Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Re: Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Post autor: Never »

Co dalej? Odpowiedź jest jasna, czekamy 30k lat do Imperatora :D. Przynajmniej dla mnie. 40 ma fajne zasady i przyjemnie się gra.

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego modele do KoW abyssal dwarfów są takie drogie (w porównaniu do innych armii Mantica, aby ktoś mi nie wyjeżdżał zaraz z hejtem).
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Never pisze:Co dalej? Odpowiedź jest jasna, czekamy 30k lat do Imperatora :D. Przynajmniej dla mnie. 40 ma fajne zasady i przyjemnie się gra.

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego modele do KoW abyssal dwarfów są takie drogie?
Bo sa to ichnie plastikowe krasie z metalowymi czesciami do zlozenia Abyssali. Czyli placisz za zestaw plastikowe krasnoludy + metalowe czesci do konwersji.

Maja kilka takich jednostek, w wiekszosci wydanych lata temu.

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Mógłby ktoś coś napisac o KOW?







:wink:

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Never pisze:Co dalej? Odpowiedź jest jasna, czekamy 30k lat do Imperatora . Przynajmniej dla mnie. 40 ma fajne zasady i przyjemnie się gra.
No widzisz i nie mam do ciebie pretensji, że piszesz o 40k ;P

Owszem 40k jest pewną alternatywą, ale w moim przypadku GW przekroczyło pewną granicę "arogancji" i nie mam do nich na tyle zaufania, aby ich wspierać. Wystarczy, że 40k będzie miało swoje chude lata jak WFB i GW obwieści powstanie Age of Space Marines, które zarżnie 40k, a system nie będzie miał nic wspólnego z 40k poza nazwą Space Marines. Oczywiście o kasacji 40k dowiedziałbym się chwilę przed premierą nowego systemu ;P. Dla mnie to jak zamienić dżumę na malarię.

Zacytuję:
Grichalk pisze: Bardziej mnie dziwi, że ludzie nadal rozważaja jako alternatywę inny system tego samego producenta (40K). Osobiście wiolę inne alternatywy, gdzi jest lepsze podejście do klienta i taniej :)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2015, o 14:22 przez Kal_Torak, łącznie zmieniany 1 raz.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

raf pisze:Mógłby ktoś coś napisac o KOW?







:wink:
bazując na whine z tego działu, mogę powiedzieć, że KOW to skrót
KOW = Killer Of Warhammer

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

wspierać. Wystarczy, że 40k będzie miało swoje chude lata jak WFB i GW obwieści powstanie Age of Space Marines,
chyba raczej Age of Emperor :)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Theo pisze: bazując na whine z tego działu, mogę powiedzieć, że KOW to skrót
KOW = Killer Of Warhammer
w którego prawie nikt nie gra w skali światowej, o czym świadczy chociażby reakcja ichniego ceo na nagłe zainteresowanie systemem ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Imperator się budzi i tworzy nowy świat, w którym wszyscy biegają na kwadratowych podstawkach?

Szaleństwo!

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Murmandamus pisze:
wspierać. Wystarczy, że 40k będzie miało swoje chude lata jak WFB i GW obwieści powstanie Age of Space Marines,
chyba raczej Age of Emperor :)
Masz rację, Age of Emperor lepsze.
Ponadto z tego co już się w tym temacie przewijało, AoS to testowa przymiarka do zredukowania WH40k do Age of Emperor ;P
Zakładając, że AoS będzie miał wynik zadowalający GW to oczekiwałbym, że po przeniesieniu się na WH40k ten system by przestał istnieć zanim bym zebrał armię do Wh40k ;P.
Barbarossa pisze:Imperator się budzi i tworzy nowy świat, w którym wszyscy biegają na kwadratowych podstawkach?

Szaleństwo!
Że tylko na kwadratach.
W klockach!!!
Biegają w 60 osobowych klockach.
Formacja - Legion.
Oczywiście dostępna tylko dla Speca Marinsów ;P

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Przeczytałem znów te opisy sigmarines chapters i cały dostępny fluff do AoS. Rzesz psia mać, toż to jest infantylne normalnie bardziej niż fluff do tych legobajek co teraz dzieciaki oglądają

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

https://www.facebook.com/groups/1047612265268137/ polecam gorąco zainteresowanych kontynuacją wfb
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Szczwaniak pisze:https://www.facebook.com/groups/1047612265268137/ polecam gorąco zainteresowanych kontynuacją wfb

to ja poczekam na szwedów jednak :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Sasomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Sasomir »

Bravely bold Sir Robin
Rode forth from Camelot.
He was not afraid to die,
Oh brave Sir Robin.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Gokish pisze:
Szczwaniak pisze:https://www.facebook.com/groups/1047612265268137/ polecam gorąco zainteresowanych kontynuacją wfb

to ja poczekam na szwedów jednak :D

Takich inicjatywa będzie więcej.
Międzynarodowe Referendum sceny battlowej online i wybierze się najlepszy projekt ;P
I w końcu gracze otrzymają edycję WFB, o której marzyli, a której uparcie odmawiało im GW ;P

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Ta makieta calkiem sympatyczna. Przywodzi mi na mysl "Conan the Destroyer".

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Szczwaniak pisze:https://www.facebook.com/groups/1047612265268137/ polecam gorąco zainteresowanych kontynuacją wfb
To jakaś inicjatywa tylko dla użytkowników Facebooka ? Tak jak misje w Destiny tylko dla kupujących Red Bulla?

Cokolwiek jest pod tym linkiem, powodzenia :)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Kal_Torak pisze:
Masz rację, Age of Emperor lepsze.
Ponadto z tego co już się w tym temacie przewijało, AoS to testowa przymiarka do zredukowania WH40k do Age of Emperor ;P
Zakładając, że AoS będzie miał wynik zadowalający GW to oczekiwałbym, że po przeniesieniu się na WH40k ten system by przestał istnieć zanim bym zebrał armię do Wh40k ;P.
nawet mnie kufa nie osłabiaj
Obrazek






_________________

Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Post autor: Kastor Krieg »

Jak już Golden Throne zdechnie, możliwe że 40k dostanie też takiego strzała w potylicę. Tylko wtedy to już nie wiem na kim GW będzie zarabiało :D

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Kastor Krieg pisze:Jak już Golden Throne zdechnie, możliwe że 40k dostanie też takiego strzała w potylicę. Tylko wtedy to już nie wiem na kim GW będzie zarabiało :D
Jak to, przeciez AoS jest zajebiste? :O

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Sporo osób nie zaufa KoW po zabawach z Dreadzone np.
Yeah, I've been bitten too many times by Mantic to really trust them anymore. The rules for Deadzone and Mars Attacks turned out pretty terrible in the end - unbalanced, and unfinished. And the quality of their resin/plastic hybrid was lacking to say the least. Having to hit up Jake Thorntons blog for the FAQ's and missing rules instead of the Mantic site was incredibly annoying too.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Zablokowany