Pierwszy turniej HEARTHSTONE. challonge.com/hsborder

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwszy forumowy turniej HEARTHSTONE.

Post autor: Ziemko »

Po raz kolejny pytam czy musimy grac na jawne rozpy? W wiekszosci turniejow tak sie nie gra i imho psuje klimaat, nie mozna wkladac techowych kart, a wszystkie sekrety tez o kant dupy potluc. (nie , nie bede gral gownianym sekretladinem)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dobra nie musimy ale decki i tak wysłac to będę wpadał na gry i patrzył czy ktoś nie wałuje :D.

A swoje dziś wrzucę
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Swoje zgłoszenie wyśle dziś/jutro. Grajmy na jawne rozpy, bo jak sie gra vs warlock czy vs warrior to ma znaczenie którą wersją gra przeciwnik, szczególnie przy wybieraniu kart na rękę.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Ale przecież decki w większości turniejów (przynajmniej tych, które ja oglądałem) nie są jawne przed rozpoczęciem, tylko po zakończeniu je publikują, właśnie po to, żeby ludzie się nie side'owali na coś konkretnego.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

Wysłałem decklisty ale po kiego grzyba grac na jawne rozpy? Nikt nigdy tak nie grał na żadnym turnieju, a nawet na papierze ten pomysł wydaje sie dosyć słaby. Częścią skilla w hearthstonie jest umiejętność przewidywania kolejnych kart w talii przeciwnika na podstawie pierwszych tur i stylu grania. Dostawanie takich informacji z góry sprawia że gra staje się jeszcze bardziej losowa (a już jest aż za bardzo).
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

zgadzam sie z przedmówcami, karty takie jak kezan mystic całkowicie niszczą koncepcje gry. wiedząc ze przeciwnik go ma mozna grac zupelnie inaczej.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kezan, Harrison Jones, Mind Technic, Flamestrike, Thorissan, BGH itd...

Wiekszosc jest za graniem w ciemno i za tym tez optuje. Tylko na worldsach graja w ciemno wszedzie indziej na jawne. Jak ktos bedzie probowal walowac innych kolegow zmieniajac karty w deckach pomiedzy grami to jako admin daje tyogdniowego bana bonusu na zniechecenie takich akcji ze swojej strony ;)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Zdecydowanie tajne, decki podsyłamy tylko dla klarowności i jakiegoś dowodu na wypadek gdyby był potrzebny, a nie powinien w takim gronie.
Będzie może jakieś potwierdzenie zgłoszeń przed niedzielą. Jakby na przykład nie doszło, albo coś nie pasowało w samym zgłoszeniu, żebym wiedział, że mam wysłać jeszzce raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Póki co są całe 3 :D.

Ziemuś akurat Thorissana tech kartą bym nie nazwał reszta jak najbardziej :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zalezy jak na to spojrzysz. Koles malo wystawia ma duzo na reku, a grajac na jawna rozpiska wiesz, ze ma thorissiana i kombo karty, wiec widzisz tym samym, ze go nie ma i na niego czeka. Przez co tez mozesz zmienic sposob gry. Panowie zglaszajcie sie, bo 3 osoby to troche smiech. (ja juz wyslalem)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zagram na 100%. Jestem za graniem w ciemno

poza tym jak sa 4 osoby to moze spotkajmy sie o 20 w neidziele i szybki puchar? Kazdy screena po zwyciestwie liczymy na fair play uczestników i mamy fajy wieczorek ogarniety
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

wysłałem 3 talie, ale ze mną do niedzieli nie będzie kontaktu.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Zalezy jak na to spojrzysz. Koles malo wystawia ma duzo na reku, a grajac na jawna rozpiska wiesz, ze ma thorissiana i kombo karty, wiec widzisz tym samym, ze go nie ma i na niego czeka. Przez co tez mozesz zmienic sposob gry. Panowie zglaszajcie sie, bo 3 osoby to troche smiech. (ja juz wyslalem)

to o czym opowiadasz to patron głównie robi :D.

Nie no będziemy zbierać ludzi bo się obijają przypominać tym leniuchom wszystkim :D Dymitrom Golonkom Skavenom :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja jeszcze dzisiaj będę próbował wyfarmić miecz wpier..olu dla Paladyna i jutro leci pełne zgłoszenie.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Afro pisze:podeślę zgłoszenie wieczorem, muszę porobić screenshoty talii ;)
plot twist! nie wysłałem ;D zrobię to raczej jutro za dnia
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Coghammer? Innych fajnych nie-bazowych broni chyba paluch nie ma?

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

emiel_regis pisze:Coghammer? Innych fajnych nie-bazowych broni chyba paluch nie ma?
Ten dający przyzywanym stronnikom +1/1
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Możnaby jeszcze zmienić decka? Ta sama klasa tylko inne, ciekawsze złożenie.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

control warriorom mowimy nie xd
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

ups :(
Obrazek
WoC W9 D1 L6

ODPOWIEDZ