HE początkującego

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Re: HE początkującego

Post autor: Warlordus »

Czyli np silver helmy i ellyrian reaverzy w corze, a piechota to np 18Xsword masterzy, 18X phoenix guardzi i 18X white lioni a w rare 10x queens guard na przykład? ewentualnie dodać feniksa i bolt throwery. coś takiego ma prawo coś zdziałać na blacie?
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Anamesh
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Anamesh »

Póki co z moich obserwacji na 9th age najlepiej wynika coś takiego:
- 15 szt Silver Helmów,
- 3 x 5 Elyrian (bez łuków i innych - oni mają mieć głównie funkcje odginania
- 30 swordmasterów / 25 phoenix guardów - zamiennie zależy czy chcesz grać ofensywnie czy defensywnie
- 3 x Bolt thrower - ta niepozorna zabawka potrafi mocno ustawić grę :P przeciwnik mocno uważa na ruchy, pozwala szybko skasować śmieci.
- lodowy feniks
- konny bsb
- konny mag
opcjonalnie można rozważyć:
- lorda na ognistym feniksie
- lorda na smoku
- lorda konnego
- drugiego konnego maga

Tyle z moich rad ;)

Awatar użytkownika
Dark Kluku
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Post autor: Dark Kluku »

Warlordus pisze:Czyli np silver helmy i ellyrian reaverzy w corze, a piechota to np 18Xsword masterzy, 18X phoenix guardzi i 18X white lioni a w rare 10x queens guard na przykład? ewentualnie dodać feniksa i bolt throwery. coś takiego ma prawo coś zdziałać na blacie?

Cory super. W specialach to obawiam się, że nie zmieścisz tyle chłopa szczególnie na mniejsze punkty. Tak jak kolega Anamesh napisał skupił bym się na większej grupie np SM albo PG. Pamiętaj o magusku i jakimś Lordzie. Nie szedł bym w gryfa, smok o niebo lepszy, przydaje się też BSB. Np. konno z SH w wagonie. Bolce to podstawa, widziałeś co mój zrobił z działem krasiowym? Jeden fartowny strzał i finito. =P~

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

O lordzie to myslałem na te punkty nad konnym. gryf to jednak 360 punktów i w grach na te 1200 stanowi więcej niż 1/4 całej armii.
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Anamesh
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Anamesh »

Zazwyczaj jak się gra na 1200 punktów, to gra się bez lordów ;) na razie chcesz sobie pograć 4fun , to graj czym chcesz żeby przyswoić zasady, powiedz mi skąd jesteś ?

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

Warszawa. A lorda gram, bo inaczej brakuje mi punktów na to 1200
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

ODPOWIEDZ