HE 1500

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

HE 1500

Post autor: Warlordus »

Hej
Pragnę się skonsultować z moją rozpiską którą układam do gry w lidze. Da radę coś tym ugrać?

Lords:
Archmage - 230
lvl 3, path of white magic, talisman of shielding, dispel scroll

Heroes:
Commander - 249
griffon, dragonforged armour, heavy armour, shield, lance, General

Core:
8 x Highborn Lancers - 211
full command, mount protection 5+
18 x Sea Guard - 264
heavy armour

Special
20 x Lion Guard - 290
full command
1 x Sea Guard Reaper - 75
repeating shot

Rare
10 x Queens Guard - 180
longbow, skirmish

Łącznie wychodzi 1499. Budowane na zasady warbands. myślałem by coś odjąć i wrzućić reaverów, chociaż w moich grach spisywali się średnio. Co sądzicie o armii i pomyśle by wrzucić reaverów?
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

A jakbyś użył Seaguard jako Spearelfy (tańsze, więcej wejdzie lub będą pkty na coś innego)? Ciekawą opcją by było użyć Seaguards z ambush, ale mogą znowu przyjść za późno.

Commander - po co tracić punkty na heavy armor jak bierzesz dragonforged (i tak może użyć tylko jedną).
BSB by się przydał. Może zamiast Archmage dać 1x lub 2x Mage?
Ellyrian by coś odgiąć. Ewentualnie może Queen's Guard jako 5, a reszta (5) jako Greywatchers (scout, poison shooting)?

Wiesz przeciwko komu będziesz grał?

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

juz zmodyfikowałem. Niestety limity nakładają na mnie maź 2 lordów/herosów więc jest commander na gryfie z dragonforged i gryfem armour piercing oraz mag z dispell scrollem. 17 sea guardów w których będzie siedział mag, dodatkowo 5 reaverów z łukami do nękania i odginania. Queens guard niestety w skirmishu moze mieć tylko zwykłe łuki, a jednak to armor piercing macic flaming attack jest przydatne. jeszcze zwiększyłem ilosc silver helmów do 10, i dałem white lionom banner do dispelu.

To liga więc rozpiska robiona jest w ciemno na mniej więcej 4 gry.
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jak masz 3lvl maga to banner do dispellu jest bez sensu bo kosztuje punkty a czary zbijasz i tak magiem.

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

mam ma lvl 2
Tu jest cała nowa rozpa:
HQ
Heroes:
Commander - 251
General, Dragonfourged Armour, Lance, Longbow, Shield, Griffon (wykupione na nim armour piercing (1))
Mage - 130
Dispel Scroll, lvl 2, Path of White Magic

Core:
5 x Elein Reavers - 85
bow
10 x Highborn Lancers - 255
full command, mount protection 5+
17 x Sea Guard - 217
full command

Special:
20 x Lion Guard - 315
full command, Banner of Becalmnig
1 x Sea Guard Reaper - 75
Repeating Shot

Rare:
Queen's Guard - 170
Champion, Skirmish

łącznie armia ma 1498 punktów.
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

ODPOWIEDZ