Mapa polskich klubów gier bitewnych

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Mapa polskich klubów gier bitewnych

Post autor: Profi »

Cześć wszystkim,
jakiś czas temu zrodził mi się w głowie pomysł utworzenia ogólnopolskiej mapy, na której zostaną naniesione aktywnie (lub nieco mniej ;) ) działające kluby zrzeszające "bitewniakowców" wszelakiej maści (WFB, Bolt Action, WH 40k, Infinity - obojętnie). Wpadłem na coś takiego bo mam wrażenie, że wiele klubów po prostu poumierało, o wielu nawet można po prostu nie wiedzieć, że znajdują się w naszej okolicy. W tych trudnych czasach wydaje mi się, że takie info, jakim byłaby mapa, dała by niezły pogląd na lokalizację różnych klubów i może lepszą integrację środowiska battlowego (nie mówię, że jest źle, po prostu zawsze może być lepiej, right? ;) ).

LINK DO MAPY

Dla chętnych, którzy chcieliby pomóc w tworzeniu takiej mapy kilka wskazówek:
1. Jeżeli jesteś członkiem/ przedstawicielem/ założycielem jakiegoś klubu w Polsce, to nanieś swój klub na mapę (zaznacz na mapie lokalizację, podaj nazwę klubu i adres, przynajmniej ulicę oraz w jakie systemy gracie w swoim klubie).
Przykład: 1. linijka: WarAcademy, 2. linijka: Klub Garnizonowy "Pancerny Skorpion", ul Wróblewskiego 46, Opole [WFB, Bolt Action, Infinity]
2. Szanujmy swoją pracę: jeżeli nie jesteś pewien czy Twój klub nadal funkcjonuje lub nie jesteś pewny jego lokalizacji to albo zapytaj poinformowane osoby i nanieś dane na mapę lub po prostu to zostaw - być może ktoś inny naniesie lokalizację Twojego klubu ;).

Dajcie znać co o tym w ogóle sądzicie. Przyda się coś takiego?

EDIT: jak istnieje i działa jakieś forum klubowe to pod w/w informacjami proszę zamieścić także adres takiego forum/strony.

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Świetna inicjatywa - dodałem naszą mieścinę :)
Ja bym przykleił ten temat.
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

Podbijam temat!
Bardzo fajnie zapełnia się mapa :). Tym, którzy na nią nanieśli swój klub bardzo dziękuję za odzew, a tych, którzy tego jeszcze nie zrobili gorąco zachęcam - myślę, że taka mapka przyda się wielu graczom i organizatorom bitewniakowych imprez ;).

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Tylko prosił bym o to, żeby po chamsku nie przenosić klubu Orando z Wrocławia na jakieś zadupie. Bardzo niesportowe zachowanie :evil:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Fajna inicjatywa, klub dodany :)

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

Super, dzięki :)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Motyw fajny. Dodałem Rogaty Szczur.

Niestety prawo wielkich liczb jest nieubłagane: skoro każdy może edytować, to jakiś mongoł usunie wszystkie znaczniki. To tylko kwestia czasu.

ODPOWIEDZ