Age of Sigmar - dyskusje, wrażenia, nadzieja i rozpacz

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Wojpajek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168

Re: Age of Sigmar - dyskusje, wrażenia, nadzieja i rozpacz

Post autor: Wojpajek »

Jestem na 100 % pewien, że widziałem, bo sam kupowałem nawet rok temu. Nie ze sklepu GW w Złotych Tarasach a właśnie w Empiku przy marszałkowskiej w dziale hobby. Ale jest to duży empik, a np. w takim mniejszym na Sadybie nigdy nie widziałem tej gazety.

Co do informacji podawanych przez obsługę .... no cóż taki mamy klimat ;-)
Mi dzisiaj Panie w pralni zgubiły paragon ;-) nie wiem jak one to zrobiły ale jedna drugiej go podawała szukając mojej garderoby po czym podchodzi do kasy i mówi mi że zgubiła paragon ;-)
Jeśli podobna hipsteriada jak w tej pralni siedzi w empiku to nic dziwnego, że nie wiedzą co mają na stanie ;-)
Age of Sigmar - Skaven, Empire, High Elves
Hail Caesar - Republika Rzymska
Flames of War - Niemcy

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

W dużych empikach bywał kiedyś White Dwarf.

Natomiast White Dwarf Weekly już nie, bo z definicji to miała być gazeta pełniąca funkcję narzędzia marketingowego dla sklepów branżowych.

Chyba, że na przestrzeni ostatnich miesięcy Empik jednak coś wynegocjował, nie orientuję się bo w sumie nie bywam.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Dawno temu jak był miesięcznikiem to w Empikach widywałem (w dziale z prasą zagraniczną, w hobby było głównie wędkarstwo), potem przestałem się interesować ale mogło być coś z tym, że tygodnika już w Empikach nie będzie....

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Zasady dla starych jednostek są już na stronie i wyglądają ciekawiej, niż zasady jednostek z podstawki.

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Link?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

HE teraz będą Highborn, DE Exiles a WE Wanderer.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Barbarossa pisze:Zasady dla starych jednostek są już na stronie i wyglądają ciekawiej, niż zasady jednostek z podstawki.
hm :) czy ja tego nie mówiłem :)...
Kilkerin pisze:Link?
http://www.games-workshop.com/en-PL/Warhammer :lol2:

TADAM! A więc stało sie nowa era ! Wszystkie zasady za free... oczywiście dla ludzi którzy czytali tylko pdf z chomika różnica może być nie zauważalna :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Osoby, które miały jakiekolwiek nadzieje związane z tą grą informuję:
The Grail Vow:
You can re-roll all failed hit rolls for this unit if, before rolling the dice, you hold aloft a grail or goblet and shout ‘For the Lady’ in a heroic voice.

Pride of the Reiksguard:
Helborg’s skill is as legendary as his moustache is magnificent. You can re-roll any failed hit rolls when attacking with the Runefang so long as you have a bigger and more impressive moustache than your opponent.

The Mad Count:
Marius Leitdorf is an exceptional swordsman, even if he is totally insane. If, during your hero phase, you pretend to ride an imaginary horse, you can re-roll failed hit rolls for the Averland Runefang until your next hero phase. If you actually talk to your imaginary horse you can re-roll failed wound rolls as well.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

zajebiste! :D

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

No to miśki, ciekaw jestem jak rozwiążecie teraz kwestię turniejów WFB. Do końca świata na 8ej edycji, czy zaczniecie na poważnie traktować kwestię aktualizacji zasad przez fanów (ala Warheim).

Miło było na łonie GW pogrywać (haha, no tak naprawdę to nie) ale te wesołe czasy się skończyły.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mega fajne te zasady, wreszcie to bedzie gra wyobraźni!

Hoppersy jakie mocne! Orkasy jakie fajne! :D

No normalnie, reroll na AoSy bo czemu nie :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Ktoś wyczytał jak budować armię, czy można grac tylko na formacjach znajdujących się na końcu listy warscrolli danej armii?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

mikemyday, jak widać dużo osób nie gra turniejowo. ja szczerze mówiąc wolę wersję tylko dla zabawy. bez spiny. a takie zasady jak te, co przytoczyłeś idealnie się w to wpasowują. chociaż chciałbym być na masterze, na którym słychać dochodzące takie okrzyki z różnych stołów ;)

Awatar użytkownika
Drake
Chuck Norris
Posty: 434
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drake »

Kilkerin pisze:Ktoś wyczytał jak budować armię, czy można grac tylko na formacjach znajdujących się na końcu listy warscrolli danej armii?
Nope, wystawiasz co chcesz i jak chcesz. No kur..., pierwsze zdanie pierwszego akapitu ruleseta XD

Awatar użytkownika
Hejnewar
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Hejnewar »

A ja chciałbym zobaczyć minę uczestnika któremu sędzia mówi że krzykną za mało męsko czy coś w tym stylu. :P

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Hejnewar pisze:A ja chciałbym zobaczyć minę uczestnika któremu sędzia mówi że krzykną za mało męsko czy coś w tym stylu. :P
jprdl.... przegiecie bagiety... to musi byc zart... no musi... nikt normalny nie pisałby takiego szajsu....

Czyli co Bretońce musza sobie złote kielichy pokupowac ?!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

o to to! a z kielichów tych mogą chłeptać po męsku Spermę Szatana :D Inaczej nici z kombosa xD

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

To przeczytajcie ostatnia zdolność gressusa u ogrów. Pierwszy warscroll. Nie wkleje bo jestem na telefonie.
Obrazek

Awatar użytkownika
PAWEL.KAROLAK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Gdańsk / Glasgow

Post autor: PAWEL.KAROLAK »

To co wszyscy widzieli w wersji HD ;) https://youtu.be/IFyPbghStRo
High Elves
Wojna o Brodę!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Everyone Has Their Price:
If Greasus
Goldtooth uses this ability, select an enemy
unit anywhere on the battlefield and
choose one of the effects listed below:
- The unit cannot move in its next turn.
- The unit cannot move, attack or cast
spells in its next turn.
- All models in the unit immediately flee.
- The unit changes sides and immediately
comes under your control.
Then, offer your opponent a bribe (this
can be anything you want to offer). If your
opponent accepts your bribe, the chosen
effect takes place – otherwise, nothing
happens. Players are free to haggle over the
offered bribe, or propose a counter-offer...


PETARDA ^^
goście od ETC chyba osiwieją ^^

Zablokowany