ETC jest beeee tam było... a przecież można było sobie tak fajnie pograć ( ja miałem tą okazję), do tego w super miejscu za śmieszną kasę.
Nie jestem leszczem, jestem sandaczem :P

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Barbarossa pisze:
Concerning models:
humans much larger in scale than standard WHFB humans
not just more bulky and differently proportioned, but I mean the models themselves stand taller, they're just a different scale as WHFB humans (each about the size of a Terminator)
about the model compatibility, and they just went like "yeah well if someone really wants to use their old armies they can, but we didn't intend the new models and old models to be compatible, we think larger models are the way forward, blah blah"

Concerning rules:
it's really for small battles and not as deep and strategic like LOTR was
very simplified, seems intended for short quick beer & pretzel games, lots of random and little strategy
no way you can use it for existing warhammer armies, so with the scale difference and incompatible rules I don't think there's any point in rebasing your existing collection
'post it note' size of the rulebook is pretty much accurate
very much revolves around your commander, which has elaborate special rules
rest of the squads feels much as filler for the commanders to smash up and feel good about
no info yet about anything planned for really large-scale battles
Darnok from Warseer
No tak tylko ominąłeś najważniejszą część że to jest tylko info dotyczące startera : "This box set is not the full deal though. There will be a "big rulebook" coming shortly afterwards. That one should cover larger battles, I have yet to hear anything definite on it though"


Azurix ja właśnie nie krytykuje samej organizacji turnieju, krytykuje tylko ETC które mi się nie podoba (i tak grałem na zasady ETC w turniejach również w Masterach) kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że turnieje są słabe bo są słabe, nie są. Ale scena turniejowa została zdominowana przez ETC które dla mnie jest patologią i nie jest żadnym compem tylko ogólnie przyjętym systemem gry w Polsce.
I nie jest to przykrywka powergamera tylko smutna prawda, zrobiłem fajną klimatyczną armię Lothern Sea Guardów, która nie była plewna miała olbrzymi potencjał ale była bardzo ciężka do grania i wymagała bardzo dużej precyzji. I zaznaczam nie była turbo przegięta w porównaniu do tego co się na stole wystawić da. I co ? Nagle się okazuje że na którymś drafcie nie mogę tego wystawić ale 4 feniksy czy 2 smoki DE to norma, czy maxowanie herosów i rareów.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Azurix ja właśnie nie krytykuje samej organizacji turnieju, krytykuje tylko ETC które mi się nie podoba (i tak grałem na zasady ETC w turniejach również w Masterach) kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że turnieje są słabe bo są słabe, nie są. Ale scena turniejowa została zdominowana przez ETC które dla mnie jest patologią i nie jest żadnym compem tylko ogólnie przyjętym systemem gry w Polsce.
I nie jest to przykrywka powergamera tylko smutna prawda, zrobiłem fajną klimatyczną armię Lothern Sea Guardów, która nie była plewna miała olbrzymi potencjał ale była bardzo ciężka do grania i wymagała bardzo dużej precyzji. I zaznaczam nie była turbo przegięta w porównaniu do tego co się na stole wystawić da. I co ? Nagle się okazuje że na którymś drafcie nie mogę tego wystawić ale 4 feniksy czy 2 smoki DE to norma, czy maxowanie herosów i rareów.
Jak mówiłem, nie jestem ani przeciwnikiem, ani zwolennikiem "Euro", bo zagram na dowolne zasady, byleby po prostu zagrać. Nie zamierzam jednak krytykować ETC Compa, bo do niedawna w Łodzi grało się może ze 2 turnieje w roku na te zasady (leciał "Open" lub jajcarskie formaty np. z zajmowaniem wiosek itp.), jednak ciężko myło zorganizować coś na średni format punktowy 2000-2999pkt. Większa częstotliwość "Euro" spowodowała, że wreszcie mogłem odetchnąć od znienawidzonych niskich punktów, bo tam jest stałe 2400pkt :?

P.S.: Nie wyobrażam sobie rozpiski na Seaguardach, którą na ETC pograć nie można :shock:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »


Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Niektórych postów to wprost nie mam cierpliwości czytać. Chyba pierwszy raz w historii branży zdarza się, że firma,która nie bankrutuje, świadomie zabija swój system bitewny ,który sprzedawała od 35 lat, wypina się na swoich dotychczasowych klientów mówiąc "wsadzcie sobie armie do whfb,od jutra możecie je wyrzucić", a niektórzy twierdzą, że właściwie nic się nie stało?? Kurde,teraz nawet sprzedać tych żołnierzyków nie bardzo można. Owszem, systemy padały z upadkiem wydawcy (np.Warzone),ale nigdy tak...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Loremaster pisze:
Barbarossa pisze:
Concerning models:
humans much larger in scale than standard WHFB humans
not just more bulky and differently proportioned, but I mean the models themselves stand taller, they're just a different scale as WHFB humans (each about the size of a Terminator)
about the model compatibility, and they just went like "yeah well if someone really wants to use their old armies they can, but we didn't intend the new models and old models to be compatible, we think larger models are the way forward, blah blah"

Concerning rules:
it's really for small battles and not as deep and strategic like LOTR was
very simplified, seems intended for short quick beer & pretzel games, lots of random and little strategy
no way you can use it for existing warhammer armies, so with the scale difference and incompatible rules I don't think there's any point in rebasing your existing collection
'post it note' size of the rulebook is pretty much accurate
very much revolves around your commander, which has elaborate special rules
rest of the squads feels much as filler for the commanders to smash up and feel good about
no info yet about anything planned for really large-scale battles
Darnok from Warseer
No tak tylko ominąłeś najważniejszą część że to jest tylko info dotyczące startera : "This box set is not the full deal though. There will be a "big rulebook" coming shortly afterwards. That one should cover larger battles, I have yet to hear anything definite on it though"


Azurix ja właśnie nie krytykuje samej organizacji turnieju, krytykuje tylko ETC które mi się nie podoba (i tak grałem na zasady ETC w turniejach również w Masterach) kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że turnieje są słabe bo są słabe, nie są. Ale scena turniejowa została zdominowana przez ETC które dla mnie jest patologią i nie jest żadnym compem tylko ogólnie przyjętym systemem gry w Polsce.
I nie jest to przykrywka powergamera tylko smutna prawda, zrobiłem fajną klimatyczną armię Lothern Sea Guardów, która nie była plewna miała olbrzymi potencjał ale była bardzo ciężka do grania i wymagała bardzo dużej precyzji. I zaznaczam nie była turbo przegięta w porównaniu do tego co się na stole wystawić da. I co ? Nagle się okazuje że na którymś drafcie nie mogę tego wystawić ale 4 feniksy czy 2 smoki DE to norma, czy maxowanie herosów i rareów.
Panie, co pan pi*rdolisz? Jaka to niby rozpa na seaguardach której nie możesz wystawić na ETC? No chyba, że mówisz o oddziale 10SG do trzymania magów a do tego Botwd, smok i 2 feniksy :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Obrazek

source: dakka

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Pierwsza moja reakcja
CO!!!!!
druga nie moja bajka ale nie są straszne, zobaczymy co zrobią z resztą armii

chaos jest nawet chaosowy

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Durant pisze:chaos jest nawet chaosowy
Dokładnie, nie różni się zbytnio od dotychczasowej stylistyki.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Te figsy nie są paskudne same w sobie imho. Nie pasują mi jednak do klimatu WFB, na którym się wychowałem. Gdyby w tytule tej gry nie było niczego sugerującego Warhammera (patrz "Sigmar") i plotki nie stanowiły o zastąpieniu Warhammera przez Age of Sigmar, to bym pewnie stwierdził, że GW fajny nowy system wypuszcza :?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Hellborg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Hellborg »

Azurix pisze:
Hellborg pisze:Ba są miasta gdzie NIE da się zagrać swoją armią ani swoimi figurkami ani też przy użyciu rulebooków od GW bo wszystko co jest organizowane w każdym z punktów spotkań jest przycięte tak siak czy owak. Starzy wyjadacze narzucają startującym ten system, a nowy no cóż z racji tego że jest nowy zawsze jest jeden, nieważne co go do hobby przyciągnęło. ( fajny świat, fajne jednostki które mu klimatycznie pasują i inne bzdety - bo zasad przecież nie zna) I taka startująca osoba przychodzi i na wejściu dostaje tekstem tego nie można używać, no fajnie że książkę kupiłeś musisz ją mieć żeby u nas grać ale w sumie to my gramy na inne zasady, a ten lord za 150 zł jest zabroniony, jak cała reszta zresztą. Tak w ogóle to ten oddział bardzo fajnie wygląda ale jest praktycznie nie używalny więc sobie na nim z nami nie pograsz. Tu młody masz listę do twojej armi tego co jest grywalne i skup się na kupieniu tego co tu jest a tamto sprzedaj albo se na pułkę odstaw. O kupiłeś model z Forge worlda za 500 zł no fajny fajny zajebisty widziałem.

Że grać byś nim chciał? No weź już chyba ustaliliśmy co można używać i w jakiej maksymalnej ilości w twojej armii. Wtopiłeś stary to jest tak niegrywalne że nikt tego nawet od ciebie teraz nie kupi.


I po takim wstępię każdy "świeżak" jest bardzo zmotywowany do kupowania nowych produktów... które mu się pewnie nawet i bardzo podobają ale są bezużyteczne.
Nie wiem po co wchodzisz w kwestię "grywalności". Jeśli jakiejś jednostki GW nie dopieściło, to będzie słabsza od innych niezależnie od "Euro" czy "Open", a jak gracz jest "klimaciarzem", a nie "powergamerem", to będzie grał figsami, które mu się wizualnie podobają. Dodatkowo na prawdę rzadko spotyka się, aby "klimatyczna" rozpiska była przycinana na ETC Compie. Jeśli ktoś gada, że klimatycznej rozpiski nie może wystawić na "Euro" i turniejów przez to nie lubi, to zazwyczaj "powergaming" się pod tym kryje, a sam gracz myśleć nie lubi, tylko woli jak armia za niego wygrywa sama :roll:

Jeśli turniejowi wyjadacze tłumaczą nowemu graczowi, że takie i takie jednostki są słabe, to przecież nie narzucają mu co ma kupować i czym ma grać. Doradzają mu jedynie, co powinien kupić, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo i dotyczy to tak samo sceny turniejowej, jak i domowego grania. Nie zauważyłem też, aby "Euro" zakazywało gry jakimkolwiek figsem, jeśli tylko został wydany w Army Booku (a nie w jednym z dodatków), odkąd "Imienni" zagościli na ETC :wink:
Loremaster pisze:Typowo polskie podejście czyli nie mam prawa się wypowiadać ani krytykować bo regularnie nie chodzę na turnieje ani ich nie organizuje ? #-o #-o
Czyli jak ktoś nie gra profesjonalnie w piłkę nożną to nie ma prawa komentować że reprezentacja gra piach ?
Twoja logika jest zastraszająca czyli mam organizować turniej w grę (8ed) która mi się nie podoba po to abym miał prawo oceniać scenę turniejową ?
Porównanie nietrafione niestety. Możesz komentować poziom gry reprezentacji polskiej w piłce nożnej tak samo, jak możesz się wypowiadać na temat poziomu gry jakiegoś z graczy WFB. Uważam jednak, że nie powinieneś krytykować organizacji turnieju, skoro nie zadałeś sobie tyle trudu, aby organizować je na takich zasadach, które uważasz za stosowne i nie znasz 100% realiów. To samo dotyczy też piłki nożnej i organizacji imprez w tej dyscyplinie :)
:?

niwiem jak tam u Ciebie było, tu było prosto z mostu bezpośrednio mówione to nie to nie to nie, i tyle. Może w twoim lokalnym środowisku jest inaczej i to są tylko rady, tutaj każdy musiał być sprowadzany do grania tym samym w ten sam sposób. A jak ktoś się pytał dlaczego tak to został zawrzeszczany, brutalnie obrażany i że ma się dostosować albo wypad. I to nie były żadne rady. Dlatego kompy zabiły tą grę bo nie były tylko na turniejach ale przejęły całe środowisko. Nieważne już :-) przez takie bronienie tych swoich kompów z pianą na ustach wynik jest jaki jest Power Armour w średniowieczu. Miłego :-)

A sigmarytom polecam się blisko przyjrzeć i spojrzeć na Archaona z gamesdaya na piechotę i na nogi to jest dokładna KALKA z dołożonymi bitsami na wierzchu dla wyglądu.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Wysmienici ci Sigmaryci, sklaniam sie ku zakupowi. A Chaosnicy pojda na Allegro.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Hellborg pisze:A sigmarytom polecam się blisko przyjrzeć i spojrzeć na Archaona z gamesdaya na piechotę i na nogi to jest dokładna KALKA z dołożonymi bitsami na wierzchu dla wyglądu.
Gratuluję spostrzegawczości - jak tylko zobaczyłem, wiedziałem, że już malowałem kiedyś te nagolenniki, ale nie mogłem sobie przypomnieć jakiemu figsowi.

Jeśli są w takiej skali, to faktycznie dotychczasowe figsy można sobie w d włożyć, ten Archaon jest mega przerośniętym modelem, góruje nad innymi WOCH.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Barbarossa pisze: Jeśli są w takiej skali, to faktycznie dotychczasowe figsy można sobie w d włożyć, ten Archaon jest mega przerośniętym modelem, góruje nad innymi WOCH.
Ponoć są większe niż obecne figsy. Darnok pisał na warseerze, że taki sigmaryta jest większy niż chaosowy maruder i są na postawkach 32 mm
Ostatnio zmieniony 27 cze 2015, o 20:24 przez Azgaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PAWEL.KAROLAK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Gdańsk / Glasgow

Post autor: PAWEL.KAROLAK »

Ma sa kra #-o
High Elves
Wojna o Brodę!

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Andrzej pisze:
Panie, co pan pi*rdolisz? Jaka to niby rozpa na seaguardach której nie możesz wystawić na ETC? No chyba, że mówisz o oddziale 10SG do trzymania magów a do tego Botwd, smok i 2 feniksy :D
Widać że na forum kultury nie uświadczysz i buraka zawsze spotkasz ale cóż takie życie, widocznie czytanie ze zrozumieniem kuleje również np. takiej gdzie jest 50 LSG w jednym oddziale ? Już pasuje ? Jest legalne czy nie ? Albo na którymś drafcie ograniczenie dotyczące ilości "strzał" pod które podpadały LSG. Najpierw się więc zastanów a potem pisz bzdury.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

W tym momencie dalsza dyskusja nie ma sensu, skoro podajesz przykład na tym poziomie. Myślę jednak, że 32 LSG jest równie klimatyczne co 50ciu ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Zablokowany