[Katowice; 23.08.]EURO Szybki Goblin vol.12 w SS HQ

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Qc - Korwin jedzie po trawniku na prawo od jezdni ;)
Obrazek

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

Ja tez sie zglaszam
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Solo pisze:7 ed na 6 Booki i po temacie albo 8 ed na 6 ed Booki co prawda nie ma tam demonów ale sorry wanitu to ta armia rozwaliła wfb

Kurde to jest to. Musze się pojawić zanim znikną Szybkie Gobliny na zawsze.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Spoko. Tak szybko nie zginą, ale oczywiście zapraszam. Wpisuję CIę na listę
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1237

Post autor: Big Boss M. »

będę na 90%

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Heretic pisze:Spoko. Tak szybko nie zginą, ale oczywiście zapraszam. Wpisuję CIę na listę
Fajno. Robert jaki wy tam macie limit miejsc zawsze ?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Be... be... będę ;) Pawlak możesz się zabrać ze mną.

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

To ja też wstępnie rezerwuję miejsce

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

karl1299 pisze:
Fajno. Robert jaki wy tam macie limit miejsc zawsze ?
Na spokojnie zagramy w 30-40. Biorąc pod uwagę halę, którą mamy do dyspozycji to w niezimowe miesiące mamy jakieś 100 miejsc( no chyba, że ja jakoś ogrzejemy to wtedy też w zimowe) Szczerze jednak wątpię, żeby na jakims lokalu pojawiło się 40+ osób. No cóż zaskoczcie mnie:)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

wind_sower pisze:Be... be... będę ;) Pawlak możesz się zabrać ze mną.
Zgadamy się w tygodniu :D
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

Ktos chcialby challange z moim super imperium?
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Bilety kupione, na szczęście wciąż były promocyjne (choc nie na I kl., nie ma burzujstwa za 1/3 ceny :p) . Proszę o zapis :) Przelew poszedł (a kiedy dojdzie, to zobaczymy...). Jakieś praktyczne wskazówki dotyczące dojazdu i odjazdu z dworca PKP?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Na rynku wsiadasz w tramwaj 6, wysiadasz pod Silesia City Center i idziesz z buta na druga strone SCC pod sklep Aldi. Miejscowa jest zaraz za Aldim.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na 90% bede
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

@Eldritch: dziękuję! Rozumiem, że tę relację realizują też jakieś inne linie i zbiorcza częstotliwość w niedzielę to nie jest "co pół godziny"? ;)

W razie czego, w drodze powrotnej, ile powinna kosztować taryfa do stacji?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Maksymalnie 15 zl w jedna strone. Ogolnie z dworca musisz dostac sie pod Silesie. Jedzie tam wiele rzeczy.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Na miejsce mozna tez podreptac - 20 min spacerkiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Mam starą armię, sporo metalu ;) - ale jak to tylko 20 min, to OK - gógle mnie postraszyło, ze więcej.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Idziesz od Dworca Stawową, Sokolską, skręcasz w lewo w Chorzowską, idziesz do Silesii, skręcasz za Silesią w prawo, idziesz do ronda przy Aldim i jesteś już na miejscu. W 20 minut od Dworca PKP powinieneś dać radę jeśli nie będzie waliło żabami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Ogólnie dotrzyj do Silesii z centrum co jest bardzo proste. Zrówno na piechotę jak i komunikacją miejską. Jeżeli już tam będziesz i będziesz miał problem, żeby nas znaleźć to zadzwoń pod mój numer tj. 532-830-072 to Cię poprowadzę przez telefon, bo to 3 min od Silesii.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

ODPOWIEDZ