Prośba do Administracji Dyskusji Ogólnej

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Re: Prośba do Administracji Dyskusji Ogólnej

Post autor: Kastor Krieg »

Vulturius pisze:Warhammer: Age of Sigmar nie jest dziewiątą edycją Warhammera i jest to oficjalne stanowisko GW.
Pracownicy sklepów nie reprezentują stanowiska firmy.

Galzag
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: Galzag »

A kto je reprezentuje? Zarząd? A może walne zgromadzenie akcjonariuszy? A może tylk konkretny dział ds. AoS?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Do konca tygodnia stanie forum AoS i przerzuce wszystko. Nie zmienia to faktu, ze zasady forum obowiazuja zarowno tu i beda tam, wiec prosze Was o zluzowanie posladow i niecisniecie sie, bo skonczy sie to banami dla najbardziej aktywnych wojownikow i po co ?

Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Post autor: Kastor Krieg »

Galzag pisze:A kto je reprezentuje? Zarząd? A może walne zgromadzenie akcjonariuszy? A może tylk konkretny dział ds. AoS?
Obstawiałbym jednak, że o zasady wypadałoby jednak pytać człowieka który brał udział w ich developmencie, a nie gościa którego na umowę-zlecenie zatrudniono by wpychał rodzicom plastikowy crack dla ich dzieci?

olekmassacre
Plankton
Posty: 4

Post autor: olekmassacre »

heimdall89 pisze:
GrimgorIronhide pisze:Areny Śmierci były w dyskusji ogólnej zanim jeszcze trafiliście na forum BP cwaniaki. Poza tym z Wfrp nie ma to nic wspólnego.

AoSy zakłócają odbiór bo nieustannie zakładacie nowe tematy gdzie w każdym wałkujecie to samo i nie dopuszczacie ni słowa krytyki o tym gniocie jak GW co kasuje na FB krytyczne posty. Tylko wy zamykacie temat i tworzycie kółka coraz bardziej wzajemnej adoracji i inne śmieciotematy.
To ja wam proponuję kółko gdzie waszego american dreamu nikt nie pozakłóca.

Poza tym skoro jest to forum o WFB dział dyskusja ogólna jest na off-tematy więc z innymi systemami idziecie... do innych systemów ?

Fanatycy AoS jak na razie prezentują mierny poziom dyskusji i krzywią logikę. Idealnie dobrani do systemu dla 5-latków, którego dennego para-fluffu nawet sami nie czytacie. Wogóle uwielbiam tych co nazywają to kontynuacją wfb albo 9ed.

EOT
A co Areny mają wspólnego z WHFB? Zakładamy, bo niektóre osoby nie potrafiące znieść opinii innych powodują kłótnie. Ciśnięcie komuś od downów czy niedorozwojów, czy też debili nie jest fajne.

W OGÓLE. Panie dorosły i ogólnie.
My nie chcemy takich jak ty na tym forum.
Wynoście się z waszym AoS-em na inne forum, to jest dla WHFB, i dla takich jak ty i wszystkich, którzy chwalą AoS nie ma tutaj miejsca.

Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Post autor: Kastor Krieg »

olekmassacre pisze:Wynoście się z waszym AoS-em na inne forum, to jest dla WHFB, i dla takich jak ty i wszystkich, którzy chwalą AoS nie ma tutaj miejsca.
Dziób, trollu. Na Glorii już się na tobie admini poznali, to teraz tu przyszedłeś śmierdzieć? Z jednym postem i kontem mającym aż siedem minut będzie chłystek ludzi wypędzał z forum?

Umieram ze śmiechu :lol2: =D>

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

olekmassacre pisze:
heimdall89 pisze:
GrimgorIronhide pisze:Areny Śmierci były w dyskusji ogólnej zanim jeszcze trafiliście na forum BP cwaniaki. Poza tym z Wfrp nie ma to nic wspólnego.

AoSy zakłócają odbiór bo nieustannie zakładacie nowe tematy gdzie w każdym wałkujecie to samo i nie dopuszczacie ni słowa krytyki o tym gniocie jak GW co kasuje na FB krytyczne posty. Tylko wy zamykacie temat i tworzycie kółka coraz bardziej wzajemnej adoracji i inne śmieciotematy.
To ja wam proponuję kółko gdzie waszego american dreamu nikt nie pozakłóca.

Poza tym skoro jest to forum o WFB dział dyskusja ogólna jest na off-tematy więc z innymi systemami idziecie... do innych systemów ?

Fanatycy AoS jak na razie prezentują mierny poziom dyskusji i krzywią logikę. Idealnie dobrani do systemu dla 5-latków, którego dennego para-fluffu nawet sami nie czytacie. Wogóle uwielbiam tych co nazywają to kontynuacją wfb albo 9ed.

EOT
A co Areny mają wspólnego z WHFB? Zakładamy, bo niektóre osoby nie potrafiące znieść opinii innych powodują kłótnie. Ciśnięcie komuś od downów czy niedorozwojów, czy też debili nie jest fajne.

W OGÓLE. Panie dorosły i ogólnie.
My nie chcemy takich jak ty na tym forum.
Wynoście się z waszym AoS-em na inne forum, to jest dla WHFB, i dla takich jak ty i wszystkich, którzy chwalą AoS nie ma tutaj miejsca.
Ojej :(.

Prośba do adminów - czy można porównać IP tego użytkownika z IP innych użytkowników by sprawdzić, czy ktoś nie stworzył sobie specjalnie multikonta? Bo śmierdzi mi to spiskiem.

olekmassacre
Plankton
Posty: 4

Post autor: olekmassacre »

Kastor Krieg pisze:
olekmassacre pisze:Wynoście się z waszym AoS-em na inne forum, to jest dla WHFB, i dla takich jak ty i wszystkich, którzy chwalą AoS nie ma tutaj miejsca.
Dziób, trollu. Na Glorii już się na tobie admini poznali, to teraz tu przyszedłeś śmierdzieć? Z jednym postem i kontem mającym aż siedem minut będzie chłystek ludzi wypędzał z forum?

Umieram ze śmiechu :lol2: =D>
Widać ujadacze znowu AoS podnieśli głowy.
Większość społeczności ma gdzieś wasz AoS, i chce, żebyście byli wywaleni z tego forum. Za mną stoi większość, za wami nikt.

Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Post autor: Kastor Krieg »

heimdall89 pisze:Ojej :(.

Prośba do adminów - czy można porównać IP tego użytkownika z IP innych użytkowników by sprawdzić, czy ktoś nie stworzył sobie specjalnie multikonta? Bo śmierdzi mi to spiskiem.
Heimdall, to jest taki znany na Glorii cycek z którego wszyscy leją. Przestaliśmy totalnie na niego reagować, to zniknął i się pojawił tu, przyciągnięty smrodem. To taka czterdziestkowa krzyżówka Maciarewicza i Kurwina. Zaregowałem wyżej wyłącznie po to by podkreślić co to za cudak jest :D
olekmassacre pisze:Widać ujadacze znowu AoS podnieśli głowy. Większość społeczności ma gdzieś wasz AoS, i chce, żebyście byli wywaleni z tego forum. Za mną stoi większość, za wami nikt.
Siepacze AoS idą ze wschodu! :shock:

No mówię, Maciarewicz, panie :mrgreen:

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

olekmassacre pisze:
Kastor Krieg pisze:
olekmassacre pisze:Wynoście się z waszym AoS-em na inne forum, to jest dla WHFB, i dla takich jak ty i wszystkich, którzy chwalą AoS nie ma tutaj miejsca.
Dziób, trollu. Na Glorii już się na tobie admini poznali, to teraz tu przyszedłeś śmierdzieć? Z jednym postem i kontem mającym aż siedem minut będzie chłystek ludzi wypędzał z forum?

Umieram ze śmiechu :lol2: =D>
Widać ujadacze znowu AoS podnieśli głowy.
Większość społeczności ma gdzieś wasz AoS, i chce, żebyście byli wywaleni z tego forum. Za mną stoi większość, za wami nikt.
Proponuję przestać spamu. Rozumiem do czego dążysz - by zamknięto kolejny temat. Może masz 12 lat (poziom komentarzy świadczy o twojej niedojrzałości), ale na Boga, postarajmy zachować przynajmniej pozory dorosłej rozmowy.

Galzag
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: Galzag »

Obstawiałbym jednak, że o zasady wypadałoby jednak pytać człowieka który brał udział w ich developmencie, a nie gościa którego na umowę-zlecenie zatrudniono by wpychał rodzicom plastikowy crack dla ich dzieci?
Czyli kogo konkretnie? Nie chodzi mi o nazwisko, ale o funkcję.

Ech, wybacz. Wiem, że nie będziesz znał odpowiedzi, bo myślę, że sami pracownicy GW mieliby problem ze wskazaniem właściwego odpowiedzialnego za tego typu informacje. Taki żywot korporacji, spółek akcyjnych itp. itd. Ale się przyczepiłeś, że ten konkretny pracownik jest niekompetentny i niedoinformowany, więc będę pytał dalej - kto w spółce GW może z całą pewnością potwierdzić fakt, iż AoS jest lub nie jest związany z WFB?
Siepacze AoS idą ze wschodu! :shock:
No mówię, Maciarewicz, panie :mrgreen:
Tego jeszcze nie było, trzeba przyznać :D

Teraz tylko patrzeć, jak powstanie kolejny temat zwolenników AoS typu ,,W celu wyłapaniu agentury anty-AoS'owców".
Rozumiem do czego dążysz - by zamknięto kolejny temat.
Dziwisz się? Powstało i tak zbyt wiele takich, które nie poruszają żadnej konkretnej tematyki. Stąd też powstał niniejszy.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Wyrwijcie tego chwasta. Na GV przez kilka miesiecy mial szanse napisac cos sensownego, ani razu mu sie nie udalo. W koncu go zbanowalem to teraz tu przylazl.
Te, Olek idz se spamowac bitewniaki na gildii, co? :mrgreen:
marchef w butonierce

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

Galzag pisze:
Obstawiałbym jednak, że o zasady wypadałoby jednak pytać człowieka który brał udział w ich developmencie, a nie gościa którego na umowę-zlecenie zatrudniono by wpychał rodzicom plastikowy crack dla ich dzieci?
Czyli kogo konkretnie? Nie chodzi mi o nazwisko, ale o funkcję.

Ech, wybacz. Wiem, że nie będziesz znał odpowiedzi, bo myślę, że sami pracownicy GW mieliby problem ze wskazaniem właściwego odpowiedzialnego za tego typu informacje. Taki żywot korporacji, spółek akcyjnych itp. itd. Ale się przyczepiłeś, że ten konkretny pracownik jest niekompetentny i niedoinformowany, więc będę pytał dalej - kto w spółce GW może z całą pewnością potwierdzić fakt, iż AoS jest lub nie jest związany z WFB?
Siepacze AoS idą ze wschodu! :shock:
No mówię, Maciarewicz, panie :mrgreen:
Tego jeszcze nie było, trzeba przyznać :D

Teraz tylko patrzeć, jak powstanie kolejny temat zwolenników AoS typu ,,W celu wyłapaniu agentury anty-AoS'owców".
Rozumiem do czego dążysz - by zamknięto kolejny temat.
Dziwisz się? Powstało i tak zbyt wiele takich, które nie poruszają żadnej konkretnej tematyki. Stąd też powstał niniejszy.
A jakie tematy poruszają? Bo jeśli nie ten (osobiście uważam go za jeden z ważniejszych), to takie tematy jak Arena Śmierci czy inne też.

olekmassacre
Plankton
Posty: 4

Post autor: olekmassacre »

heimdall89 pisze:
Galzag pisze:
Obstawiałbym jednak, że o zasady wypadałoby jednak pytać człowieka który brał udział w ich developmencie, a nie gościa którego na umowę-zlecenie zatrudniono by wpychał rodzicom plastikowy crack dla ich dzieci?
Czyli kogo konkretnie? Nie chodzi mi o nazwisko, ale o funkcję.

Ech, wybacz. Wiem, że nie będziesz znał odpowiedzi, bo myślę, że sami pracownicy GW mieliby problem ze wskazaniem właściwego odpowiedzialnego za tego typu informacje. Taki żywot korporacji, spółek akcyjnych itp. itd. Ale się przyczepiłeś, że ten konkretny pracownik jest niekompetentny i niedoinformowany, więc będę pytał dalej - kto w spółce GW może z całą pewnością potwierdzić fakt, iż AoS jest lub nie jest związany z WFB?
Siepacze AoS idą ze wschodu! :shock:
No mówię, Maciarewicz, panie :mrgreen:
Tego jeszcze nie było, trzeba przyznać :D

Teraz tylko patrzeć, jak powstanie kolejny temat zwolenników AoS typu ,,W celu wyłapaniu agentury anty-AoS'owców".
Rozumiem do czego dążysz - by zamknięto kolejny temat.
Dziwisz się? Powstało i tak zbyt wiele takich, które nie poruszają żadnej konkretnej tematyki. Stąd też powstał niniejszy.
A jakie tematy poruszają? Bo jeśli nie ten (osobiście uważam go za jeden z ważniejszych), to takie tematy jak Arena Śmierci czy inne też.
Arena Śmierci jest tu od dawna, a ten was AoS jest czymś nowym, na co nie ma zgody społeczności.
Wynieście się z tego forum gdzie indziej, tam gdzie możecie bawić się waszymi figurkami. Tu was nie chcą - tak trudno zrozumieć?

Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Post autor: Kastor Krieg »

Galzag pisze:
Obstawiałbym jednak, że o zasady wypadałoby jednak pytać człowieka który brał udział w ich developmencie, a nie gościa którego na umowę-zlecenie zatrudniono by wpychał rodzicom plastikowy crack dla ich dzieci?
Czyli kogo konkretnie? Nie chodzi mi o nazwisko, ale o funkcję.
Na pewno nie "starszy półkowy w Warszawie", co ten gości ma wiedzieć ponad to, co ma na pudełku napisane?
Ech, wybacz. Wiem, że nie będziesz znał odpowiedzi, bo myślę, że sami pracownicy GW mieliby problem ze wskazaniem właściwego odpowiedzialnego za tego typu informacje. Taki żywot korporacji, spółek akcyjnych itp. itd. Ale się przyczepiłeś, że ten konkretny pracownik jest niekompetentny i niedoinformowany, więc będę pytał dalej - kto w spółce GW może z całą pewnością potwierdzić fakt, iż AoS jest lub nie jest związany z WFB?
To zaraz, "wybacz" i "wiem że nie będziesz wiedział dokładnie", czy "czepiłeś się" i "będę pytał dalej"? Zdecyduj się.

Nie dośpiewywuj proszę dodatkowych rzeczy których nie powiedziałem. Nie zarzucam sprzedawcy braku kompetencji, on robi swoje i nie jest osobą która jest w stanie powiedzieć "Tak, gdy projektowaliśmy AoS, odcięliśmy się całkowicie od inspiracji WFB" albo "Nie, AoS to wciąż Warhammer, Sigmar przecież patrzy na zrujnowany Stary Świat z okna, są te same jednostki i niewiele nowych, mnóstwo fluffu i bohaterów się zgadza, etc.".

O coś takiego musiałbyś zapytać design team. Tego jednak nie zrobisz, bo Games Workshop łamie obowiązujące w Polsce prawo autorskie i od pewnego czasu na mocy nielegalnych w naszym kraju porozumień z autorami nie umieszcza ich nazwisk w stopkach większości produktów. Ani nazwisk autorów głównych, ani współtwórców fluffu i zasad, ani designerów, ani testerów, ani nawet autorów ilustracji - nie podpisują nikogo. A niektóre prawa autorskie, jak prawo atrybucji właśnie, są u nas niezbywalne i produkt wydany do sprzedaży na rynek polski powinien musi odpowiednio podpisany.

Podziękować za tę sytuację możemy m.in. idiotycznemu hejtowaniu wszem i wobec Matta Warda.

EDIT:
Polecam ustawienie sobie tego cycka jako wroga, nie będą się Wam wyświetlały jego hiperkretyńskie posty. 8)

olekmassacre
Plankton
Posty: 4

Post autor: olekmassacre »

Kastor Krieg pisze: Podziękować za tę sytuację możemy m.in. idiotycznemu hejtowaniu wszem i wobec Matta Warda.
Czyżbyś bronił Matta Warda? Po tym, jak skrzywdził społeczność czterdziestki?

Kastor Krieg
Wałkarz
Posty: 56

Post autor: Kastor Krieg »

Aha, prosiłbym też o raportowanie postów cycka, przy pomocy guzika w prawym dolnym rogu danego posta, z krótkim opisem tego czemu cycek cyckiem jest. Dzięki :) =D>

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

oho duch robaczka wiecznie żywy... a Groshek na urlopie ](*,)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Zajedwabisty
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Zajedwabisty »

olekmassacre, prawdziwy męczennik, on, jako jedyny cierpi za grzechy AoS, błogosławiony on i jego święta wojna, ukorzcie się grzesznicy z AoS, spalcie swój plastikowy crak a grzechy będą wam odpuszczone, będziecie mogli z powrotem wkroczyć na łono WFB jak nowo narodzeni. Chwała mesjaszowi olekmassacre

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

heimdall89 pisze: Prośba do adminów - czy można porównać IP tego użytkownika z IP innych użytkowników by sprawdzić, czy ktoś nie stworzył sobie specjalnie multikonta? Bo śmierdzi mi to spiskiem.
nie ma szansy jeśli sproxował swoje IP to oni zbanują jakiś serwer w Kolumbii a nie jego IP

ODPOWIEDZ