Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hearthstone

Post autor: Gokish »

Śmieszne jest to, że prosi obstawiali jak oceniali karty, że meta zwolni a tu zonk. Paladyn przyspieszył druid przyspieszył.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Wkurzyłem się, że przegrałem arenę 0 do 3. Ale w paczce wpadła legenda "Bestia" na osłodę :D
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Gokish pisze:Śmieszne jest to, że prosi obstawiali jak oceniali karty, że meta zwolni a tu zonk. Paladyn przyspieszył druid przyspieszył.
Szaman przyśpieszył (choć nie powala). Ta legenda ze wzmocnieniem mocy bohaterów nie powala, nie ma na nią czasu.

Właśnie dlatego talie control w mojej ocenie przestały działać - może ten priest jeszcze został, nie próbowałem. łotr też nie ma czasu na rozkręcenie kombo.

Niedługo pokażą się takie midrange które będą karały tych powyżej, na wszystko jest kontra. Może szaman na tauntach ze wskrzeszaniem i duplikowaniem? Może freeze mage?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Freeze mage turniejowo to jest jedna z najlepszych talii ale bądźmy szczerzy tylko turniejowo
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

mam zagwozdkę. Z corów mam już wszystko z tego nowego dodatku, brakuje mi 12 rarów, 26epiców i 14 legend i nie wiem czy opłaca mi się jeszcze kupować boosterki czy nie przerzucić się na areny i zacząć zbierać pył? potrzebuję go jakieś 30000 ale wiadomo że nie wszystko będę tworzył
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Areny Areny areny :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

i drugie pytanie z prostej kalkulacji wynika że potrzebuję jakieś 35k pyłu na to wszystko obecnie mam jakieś 500, ale mam sporo złotych kart, z których więszość mogę przetopić w tym 2-3 złote legendy. Problem mam tylko ze śmiercioskrzydłym bo nie mam zwykłej wersjii ale widziałem go na stole tylko wtedy kiedy wypadł mi z portalu ;) w sumie koło 23 k pyłu w tym jest i nie wiem cy to przetapiać czy jednak poczekać aż trafię kilka z tych kart żeby starczyło na resztę całą, żeby nie było jak to zwykle bywa że przetopię kartę po czym trafię ją w następnym bosterku jak to dzisiaj było z tym smokiem 6/6 który pozwala używać mocy dowolną ilość razy a to epic więć :x
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie złote karty nie mają żadnego znaczenia. Dlatego ja bym je spalił. Znam jednak paru gostków, którzy kolekcjonują złote karty. Więc imho wg uznania...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Moja pierwsza legenda z dodatku - Anub arak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:hybryda cholerna nie token :D

http://www.hearthpwn.com/decks/315899-1 ... -druid-tgt

złożyłem wczoraj potestowałem chwile na normalu dziś startuje z rankedem bo to potrafi t4 kończyć :D
Pogralem nim chwile, niestety wcale nie jest taki power deck imho (moze takie skojarzenie, bo trafilem 2xcntrol priesta, druida i shamana) Wypruwasz reke bardzo szybko, dostajesz AOE (ktore przeciwnik zawsze ma na reku niezaleznie od ilosci kart) i jest pograne. Wole midrangowego zdecydowane.


Btw. zastanawiam sie ktora legende niebawem zrobic w gre wchodza - rhonin, champion saramas, chillwind, mistcaller. Chyba najwieksze szanse ma rhonin albo mistcaller - what do you think guys?

P.S. Niecierpie paladyna, przebija moja niechec nawet do facehuntera.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

jak rhonin to ten co wzywa 3 karty na stol - to bralbym jego. Jak na razie jak przeciwnik go rzuca to lecą zawsze przynajmnie 2 legendy :D

Mistcaller sam nie wiem, sprawia, ze trzeba rezygnowac z czarów na rzecz minionków :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rhonin daje 3xarcane missle jak zginie do maga, a jako ze gram roznymi typami tempa to by pasowal idealnie.

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

Zdecydowanie Chillmaw, to jedyna dobra legenda z tego dodatku którą się gra.

Z legend z TGT da się grać jeszcze Gormoka, Variana i Justicara, a reszta to shiiiiiiiiiiiiiit.
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ile ludzi tyle opinii :)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Rhonin albo mistcaller zależy czy grasz wiecej magiem czy szamanem. Chillmaw nie jest jakiś op wcale chyba że robisz synergie ze smokami wtedy jego wartość wzrasta
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gram tez na dragonladinie, ale jakbym zrobil chillmawa to bym pewnie tez dragonpriesta zlozyl (choc brakuej mi kilku kart do niego). Pomysle, bo rhonina dobrze w tempo magu zastpeuje ragnaros, a dla totem shamana mist caller bylby niezlym boostem.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Większość prosów była mega zajarana mistcallerm na początku, ale teraz już większość mówi że jest za wolny. I chyba mają rację bo tak jak wspomniał Gokish meta jeszcze przyśpieszyła :wink:

Awatar użytkownika
Smerfaster
Chuck Norris
Posty: 548
Lokalizacja: Włocławek Klub Fantasy FENIX

Post autor: Smerfaster »

mój nick liżmijaja#2453 w sumie mam sprawę do tych którzy ogarniają army buildera bo potrzebowałbym kogoś kto mi pomoże a może przy okazji kiedyś można zagrać coś w HS :P
Obrazek

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

fajny nick
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Bretonnian

Po wczorajszym graniu to meta jest bardzo szybka ale na szczęście face'y poznikały :D chociaż i tak secret pala to cancer ;D (co ciekawe wg Tempostorm 3 deckiem w obecnej mecie jest nowy mech mage xD)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ