Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Re: Hearthstone

Post autor: Fubuki »

Staram się zrobić grywalnego hunta z lock and load, ma ktoś jakieś pomysły?
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

malyhunter
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zwracam wam honor - grim jest mocny :D przynajmniej na moje bolo gry. awans z rangi 19 na 15 bez porazki :D dopoki mnie heartstone nie wywalił :P (smutek)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

ktoś miał już komplet kart? Ja miałem przed tym dodatkiem ale w chinach miałem duuużó czasu na relaks i takie efekty ;) choć net to tam chujowo chodził więc dla mnie najlepsze były questy z zagraniem x kart za y, bo 14 gry minimum miałem laggi straszne. Ja gram na fanowych deckach min. paldin na tych małych, warlock na całej talii z agonią poza kazadem, zerwikiuszem i 2 demonami 3/3 które łykają sąsiadów ( niepamiętam jak się naazywają)
battletag oczko#2172 (btw nie róbci proszę spacji przed 3 podając tagi bo to utrudnia kopiuj/wklej :roll: )
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja z podstawki mam z 70% kart, z gnomów 60%, 60% turnieju. Staram się palić karty jak mam ich więcej niż 2 takie same i jakoś to idzie.
Musze się w końcu do tych aren przekonać, ale mam już dosyć tego, że przegrywam arenę na poziomie tworzenia decku, bo koleś dostaje 3 legendy a ja w propozycjach 6x ognika :d
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Z arenami jest roznie, czasam patrze na talie i mowie oj bedzie 7 jak nic, a wychodzi 3-3, a czesto talia mnie zaskakuje i z talii bez potencjalu robi sie 5-6.
Imho kluczowe na arene jest zawarcie:
- dobry draw kart
- jakas prowokacja
- removal/direct dmg finisher
- healing


Majac wszystkie te aspekty w rozsadnych proporacjach duzo latwiej jest wygrac.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ziemko, dzięki za rady. Będę się własnie zabierał za tworzenie decku, zobaczymy, czy wyjdę na więcej niż to marne 3-3 albo 0-3 :d
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja patrzę na guide'y z ice veins ale poza 3 nie wychodze :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Jeśli ktoś z Was nie ma Samsunga a chciałby zdobyć darmowe 3 klasyczne pakiety i skórkę to ten tutorial w tym bardzo pomoże (trochę czasu trzeba spędzić ale raczej warto)

How to Unlock the Samsung Galaxy Cardback and 3 Free Packs!

https://www.youtube.com/watch?v=kvOA7hd78XQ

ps

1 dodatkowy pakiet jest za rozegranie partii (może być nawet tutorial) na 'telefonie' a jeszcze 1 na 'tablecie'.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

w skrócie chce ktoś moje konto? bo przez ostatnie 2 dni mam dość bugów i bugów i jeszcze kur..... więcej bugów.


Od poniedziałku pick na arenie mam zablokowany. Dziś na 3 gry w tawernie 3 razy się powiesiło w trakcie ani ja ani przeciwnik nic zrobić nie mogliśmy....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Gokish pisze:w skrócie chce ktoś moje konto? bo przez ostatnie 2 dni mam dość bugów i bugów i jeszcze kur..... więcej bugów.


Od poniedziałku pick na arenie mam zablokowany. Dziś na 3 gry w tawernie 3 razy się powiesiło w trakcie ani ja ani przeciwnik nic zrobić nie mogliśmy....
daj spokoj stary, daj pare dni, uspokoi sie;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Gokish pisze:w skrócie chce ktoś moje konto? bo przez ostatnie 2 dni mam dość bugów i bugów i jeszcze kur..... więcej bugów.


Od poniedziałku pick na arenie mam zablokowany. Dziś na 3 gry w tawernie 3 razy się powiesiło w trakcie ani ja ani przeciwnik nic zrobić nie mogliśmy....
[-X

Nie ma mowy!
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:w skrócie chce ktoś moje konto? bo przez ostatnie 2 dni mam dość bugów i bugów i jeszcze kur..... więcej bugów.


Od poniedziałku pick na arenie mam zablokowany. Dziś na 3 gry w tawernie 3 razy się powiesiło w trakcie ani ja ani przeciwnik nic zrobić nie mogliśmy....
A ja wezmę - mnie emczy to jak bardzo jestem do tyłu w stosunku do ludzi z rang 15+ :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

c;mon Gokish to potrwa jakiś tydzień później się skończy
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Zagrałem bójkę, dostałem paczkę, trafiłem Illidana.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Z bójką może tak

ale arena zablokowana i się nie odblokuje....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

odblokuje się na luzie, po pierwsze zaraz kończą się wakacje więc część klienteli zwyczajnie pójdzie do szkoły więc serwery nie będą przeładowane aż tak, po drugie każdy poprzedni dodatek nakręcał graczy +/- przez tydzień a już teraz z dnia na dzień jest lepiej
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

na co wydac 1300 golda ? jakis quest czy raczej kupowac karty pakiety czy pyl ?

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

A jakich questów/skrzydeł nie masz?
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

questow jeszcze zadnych nie robilem stad moje pytanie :)

ODPOWIEDZ