Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Re: Hearthstone

Post autor: Waldi »

Leszcz jestem w tę grę ale z chęcią zagram w turnieju.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja też już zgłoszenie wysłałem, drżyjcie! :twisted:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

dobra siadam do zasad :) zobaczymy ile ludzi będzie.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Waldi pisze:Leszcz jestem w tę grę ale z chęcią zagram w turnieju.
Nie ty jeden :D ja tez plewie strasznie na razie, ale pocieszam sie ze gram od kilkunastu dni :D
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no teraz jest fajna bójka, a nie to co ostatnio :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

to mocno kwestia gustu, bo dla mnie to najgorsza bójka od dawna.

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

_reszka pisze:to mocno kwestia gustu, bo dla mnie to najgorsza bójka od dawna.
+100
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Afro pisze:no teraz jest fajna bójka, a nie to co ostatnio :)
Ostatnio byla swietna, a ta znow jest slaba. Generalnie nie lubie bojek jak mam jeszcze talie robic, wole smiechowe gdzie przygotowuja jakies cudaczne talie i mam przy tym duzo wieksza zabawe.

dagnus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131

Post autor: dagnus »

a o co w tej bujce chodzi? bo nie ogarniam? jest jakas karta optymotron?

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

za każdym razem dobierasz karte o koszcie równym numerowi tury :P w 1 turze drawujesz karte za 1, w drugiej za 2 itd. pod warunkiem że wsadziłeś do talii taką karte oczywiście
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Jak dla mnie najbardziej pomysłowa. Składając deck wiesz od razu jak się potoczy gra, wlasciwie to skladanie decku jest ustaleniem wyniku gry :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Może bardziej. Sam ustawiasz tempo gry. Jakoś zawsze w 7 turze Dr Boom wyskakuje ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

W 8 ragnaros a w 9 yesera albo ten 9/7 zadaj 4 dmg. Ta bójka jest dużo gorsza...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Portale, Webspinnery, poprzednia oraz nefarien kontr rag imho to 4 najlepsze do tej pory.
Dla mnie bojka powinna byc przede wszystkim funem, a nie jakims spinaniem sie.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

A ja w końcu miałem możliwość pograniem Murlodinem dzięki tej bójce...bardzo przyjemne :)
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

hejka,

jak jest z doborem przeciwników w ranked ? rozumiem że decyduje win/loose ratio ? a nie koszt talii w pyle ? gram od 3 tyg i a niemal każdy przeciwnik z którym grywam wyrzuca mi w grze po trzy legendy to jestem bliski rage quita :mrgreen: czy poza ponurym i długotrwałym grindem jest jakaś szansa by wyfarmić rozsądny dek ? na jaki mniej więcej czas się nastawić ? rozumiem ze jak to w większości gier po pół roku nie ma już n00bów na stanie ? :D

pozdro,

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

Trudno powiedzieć, musisz sie nastawić na to, że gracze którzy nawet casualowo grają od 2 albo i więcej lat zawsze będą mieli lepsze karty od ciebie. Jeśli miałbym ci podać jakieś ETA na czas który trzeba poświęcić żeby zacząć rywalizować z innymi (nie mówię tutaj o tanich samograjach typu Face Hunter) to mierzyłbym w pół roku wzwyż, może rok. Ale to znowu do tego czasu wyjdzie kolejna przygoda i kolejny dodatek z paczkami, więc napewno będziesz miał pod góre.

Blizzard miał wprowadzić mechanizmy pozwalające nadrabiać nowym graczom kolekcje, ale jak dotąd od roku kiedy zauważyli ten problem dodali tylko paczki za questy i bójki, a to moim zdaniem za mało.

Przykro mi dawać takie złe wieści, ale lepiej chyba tak niż ściemniać że będzie dobrze. Jak naprawde podoba ci się gra to graj, jak chciałbyś wyjść poza casualowe granie to bez wkładania $$$ praktycznie bez szans.
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

reasumując straconego czasu nie da się nadrobić :)
choć np. w SC2 w rankedzie masz bonus pool dla ludzi którzy nie cisną non stop...
życie, zaciskamy zęby i gramy - po 10 latach, dwuletnia strata nie będzie taka straszna :mrgreen:
problem jest IMHO jeden - bonusy za questy są takie same dla wszystkich więc nie ma szans by skracać dystans...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zabka, pizgnij sobie 40 pakietow na start to przyspieszysz. No niestety pay to win w przypadku wchodzenia dopiero w gre duuuzo pomaga i jak do tej pory nie wydalem zlotowki (a jestem w stanie zlozyc zdecydowana wiekszosc deckow z mety) to jakbym teraz wchodzil to mocno bym to rozwazyl. Jak chcesz wbijac wyzsze rankedy to moge ci polecic kilka mocnych dobrze dzialajacych tanich deckow. Finezji one za duzo nie maja, ale sa skuteczne.

Imho najtansze i najskuteczniejsze, niewymagajace legend by dzialac to:

- facehunter
- sekretpaladin
- mechmage

Natomiast wszystkie 3 skillowymi nie sa.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ze skillem wysokim da sie zrobić wynik. Trump ostatnio gra priestem free to play od zera i dobrze sobie radzi
Obrazek

ODPOWIEDZ